Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nový engine? Kde? *8* *1* No co taky čekat od Activision. Když už u MW3 říkali, že mají nový engine a pak se podíváte do souborů a ty jsou ze 70% stejné jako u MW2... *1*
    • kdyby jenom z MW2.. dost velkej počet textur bylo už z COD4 *11*
    • God-of-War
      Asi tak *1* . Sem koukal na ten první obrázek a říkal sem si, proč sem davají screen z MW 1..
  • smejki
    New engine, new lighting!
    http://i.imgur.com/QpG784w.jpg
    • Bleskovky na tiscali.games, cituji: "Zástupce Infinity Ward přiznal v interview, že engine v Call of Duty: Ghosts není tak úplně nový." -> Aneb jak jsme hráče opět utáhli na nudli a vytáhli z nich další peníze...
      • Takže to alespoň pojede i na xp?
        • Tohle ti pojede i na 95 *3*
          • Pokud nestihnu do koupení zapomenout heslo na steam
            • Ale je hrozné že takový hustý intenzivní masakr vydávají takové nenažrané (penězochtivé) prasata (activision), které ani nenechají vývojářům dost času a peněz na výrobu nového enginu. Teď jsem taky četl ten článek o tom že ten nový engine je zase jen vylepšený starý a je to hrozné že ho nazívaly novým. A jak je možné že DLC do BO2 s asi 5 mapama stojí totéž co call of juarez gunslinger což je plná hra? NECHCI nadávat na COD ale ti vydavatelé jsou strašní. Ještě že existují věci jako ulož.to a gamepark protože teď nevím jestli se vůbec za asi 9hodinový singl a chaos multiplayer kde půlku killů dáte zezadu vyplatí 60 éček. A proč IW a Treyarch který se to snaží alespoň vylepšovat novinkama nepřejdou pod nějakou jinou firmu?
    • Jedno svítilo slunce a druhé odpálená atomovka.
  • přidat high-ress textury, přidat vice polygonů, wheeeee - nový engine .... wtf?
  • Nový screeny přímo ze hry, tady:
    http://www.gunsandammo.com/files/2013/03/Machine-gun-dog.jpg
    • *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    Ta animace vody je vtip?
    • Ne to je jiná realita v sérii CoD *3* Toho si nevšímej... přece to má mulťák tak za to těch 60 e stojí ne *3*
  • Ale s trochou štěstí by příběh nemusel být tak nesmírně PATETICKÝ jako v předchozích dílech, Ganghan tomu dává naději
  • sugyn
    Libi se mi reinkarnace Rexika. Ten pes je zpracovany lip nez cely prostredi. Akorat pochybuju o vyuziti psa v terenu u spec ops, ale co nejspis v Activision mysli ze standardni vybavou takovyho psa je tlumic stekotu a moderni chip implantovany do mozku pejska. A jeste dotaz, budou toho psa krmit houskama se salamem?
    • Ten pes, jak to zatím vypadá, je jediný pozitivum a dobrý nápad na celé hře (ačkoliv ho určitě zabijou, jak už je v CoD zvykem). A ty divný korále na jeho hlavě bych raději vyměnil za oči...
      • Si piš že ho zabijou. Na něho pripoutaji bombu a "'Tam Azore pod tankem je krmení "
  • Proč trailer na gext-gen není ve full hd....?!
  • A já si pořád říkal, kdy to FPS pes vyjde a ejhle ... konečně jsem se dočkal
  • Tak obsahově mi ten trailer přijde že to bude stejná akční jízda jako BO2 ne li lepší,takže beru, až ukážou nějaký gameplay jestli ho ukážou. Destrukce vypadá nadějně, pěkně bum do přehrady a z města je hned moře, no ale ve hře to asi tak super destrukce nebude. Ale v multiplayeru by s dobrou destrukcí mohla být sranda, hezky C4ku na most pak zalézt do křoví a zachvíli už jen sledovat rybičky při krmení. A do singlu by bylo dobré alespoň sestřelit někomu na hlavu lustr či balkon a předtím se na tom lustru pohoupat. No a nezapomeňme na westernového kamaráda call of juarez, teď by měl vyjít nový gunslinger, už se nemůžu dočkat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit