Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě chybí game for windows na krabici a bude to totálně v pr...
  • Ja si nestezuji. Je to jen smutny povzdech. Me to vadi uz od prvniho dilu. Stejne jako akcnost cele serie. Moc dobre si pamatuji jak jsem prvni dil ME po hodince dvou hrani znechucene odhodil a vratil jsem se k nemu az po dvou mesicich, smiren s tim ze tohle je proste akcni RPG jak poleno. Kdyz jsem ale pri druhem hrani uz necekal RPG orgie a byl jsem smireny s tim ze je to co to je,solidne jsem se bavil. *1*
  • Preed
    Tak teraz neviem,ci to iste pojde dosiahnut v sp aj bez toho coopu alebo nie,tak ci tak,pre mna zbytocna cast hry a pokial to aj skurvi sp ludom ktori o to nemaju zaujem tak doslova gamebreaking pre mna.
  • miker17
    ja se toho mulťáku spíš bojím Bioware nikdy moc na MP nebyla a takhle bude muset stihnout víc....proto se bojím že ME3 dopadne jako DA2
  • P.R.U.J.E.M
    Blasto: The First Hanar Spectre!
    http://www.youtube.com/watch?v=jGldy-ABbsw
  • Neřekl bych, že to bude těžší. Jestli jsem správně pochopil informace od Bioware, tak se MP dá využít ke "zlepšení" výsledku SP části, pokud by to někdo potřeboval.
  • to je sice pekne, ale je to 3 dil, takze tve stiznosti pusobi trosku divne
  • já tě neseřvu, Bioware má pořád stejné hry.. viz. Jade Empire>Kotor>Mass Effect>Dragon Age.. všechno je to na chlup stejné, jen v jiném prostředí, to neznamená, že mě to, ale nebaví a ME se mi hned vedle Kotoru od nich líbí nejvíc, z těch "nextgen".. jinak souhlas, já radši taky rpg typu, udělej si postavu jak chceš, dělej si co chceš.. takže TES jasná volba tento rok.. jen ještě dodám, k tomu mému "plnohodnotný/epický" možná pro jiné lidi bude lepší výraz "filmové" a "nezasahujicí coop do sp (plnohodnotný)".. o adventury se nezajimám, takže Syberii nemužu hodnotit :)
  • dilinja
    coop splitscreen by potesil *1*
  • Nebo s Garrem co?
  • Hairy_Ass
    Ženský jsou v reálu a modrý emzáci jsou už trochu ohraný. Já chci romanci z reaperem! *15*
  • Ocelot23
    jo jo pro náctiletý X-Boxáře...
  • ''plnohodnotny epicky..." -v podani BIOWARE to znamena kycovity,nudny.
    Jeste nez me servete ze jsem hater a blbec,tak rychle dodam ze ja se na tu hru celkem tesim a koupim si ji(drive nebo pozdeji). Mozna jsem uz prilis stary na to aby me bavilo zachranovani sveta po 121. Miluji RPG kde je komorni pribeh,do ktereho se clovek dokaze mnohem lepe vcitit,kde jde skutecne o tu postavu za kterou hrajete a ne o svet kolem vas.
    Kdyz ti vezmu napric vsemi zanry,tak nejkrasnejsi pribeh do ktereho jsem se naprosto ponozril mela Syberia(adventura). O co slo? ''Jen'' o hledani sama sebe. Dokonalost sama. *7*
  • Je to i celkem logický,že to je jen jako bonus a že to jde dohrát i bez toho :)
  • Spades
    tj, ale ty mise bych si rad zahral
  • v tom videu spominal, ze sa bude dat dosiahnut full ending ( not sure s nazvom) aj SP alebo...mutliplayerom, cize sa hadam , nemusime zbytocne obavat *3*
  • Amylee.Anderson
    Jak nepujde hrát za Hanara, tak to nechci!
  • Nejdřív mi udělali radost s podporou Kinectu a teď ještě ohlásí, že můžu galaxii zachranít s kámošema po netu.Fakt nářez. Teď ještě přidat pár ženských romanci a máme tady hru týhle generace.
  • rancor1223
    Jo ty sociální služby bych jim omlátil o hlavu hned po zbytečnym co-opu...
  • Dag0
    jestli půjde dosáhnout stejnýho výsledku jak v SP tak v CO-OP tak tahle zpráva nemusí nikoho zajímat, ale jestli ne tak už vážně nevím kam ten herní svět pluje

    P.S.: zajímavé jak všichni představují vlastní soc. službu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit