Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • midi Bomben auf Engeland:) ... uz se tesim na do-17
    • neni flyable ...
      flyable bombardery jsou: Ju87B-2, Ju88A-1, He111H-2, He111P-2, FIAT Br.20M, Blenheim IV

      - LuboS
      • scheisse:)
        • *1* *1* *1*
  • Vždycky mi přejede mráz po zádech, když si přečtu, že půjde hru hrát i jako arkádu, protože po mých mnohaletých zkušenostech jde udělat bud arkádu s prvky simulace, nebo simulátor s možností hraní jako částečná arkáda.
    • No očividně dle videa to bude fungovat jako v původním videu (tedy simulátor s možností vypnutí určitch aspektů, kdy při absolutním vypnutí lítat arkádově není potíž)
  • pecka
  • Jsem hlavně zvědavý jak bude fungovat dynamická kampaň. Ale už se nemůžu dočkat *2*
    • Jaka dynamicka kampan, zadna tam nebude ... po releasu tam bude jen staticka kampan za Brity, nic vic ... Skutecnou dynamickou kampan uplne dropnuli, obdobne jako spoustu dalsich veci ...

      - LuboS
      • Ajaj *8*
      • Myslím, že v této hře půjde hlavně o MP. (viz servry na hyperlobby)
        • pojede to pres STEAM ... pokud tahle hra bude zamerena primarne na MP, tak to bude velky fail ... bez poradne SP kampane nema IL2:CoD sanci na vetsi uspech.
          Navic je sim v stavajicim stavu velmi problematicky hratelny, posledni vyvoj kolem EFFIT (proti epilepticky flter), jenz zpusobuje znacny drop FPS a znemoznuje podporu SLI, drop dynamicke kampane a dynamickeho pocasi, znacne problematicky zvuk, nepritomnost kampane za Luftwaffe a celkovy rush release stoji v pozadi toho, ze Oleg Maddox odstoupil od projektu a ted to vede Luthier ...

          - LuboS
          • takze to zas uspechali jako treba silent huntera 5, ach jo
            • presne ... *10*

              - LuboS
  • No mě bohatě stačilo, když sem hrál na x360 Birds of Prey a pak na pc Wings of Prey a byla to naprosto totožná hra :-/ Hudba, menu, mise, kampaň akorát jiný název.
    • Toto není původně IL2 ale pokračování Battle Of Britain. Původní název této hry byl Storm of war: battle of britain ale nedávno jej změnili na IL2:cliffs of dover. Navíc toto je produkt od Olega(původní vývojář IL2) narozdíl Od IL2:WOP a IL2:BOP
  • ilka mozna vysli vcera, ale jen v RUSKU.. v EU atd. by mely byt dostupne 31.3-1.4.. (tot k prispevkum pode mnou)
    - kazdopadne ja se tesim az na nedodelky, a HW narocnost to vypada vice nez suprove klady starych ilek zustaly zachovany... (nouzove pristani atd.), fyzika vypada taky velice slusne
    ja osobne kupuji hned 1.4 sberatelskou edici! :) a se budou nadale vydavat patchi pridavajici letadla (viz. stavajici ilka) tak mam zase na par let vystarano :) !
    konecne po par letech zase poradna simulace (pocitaje pro tuto dobu)
    • dalsi letouny budou vydavany max. jako placene DLC (obdobne jako v RoF) ... co se tyce HW narocnosti, tak je to docela krute ... mim. podle realci na ruskych forech, je tam docela tezky stuttering, nezavisle na HW ...
    • A to ze IL2 vysel v rusku jako podle tebe znamena ze nevysel vubec ? Nechapu tvoji logiku.
      • ono kdyz rikas ze ilka uz vysli je sice fajn.. ale taky bys to mohl priste trochu ujasnit..
        preci jen napsat "nove ilka uz vysly vcera" neni tak uplne spravna informace.. TADY este hra nevysla.. nikde jsem nepsal ze hra nevysla vubec ;) to zase nechapu ja tvoji logiku kde jsi vzal tuto informaci ;)
    • malem bych zapomel, doufam doufam ze tam taky zustanou vychytavky typu (pri vysoke rychlosti urvani podvozku / zaseknutych klapek... atd.), prave tyto detaily delaly sturmoviky takove jake jsou *5*
  • Moment, DCS A-10 uz je k zakupeniu?
    • Ano je. Digital download verze. Steam verze uz se taky blizi.
  • Už jsem to chtěl napsat taky. :D
  • Opet nepresne informace. Novy IL2 uz vysel vcera.

    Máme se zjevně nač těšit, kdy tu byl naposled podobný pravověrný simulátor? -
    Ano byl a to docela nedavno. Je to asi mesic co vyslo DCS A-10.
    • ales.smutny
      Co se týče data vydání, je to těžké. České obchody se trumfují v datech, variují od 31.3., což odpovídá prvnímu ohlášení, přes duben, po nestanoveno. Dokonce jsem si zašel, abych se přesvědčil ve dvou kamenných krámech:) Ale asi bude nejlepší věřit Steamu a 31. březnu. Takže u nás ještě nevyšel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit