Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dech mi to nevzalo, a hlavním důvodem je asi to, že to prostě nejsou záběry ze hry... použili maximálně tak realtime herní renderer, ale ani tím bych si nebyl úplně jistý... ve finále to bude vypadat úplně jinak...

    a za druhé to ani bůh ví jak luxusně nevypadá... spíš divně, speciálně ty postavy na konci... asi spěchali na kickstarter, tak už nestihli pořádně vyladit shadery...

    ps. nedělejte nadpisy jak z blesku...
    • maros.goc
      tie postavy vyzerajú skutočne slabšie a rúcajú inak skvelo vykreslenú atmosféru dovtedy ...a áno, tiež si myslím, že je to skôr render ako in-game ...skúsené oko vidí že je to proste render a nie skutočný gameplay
  • Unreal engine, first person, party, tahové souboje, kořeněno vtipem... Jestli dodrží svá slova o velkém důrazu na průzkum světa (tím je ostatně trailer prodchnut), pak budu snad konečně mít co hrát *2*
    • Tahove souboje? Puvodni tirlogie je sice mela, ale v teto ctyrce ma snad byt realtime s fazemi.
      • Kinet1c
        Ja radsej tahove
  • Po predstaveni na kickstarteru jsem nevedel co presne od toho cekat. Ale neco takoveho me nenapadlo ani ve snu, proste parada ;-)
  • Keyz
    Konečně další RPG které vypadá skvěle. Jen za to si to zaslouží.
  • první zaběry zaklinače taky braly dech :D
    • zaklinac bere dech i ted, vubec nejdu po questech a jen se kocham krajinou, bourkou, zapadem slunce, horama....
      • az narazis na mleko a strdi, tak budes doma, praotce *5*
    • danny_the_hound
      Toto vyjde až o dva a pol roka, nebude to open-world hra a bude to len na PC -- inými slovami nevidím dôvod, prečo by to nemohlo vo finále vyzerať tak ako na tom videu *5*
      • Já si pamatuju na případ Forestu - taky jsem z teaseru nevěřil, že hra tak bude vypadat a ona tak dobře (už i lépe) prostě nakonec vypadá...

        Záleží případ od případu...
  • Tak tohle video mi vážně zebralo dech,úžasné
  • Moje grafická karta měla zástavu srdce...
  • Hmmm takze k dispozicii bude cela parta dobrodruhov? Myslel som ze hlavny hrdina bude len nejaky bard, a ze cele to bude ladene prave k muzickejsiemu prezitku. Takto to vypada ale zaujimavejsie...
    • jasneze bude
  • CO? proč by to mělo brát dech?? *15* to mluvíme o grafice nebo o něčem čeho jsem si nevšiml?
  • Takhle to po releasu vypadat nebude. Jen at se zbytecne netesite...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit