Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nenarážej ty děcka jo ty prase! Mě je tě taky líto. *16*
  • A kde je krev? A proč se v optice odráží pořád to samé? A proč to vubec vydávaj?
  • Souhlas... taky mi připadá že poslední roky nic pořádného nevyšlo.
    DOOM 3, Quake 4 skvělé zážitky na které mám vzpomínky do teď, Prey trochu slabší ale taky super. Pro mě jsou tyto hry s Half-Life 2 "Queen of Games". Jinak tyto hry jsem zahrál 10x a HL2 ještě víc... a od té doby nic :(
  • Nj koukám že jsem narazil na děcko, které nedokáže ani souvisle argumentovat. Nevím co jsi si tím dokázal, že by zvyšování sebevědomí? Škoda jen, že se na všech fórech vyskytují lidi podobného ražení jako jsi ty. Je mi tě líto.
  • Prvně se podívej na svůj fuckulo
  • Jediný rozdíl mezi Sniper GW a zbytkem jejich her je v grafickém enginu. Hratelnost a zpracování je stejně tragické.
  • Sice puvodni dil ma na metacritic prumer 55, ale ja ho dohral 2x a bavil jsem se. Necekal jsem zadnou simulaci snipera, spise me lakalo to prostredi dzungle a prisel jsem si na sve, myslim, ze puvodni Sniper se svym pojetim dzungle hrave prekonava Crysis, proste ta jeho dzubgle se mi libi vice, ale to muze byt vec nazoru. Kazdopadne ukazka z dvojky je nic moc, vidim stejne principy jako v jednicce, ale jen doufam, ze dzungli pridaji a ne jen par stromu jako v ukazce, kde je prevazne zastavba, trochu to pripomina Crysis 2, ktery ustoupil od normalni dzungle k betonove. Radeji meli vylepsit engine z jednicky.
  • Nevím, dle čeho soudíš, že patřím mezi "jednodušší" část populace. Koukni se na svůj nick, zamysli se nad sebou a pak suď ostatní.
  • To samé je scéna, kdy jedna kulka vyřídí dva vojáky. Hra je evidentně těžce naskriptovaná, takže napoprvé to možná bude zábava ale znovuhratelnost nulová.
  • 3:55 po dopadu tech raket - rukavy nahore .... 4:03 rukavy dole.:D
  • Brát ti to nebudu no. Pro jednodušší lidi jednodušší hry.
  • Dalsi nascriptovana valecna sraczka ala cod. *11* *11*
  • michaliuz18
    nejsi sam, mna tiez taketo hry nebavia aj keby mali cry engine 10 grafiku a direct x 15 , proste cim novsie hry tym su nudnejsie, aj ked sa na hru ma cakat 10 rokov aj tak je na nic. ale preco? :( ... spomente si na prey, doom 3, quake 4 .. vsetko ma rovnaky engine a bavilo to hrat od rana do veecera a aj 2x po sebe, teraz mozu spravit hru a ani ju celu neprejdem , nerozumiem tej logike
  • RakeW
    No to je mi novinka... Nebylo to náhodou už v MW? Nebo dokonce ještě dřív?
  • I lingvista dokonce *8*
  • smejki
    unsuccessful troll is unsuccsessful
  • Tak ty jsi i profesionální závodník??? Aha odborník na vše *2*
  • Seriály jako Bratrstvo neohrožených nebo The Pacific jsou dost realné.
  • pokud chcete realitu dejte se do armády !!! skoro nic co ukazujou ve filmech nebo ve hrách neni realný a stejně za to lidi platí aby se na to mohli jít podívat, nebo si to zahrát jinak by třeba takový rychle a zběsile skončilo někdy u druhýho dílu když skočili s tim autem na loď a nebo smrtonosná past (obě tyto serie mám rád) ono je lehký kritizovat když už je něco hotový a hledat na tom chyby jak se řiká po bitvě je každej generál, co myslíte každej na COD nadává ale až se začne prodávat MW3 zase to budou tržby jako svi*ě (já jim teda za to platit nebudu *1* *1*
  • smejki
    nemusíš být závodník formule 1, abys věděl, že couváním závod nevyhraješ, že bys do nádrže neměl lít naftu, že zatáčky se nejlépe projíždí stylem vnější-vnitřní-vnější stopa, že když prší, máš mít jiné pneu než na suché rozpálené silnici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit