Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano... není nic lepšího, než dát do next-gen grafiky v jednom z nejvymakanějších engine světa animace jak minulého století...

    Vypadá to, že důležitost kvality animací pochopil jen Rockstar a pár dalších...
    • japonci jsou krapet dal nez Rockstar a další..animace co ma GTA 5 měli ve hrach před deseti lety..
      • Japonci mají stylisticky dobré animace, ale realističností zrovna neoplývají. Nejdůležitější animace jsou přímo v gameplayi a v těch zatím kraloval Rockstar, z toho, co jsem měl možnost vidět a hrát. Pokud máš nějaké další příklady, sem s nimi. Vynikající a padnoucí (!) animace v gameplayi jsou pro mě naprosto zásadním prvkem z hlediska pohlcení se do herního světa. "Padnoucí" jsem zmínil proto, že například Minecraft žádné excelentní, realistické animace nepotřebuje, ale přesto těm chodícím "krychlím" padnou.
        • Souhlas. Rockstar jednoznacne vede. Pohyb postav ma nejverohodnejsi hlavne ohledem na kontinuitu pohybu. Postavy zbytecne nebrusli, neklouzou a prechody mezi smyckami neprudi.
          Japonci maji pohyb spise na efekt, pripomina to animace v pohadkach. A to nemluvim o japonskych bojovkach, kde je postava vice ve vzduchu nez na zemi. *15*
          • Souhlasím se vším. Plynulost přechodu mezi jednotlivými sekvencemi animací má Rockstar vymakané. Japonský styl má taky své kouzlo, ale ta plynulost, kterou má Rockstar je něco, co mě opravdu fascinuje. Jsem zvědav, kam se věci posunou za takových 10 let.
  • Downgrade incoming...:-D
  • Škoda, že tam není napsáno, na jaké sestavě jim to jelo a kolik mwěli FPS
  • no nic moc. Nakonec to stejně bude vypadat tragicky jako Pillars nebo Wasteland nebo Divinity a bude to mět gameplay z pravěku.
  • Tak tohle je parádní.
  • Nádhera, určitě si to stáhnu (vychází na gog, takže žádný problém s cracky) a dohraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit