Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • az narazis na mleko a strdi, tak budes doma, praotce *5*
  • Tak tohle je parádní.
  • zaklinac bere dech i ted, vubec nejdu po questech a jen se kocham krajinou, bourkou, zapadem slunce, horama....
  • Souhlasím se vším. Plynulost přechodu mezi jednotlivými sekvencemi animací má Rockstar vymakané. Japonský styl má taky své kouzlo, ale ta plynulost, kterou má Rockstar je něco, co mě opravdu fascinuje. Jsem zvědav, kam se věci posunou za takových 10 let.
  • Souhlas. Rockstar jednoznacne vede. Pohyb postav ma nejverohodnejsi hlavne ohledem na kontinuitu pohybu. Postavy zbytecne nebrusli, neklouzou a prechody mezi smyckami neprudi.
    Japonci maji pohyb spise na efekt, pripomina to animace v pohadkach. A to nemluvim o japonskych bojovkach, kde je postava vice ve vzduchu nez na zemi. *15*
  • Škoda, že tam není napsáno, na jaké sestavě jim to jelo a kolik mwěli FPS
  • Japonci mají stylisticky dobré animace, ale realističností zrovna neoplývají. Nejdůležitější animace jsou přímo v gameplayi a v těch zatím kraloval Rockstar, z toho, co jsem měl možnost vidět a hrát. Pokud máš nějaké další příklady, sem s nimi. Vynikající a padnoucí (!) animace v gameplayi jsou pro mě naprosto zásadním prvkem z hlediska pohlcení se do herního světa. "Padnoucí" jsem zmínil proto, že například Minecraft žádné excelentní, realistické animace nepotřebuje, ale přesto těm chodícím "krychlím" padnou.
  • japonci jsou krapet dal nez Rockstar a další..animace co ma GTA 5 měli ve hrach před deseti lety..
  • Ano... není nic lepšího, než dát do next-gen grafiky v jednom z nejvymakanějších engine světa animace jak minulého století...

    Vypadá to, že důležitost kvality animací pochopil jen Rockstar a pár dalších...
  • Moje grafická karta měla zástavu srdce...
  • maros.goc
    tie postavy vyzerajú skutočne slabšie a rúcajú inak skvelo vykreslenú atmosféru dovtedy ...a áno, tiež si myslím, že je to skôr render ako in-game ...skúsené oko vidí že je to proste render a nie skutočný gameplay
  • Já si pamatuju na případ Forestu - taky jsem z teaseru nevěřil, že hra tak bude vypadat a ona tak dobře (už i lépe) prostě nakonec vypadá...

    Záleží případ od případu...
  • dech mi to nevzalo, a hlavním důvodem je asi to, že to prostě nejsou záběry ze hry... použili maximálně tak realtime herní renderer, ale ani tím bych si nebyl úplně jistý... ve finále to bude vypadat úplně jinak...

    a za druhé to ani bůh ví jak luxusně nevypadá... spíš divně, speciálně ty postavy na konci... asi spěchali na kickstarter, tak už nestihli pořádně vyladit shadery...

    ps. nedělejte nadpisy jak z blesku...
  • Nádhera, určitě si to stáhnu (vychází na gog, takže žádný problém s cracky) a dohraju.
  • Kinet1c
    Ja radsej tahove
  • danny_the_hound
    Toto vyjde až o dva a pol roka, nebude to open-world hra a bude to len na PC -- inými slovami nevidím dôvod, prečo by to nemohlo vo finále vyzerať tak ako na tom videu *5*
  • CO? proč by to mělo brát dech?? *15* to mluvíme o grafice nebo o něčem čeho jsem si nevšiml?
  • první zaběry zaklinače taky braly dech :D
  • Tahove souboje? Puvodni tirlogie je sice mela, ale v teto ctyrce ma snad byt realtime s fazemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit