Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ocelot23
    tak roz*ebat celou hru ke konci :-/ Proč to jako nejde, aby ty mise byly i single i COOP a každý si vybere...takhle to sám člověk nemůže dohrát se vším všudy na 200% ...
    Vemte si, že mnoho hráčů včetně mne dohrálo několikrát první 2 díly, aby měli všechno dokonalý a pak jim udělaj takovou prasárnu...
  • Amylee.Anderson
    Jak nepujde hrát za Hanara, tak to nechci!
    • P.R.U.J.E.M
      Blasto: The First Hanar Spectre!
      http://www.youtube.com/watch?v=jGldy-ABbsw
  • no, to mě teda dostalo. A co my chudáci, co to nemáme s kým hrát? Děkujeme pěkně!
  • Cahir
    Má to bejt alternativa vy jelita, není to tak, že bez coopu nepůjde všechny zachránit. *7*
    • Je to i celkem logický,že to je jen jako bonus a že to jde dohrát i bez toho :)
    • SA-reg
      Díky vševědoucí a neochvějný Biodrone...
  • Dag0
    jestli půjde dosáhnout stejnýho výsledku jak v SP tak v CO-OP tak tahle zpráva nemusí nikoho zajímat, ale jestli ne tak už vážně nevím kam ten herní svět pluje

    P.S.: zajímavé jak všichni představují vlastní soc. službu :)
    • Spades
      tj, ale ty mise bych si rad zahral
    • v tom videu spominal, ze sa bude dat dosiahnut full ending ( not sure s nazvom) aj SP alebo...mutliplayerom, cize sa hadam , nemusime zbytocne obavat *3*
    • rancor1223
      Jo ty sociální služby bych jim omlátil o hlavu hned po zbytečnym co-opu...
  • rancor1223
    Doteď jsem pořád doufal, že když už tam narvou s prominutim debilní multiplayer (byť co-op), tak to nebudou nijak cpát do SP kampaně. Pořád jsem myslel, že tak tupý být nemůžou. Ale nejdřív chybějící česká lokalizace (což za tak závažnej problém díky českým fanouškům/překladatelům nevidím) a teď tohle? O co se snažej? Aby si to nikdo nekoupil? U mě se jim to tímto krokem podařilo. Gratuluji Bioware! *16*
    • Cahir
      O co ti jde? Dohrát "na výbornou" to půjde stejně...
      • MrSanta
        Doufám, že máš pravdu. Mě děsí ta větička "...you get a better ending...". Ale snad to půjde, i když to asi bude větší fuška. Ale co bych pro galaxii a Tali neudělal, že *15*
      • rancor1223
        Jseš si jistej? Já nikde ni takovýho neviděl. Všude píšou, že to má "ovlivnit" kampaň. Když tak prosím link.
        • Zayl
          Proč by ti měl cokoliv linkovat, podívej se na to video. Případně pokud neumíš anglicky, požádej někoho o překlad.
  • Když tak tu čtu ty komenty, tak vážně nevim co si myslet. Rozkliknu článek o CoD a všichni píšou jak je to hrozný a že je to jen linearní hra pro ****. Pak rozkliknu článek o Battlefieldech a zase čtu jak všechno je na ho***. Diablo všechno špatně a teď jak dlouho očekávanej ME a zase jen kvůli tomu že tam k tomu dali Coop, tak je to zase na ho***. Mě by zajímalo proč to teda hrajete? Si vemte lihovku a na monitoru v menu si ten multiplayer přečmárejte. Já si rád co op zkusim, a pro ty co tu píšou že nemaj s kym, zkus te se připojit na nějáký diskuzní fórum fans stránek a 100% někoho najdete, kdo to s váma proběhne a co víc budete mít i novýho KAMARÁDA!!!!!!
    • Však to není tak dávno, co jsme se bavili o jedničce, že by té hře slušel multiplayer a hle je tu a názory o 180° zase jiný. Já si coop taky rád zkusím, protože lidi budou, ať už kamarádi nebo random. Tady jestli nenadává ta skupinka lidí, která hru upirátí a pak budou muset shánet extra crack. Já už jinak nevím, stejně tak, hru nekoupím, protože tam nebude čeština - říkám jen po překladu ME2, zaplať pánbůh za to. *15*
    • Sam by som to lepsie nenapisal... clovek nadobudne dojem, ze dobra hra uz ani neexistuje a vsetko smeruje do.....
      A to vsetko este mesiace/tyzdne pred vydanim tej-ktorej hry :-)

      Najlepsie je tieto kydy ignorovat, kupit si to co uznas za vhodne a pekne sa bavit... Ostatni mozu dalej tlachat na forach :-)
      • Cahir
        Horší ale je, že se to pak šíří jako tlaková vlna a nakonec má hra strašlivou pověst ještě před vydáním. Smutné je, že často nezaslouženě.
    • Cahir
      Games.cz se bohužel stal sídlem herního skepticismu (nebo spíše hnidopišství, překrucování, dezinformací a nepodložených negativních prognóz). Bojovat lze jen humorem a nadáváním - bohužel.
      • SA-reg
        Kolego... to je život.
        Když už předem hru považuješ za shit, tak tě pak může jen příjemně překvapit.
        • Cahir
          Říká se tomu pesimismus a pesimističtí lidé od pradávna lezli na nervy všem ostatním.
          • Zayl
            Zato optimisté s párem růžových okulárů jsou o to lepší.
  • dilinja
    coop splitscreen by potesil *1*
  • MidnighT91
    Ten mulťák bych u téhle hry pustil jen jednou abych si zkusil hru za krogana...
  • Spades
    Kua Fix!!!
    Doufám, že půjde hrát coop sám, protože neznám nikoho kdo hraje ME...
    • rancor1223
      Myslim, že hraní v jednom člověku neni úplně správnej výklad slova kooperace. Ale tak nezlobil bych se (nebo jo, ale rozhodně míň než teď)...
      • Spades
        Tk mohli by proste udelat ty mise tak, ze je muzu hrat i sam, stejnak min 2 hraci budou ovladani pocitacem, bo pochybuju ze to bude 4p coop only...

        Muzou to zrobit jak L4D - lidi se muzou pripojovat a odpojovat jak chcou
        EDIT: nebo aspon splitscreen... ale to zas asi nepude na PC na na shitbox, bez live to kupovat nehodlam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit