Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ja viem, ako mam rad stare hry a aj retro je fajn ale tak nejak prave u dungeonov sa mi to retro nejak k tomu nehodi. Je fajn ze je to kreslene a chcu mat svoj vytvarny styl ale potom zasa jednoduche 3d modely posobia ako pest na oko. A jedna vec ktora ma vecsinou v dungeonoch otravovala, lebo bola vecsinou divne spracovana a to kuzlenie. Kuzlenie cez runy proste ne. Ale inak super, som rad za kazdy navrat dungeonov.
    • Věc je, jak ty modely budou vypadat na 3DS. Většina trailerů pro 3DS hry vypadá strašně a pixelovitě, ale na samotném 3DS vypadají fakt nádherně. Řekl bych, že ty modely bydou na 3DSku a hlavně ve 3D fakt super.
      • je fakt ze 3DS nemam a ani netusim aka je uroven grafiky vo vecsine hier na 3DS alebo coho je samotne 3DSko maximalne schopne. Skor sa na to pozeram z hladiska grafiky na mobilnych zariadeniach, aj ked dnesne telefony a tablety su uz dalej ako 3DSko (vykonovo). Skor mi proste nieco na tej kombinacii vadi a fakt neviem co. Asi mozno to se postavy su 3d a ja mam zafixovane postavy/nepriatelov ako sprity. Asi to sa mi tam nehodi, v rucne kreslenom prostredi divne 3d postavy.
  • ten konec byl luxusni... snad to bude na pc, nebo to pude nejak naemulovat, takovejch her je malo, ted drtim M&M-X a bavi me to velmi
    • ucho
      první věta článku:
      "V únoru jsme vás informovali o tom, že pražské studio Cinemax (Inquisitor) chystá pravověrný dungeon The Keep pro 3DS a v budoucnu i pro PC."
  • ty 3D modely vypadaji strasne.
    • To je zas jeden mudrlant který místo toho aby se kouknul jaká je grafika na DS tak hned napíše jak je ta grafika hnusná. Náhodou mě se to líbí i graficky má to svoje kouzlo a na DS nadstandard. *1*
      • Jen jsem napsal svuj nazor. Navic me tam hrozne odrazuji ty HP bary a letajici cisla s DMG. Dungeony jsou castecne o atmosfere a tohle ji vazne nepridava. Proto jsem nehral ani M&MX.
        • Ok já tvůj názor respektuji ale chtelo by se nad tím zamyslet než něco napíšeš. A druhým komentem jsi to úplně zazdil. Jak píše A7 létající HP bary přece nemají s atmosférou nic společného a je to trochu out. Navíc v prvním komentu jsi psal přímo o 3D modelech. Je taky třeba si uvědomit, že je to alpha sakryš trochu nadhledu by to chtělo. A tu atmosféru to podle mě má (koukali jsme vůbec na stejně video?)
        • Letajici cisla / HP bary ubiraji dungeonum atmosferu? *facepalm* To jsi zrejme nehral nejen M&M X, ale temer jiste zadny z tech nejlepsich dungeonu...
  • Náhodou, na 3DS grafický nadstandart, když než jsem rozkliknul článek tak jsem se zhrozil, že to je na PC (ukamenujte mě) ale když se podíváte na nabídku her na 3DS tak tohle jednoznačně vyčnívá
  • Tushan
    celkem fajn ale zatim žadne PC ? tak tim to uplně zabili
  • taky se těším.. jistá koupě už teď
  • Keyz
    Je tam netopýr, tak je to v cajku.
  • Pripominaji to, co kazde rano nechavam v zachodu.
  • yenda1
    On každej dungeon vypadá víceméně jako DM. Možná zde ještě ty runy. Těžko soudit, když člověk neví jak moc současné záběry určující.
    Ale odvaha autorům zřejmě nechybí.
  • ucho
    mno dungeon mastera mi to moc nepřipomnělo, spíš levnější verzi grimrocka. ale tak proč ne. jen ty zvuky mi přišly strašně otravný. řekl bych, že zvuky budou u této hry velmi důležité a budou tvořit podstatnou část atmosféry, tak snad si na nich dají záležet.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit