Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhezčí je ten strážce, co čumí na vašeho parťáka jak podřezává jeho kolegu, a nic s tím nedělá, protože má nakázáno počkat, až ho taky podříznete. Určitě to bude děsná zábava *1*
    • To samé je scéna, kdy jedna kulka vyřídí dva vojáky. Hra je evidentně těžce naskriptovaná, takže napoprvé to možná bude zábava ale znovuhratelnost nulová.
  • To mierenie s tým gamepadom... : D
  • Tak ten script s tim nozem na zacatku byl pekne trapnej
  • Jsem jedinej komu tyhle narychlo splacany strilecky pripadnou naprosto nudne az stupidni ?
    • michaliuz18
      nejsi sam, mna tiez taketo hry nebavia aj keby mali cry engine 10 grafiku a direct x 15 , proste cim novsie hry tym su nudnejsie, aj ked sa na hru ma cakat 10 rokov aj tak je na nic. ale preco? :( ... spomente si na prey, doom 3, quake 4 .. vsetko ma rovnaky engine a bavilo to hrat od rana do veecera a aj 2x po sebe, teraz mozu spravit hru a ani ju celu neprejdem , nerozumiem tej logike
      • Souhlas... taky mi připadá že poslední roky nic pořádného nevyšlo.
        DOOM 3, Quake 4 skvělé zážitky na které mám vzpomínky do teď, Prey trochu slabší ale taky super. Pro mě jsou tyto hry s Half-Life 2 "Queen of Games". Jinak tyto hry jsem zahrál 10x a HL2 ještě víc... a od té doby nic :(
  • Slow motion pri odstrelovani?To jako vazne?Ty hry jsou opravdu cim dal vice jak pro reatardovany hrace.
    • RakeW
      No to je mi novinka... Nebylo to náhodou už v MW? Nebo dokonce ještě dřív?
    • To je preto zrejme lebo maník to hral na konzolovom ovládači, tak ako by asi konzolový hráč zamieril presne snajpu ?
    • Jazz
      To ti strašně pomůže, když se to zpomalí po výstřelu no...
    • No a? Co je na tom špatnýho?
      • Co je na tom spatneho?To myslis vazne? To opravdu hraci jsou tak neschopni,ze potrebuji slow motion ,aby se vubec trefili na temer nehybny cil?
        Na vetsinu dnesnich her uz opravdu clovek nepotrebuje skoro zadny skill,ty hry tem hracum dneska usnadnuji co se da.
        • Nevim o tom že by první díl nebo tenhle měl označení simulátor sniperů. Je to arkádová hra která má bavit a o to u her snad jde ne? Pokud se ti arkády nelíbí hraj si něco jiného tyhle výkřiky které tu předvádíš jsou celkem směšné.
          • Ja nemam problem s arkadovymi hrami.Copak jsem si snad stezoval,ze to ma do reality daleko? NE.Jenze i ty arkadove hry maji,nebo alespon drive mely ,nejakou uroven a nedelali z hracu blbce z pomocne skoly.
            • A proč by to z hráčů mělo dělat blbce? Je to jen hra.
        • nebreč
  • No vyzerá to dosť budgetovo stále, ani ten CryEngine to moc nezachránil. *7*
  • smejki
    odstřelovačka bez zpětného rázu... a s tlumičem. v jakém se to odehrává vesmíru?
    • KENNY1988
      to si nepoznal airsoftovou odstrelovacku? *1* *1* *1*
  • No je fakt, že hru pouze s odstřelovačskou tématikou jsem chtěl roky, ale když vyšel první díl Sniper: Ghost Warrior, dost mě zklamal. Ve hře se vůbec nepoužívá opravdových sniperských technik, takže je to takové COD pouze s puškou a to je po chvíli dost nuda. A jak se tak dívám, druhý díl na tom nebude jinak.

    Už vidím jak se sniper trmácí středem cesty jak je to vyobrazeno ve videu. To jsou techniky výsadkových jednotek a ne někoho, kdo má být co nejvíce „neviditelný“.

    Už dlouho nevyšla akční hra, která by mě oporavdu chytla. Něco jako výzva dnes už neexistuje. Škoda.
    • Ale jo,obcas nejaka ta hra,kterou nedohrajes s prstem v nose vyjde,ale je jich malo a rozhodne je nenajdes mezi temi vyhypovanymi AAA hrami.
  • Stixxy
    Tak tohle už jsem viděl asi před měsícem, ale dobrý no :D
  • MishKonn
    Ehm...kde se na to video můžu podívat v HD? Na tohle se nedá koukat...i když podle ohlasů to snad ani nemá cenu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit