Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trosku CoD....jen to má bullet time. Mno tyhle koulervoucí akce už mě moc nelákaj...Ale proti gustu žádnej dišputát:)
  • Tak prvni dil byl... rekneme nic moc. A koukam ze se neboji jit do toho znovu, asi sadomasochisti?
    • No já bych řekl že za 400kč to byla dobrá hra která snadno překonala i některé AAA tituly.
    • Když se podíváš na dřívější tvorbu od City Interactive, tak pochopíš.
      • Jediný rozdíl mezi Sniper GW a zbytkem jejich her je v grafickém enginu. Hratelnost a zpracování je stejně tragické.
  • No to je velmi zaujimava "dzungla se svými charakteristickými rysy". Taka ihlicnata...
  • No vyzerá to dosť budgetovo stále, ani ten CryEngine to moc nezachránil. *7*
  • Škoda cryenginu na tohle ..
    • Škoda her pro lidi jako jsi ty. Jednička byla perfektní a věřím, že dvojka se vyšvihne ještě výš.
      • Brát ti to nebudu no. Pro jednodušší lidi jednodušší hry.
        • Nevím, dle čeho soudíš, že patřím mezi "jednodušší" část populace. Koukni se na svůj nick, zamysli se nad sebou a pak suď ostatní.
          • Prvně se podívej na svůj fuckulo
            • Nenarážej ty děcka jo ty prase! Mě je tě taky líto. *16*
            • Nj koukám že jsem narazil na děcko, které nedokáže ani souvisle argumentovat. Nevím co jsi si tím dokázal, že by zvyšování sebevědomí? Škoda jen, že se na všech fórech vyskytují lidi podobného ražení jako jsi ty. Je mi tě líto.
  • Slow motion pri odstrelovani?To jako vazne?Ty hry jsou opravdu cim dal vice jak pro reatardovany hrace.
    • RakeW
      No to je mi novinka... Nebylo to náhodou už v MW? Nebo dokonce ještě dřív?
    • To je preto zrejme lebo maník to hral na konzolovom ovládači, tak ako by asi konzolový hráč zamieril presne snajpu ?
    • Jazz
      To ti strašně pomůže, když se to zpomalí po výstřelu no...
    • No a? Co je na tom špatnýho?
      • Co je na tom spatneho?To myslis vazne? To opravdu hraci jsou tak neschopni,ze potrebuji slow motion ,aby se vubec trefili na temer nehybny cil?
        Na vetsinu dnesnich her uz opravdu clovek nepotrebuje skoro zadny skill,ty hry tem hracum dneska usnadnuji co se da.
        • Nevim o tom že by první díl nebo tenhle měl označení simulátor sniperů. Je to arkádová hra která má bavit a o to u her snad jde ne? Pokud se ti arkády nelíbí hraj si něco jiného tyhle výkřiky které tu předvádíš jsou celkem směšné.
          • Ja nemam problem s arkadovymi hrami.Copak jsem si snad stezoval,ze to ma do reality daleko? NE.Jenze i ty arkadove hry maji,nebo alespon drive mely ,nejakou uroven a nedelali z hracu blbce z pomocne skoly.
            • A proč by to z hráčů mělo dělat blbce? Je to jen hra.
        • nebreč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit