Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Irisis
    ne ne, ženský i modrý nechat, rýpra taky, šeprd se bude jenom dívat *12*
  • Není nic jednoduššího než se naučit anglicky, aspoň máš motivaci *2*
  • Zayl
    No určitě tam bude nějaká odborná gay terminologie, jestli budou pokračovat ve směru naznačeném v předchozích hrách :p.
  • "že skrze plnění úkolů v kooperativní hře budete moci dosáhnout lepšího konce singleplayerové kampaně" strasne zvasty...
  • Však to není tak dávno, co jsme se bavili o jedničce, že by té hře slušel multiplayer a hle je tu a názory o 180° zase jiný. Já si coop taky rád zkusím, protože lidi budou, ať už kamarádi nebo random. Tady jestli nenadává ta skupinka lidí, která hru upirátí a pak budou muset shánet extra crack. Já už jinak nevím, stejně tak, hru nekoupím, protože tam nebude čeština - říkám jen po překladu ME2, zaplať pánbůh za to. *15*
  • Hairy_Ass
    Děláte, jako by tam byla nějaké extrémně těžká angličtina...
  • Zayl
    Proč by ti měl cokoliv linkovat, podívej se na to video. Případně pokud neumíš anglicky, požádej někoho o překlad.
  • Zayl
    Zato optimisté s párem růžových okulárů jsou o to lepší.
  • MrSanta
    Doufám, že máš pravdu. Mě děsí ta větička "...you get a better ending...". Ale snad to půjde, i když to asi bude větší fuška. Ale co bych pro galaxii a Tali neudělal, že *15*
  • Tak ci onak si to stiahnes z torrentu a budes natom felasit jake fasa to je a pritom budes pisat na tiscali ze bez cestiny nevojdes ani do menu.
  • Lokalizace bude. Sice fanouškovská, ale zato kvalitnější než v ME2. A pokud se zadaří nějaké dohody, možná bude dříve, než čekáte.
  • Cahir
    Říká se tomu pesimismus a pesimističtí lidé od pradávna lezli na nervy všem ostatním.
  • Cahir
    Horší ale je, že se to pak šíří jako tlaková vlna a nakonec má hra strašlivou pověst ještě před vydáním. Smutné je, že často nezaslouženě.
  • Cahir
    *13*
  • Stejně si to bez češiny můžo nechat *11*
  • no to vydava EA ne tak to 100% pro hrani budete muset mi nainstalovany jejich Origin *10* *11* *10*
  • Sam by som to lepsie nenapisal... clovek nadobudne dojem, ze dobra hra uz ani neexistuje a vsetko smeruje do.....
    A to vsetko este mesiace/tyzdne pred vydanim tej-ktorej hry :-)

    Najlepsie je tieto kydy ignorovat, kupit si to co uznas za vhodne a pekne sa bavit... Ostatni mozu dalej tlachat na forach :-)
  • SA-reg
    Kolego... to je život.
    Když už předem hru považuješ za shit, tak tě pak může jen příjemně překvapit.
  • Cahir
    Games.cz se bohužel stal sídlem herního skepticismu (nebo spíše hnidopišství, překrucování, dezinformací a nepodložených negativních prognóz). Bojovat lze jen humorem a nadáváním - bohužel.
  • Když tak tu čtu ty komenty, tak vážně nevim co si myslet. Rozkliknu článek o CoD a všichni píšou jak je to hrozný a že je to jen linearní hra pro ****. Pak rozkliknu článek o Battlefieldech a zase čtu jak všechno je na ho***. Diablo všechno špatně a teď jak dlouho očekávanej ME a zase jen kvůli tomu že tam k tomu dali Coop, tak je to zase na ho***. Mě by zajímalo proč to teda hrajete? Si vemte lihovku a na monitoru v menu si ten multiplayer přečmárejte. Já si rád co op zkusim, a pro ty co tu píšou že nemaj s kym, zkus te se připojit na nějáký diskuzní fórum fans stránek a 100% někoho najdete, kdo to s váma proběhne a co víc budete mít i novýho KAMARÁDA!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit