Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My legs are ok.
  • Vypadá to skvěle. Space Hulk je kult.
    • Vypadá to špatně. Space Hulk je kult.
  • Hmm vůbec mi to nepřipomíná ten skvělěj první trailer. Popravdě to vypadá dost strašně.
    • Magister_Peditum
      Na tohle se těším, jen doufám, že tam nebudou jen Tyranidi.

      PS: To měl být samostatný komentář...
      • Veskoslav
        Tak jelikož to vychází z deskovky, tak Chaos a spol. tam nebudou, ledaže by se něco zásadně změnilo, co se týče konceptu.
      • XorxoxTalarius
        Tipnul bych si ze tam budou jenom Tyranidi, zbytek prijde spis skrze DLC a podle prodeju, prece jenom GW chce prachy za kazdou rasu a u marinaku kapitulu, takze to nebude levna zalezitost :D
        • Veskoslav
          Poslední dobou GW atd. razí spíše heslo, kdo dřív přijde, ten má zadarmo. Battlefleet Gothic dostane DLC Tau zdarma pro ty, co stáhnout na začátku, DoW II takto praktikuje všechny nové DLC do módu Last man standing, Total War Warhammer nakonec dostane Chaos jako bonus pro všechny, kdo si hru pořídí v preorder a 7 dní po vydání atd. Zase bych to tak černě neviděl. Tady je dobré hry sledovat a zjišťovat, jak to s DLC bude:)
        • Magister_Peditum
          Tak ve Space Marine taky zprvu byli jen Orkové a pak i Chaos, tak uvidíme.
          • Nejvíc smutný- Jo jo pravda, Space Marine byl super.
  • No jeste porad nejak nevim co si o tom myslet ale fandim tomu. Za me bych si tam asi pral nejakou poradnou pribehou kampan ale chapu ze to bude hlavne rezba ve stylu Vermitide.
    • Haha spíš doufe,j že tam toho příběhu moc nebude. Gav Thorpovi povídky s Dark Angles jsou podle 1d4chan na urovni Twilightu.
      • řekl autista co leze na 1d4chan *11* tjh
      • TheGGG
        řídit se podle 1d4chan je fakt známka inteligence... LoL
        • Ještě, že mě takoví genius jako ty opravil. (taky jsem si přečetl pár úryvků, jen tak pro referenci a většina těch srágor, co tam na 1d4chan píšou, je pravda)
  • Klikal jsem na na video s obavou že uslyším zas nějakou vyšinutou muziku, ale naštěstí nic.
    Vypadá to naprosto parádně. Akorát mě přijde že je to trochu pomalý.
    • TheGGG
      díky bohu že to zas není nějaká ulítaná pakárna ala quake nebo cs, kde se akorát všichni točej a hopkaj jak zhulený...
    • XorxoxTalarius
      Tak ono zrovna na lodi kde nevis co na tebe vyskoci a musis udrzovat kratkou rojnici, nemas moc sanci na rychlejsi postup. Prece jenom hrozi ze ti pak projede parat skrz pupek *3*
    • Sr_Lobo
      No ja doufam, ze za tu muzikou, kterou prdli k prvnimu traileru byl nekdo usvedcen z kacirstvi a upalen ve jmenu cisare, protoze to byl fakt zlocin proti lidskosti.
  • XorxoxTalarius
    Tak z toho jsem si doslava ucurnul do trenek. Moje penezenka uz ted kvili bolesti a jen ceka na ranu z bolesti kdy budu predobjednavat. Vypada to totiz naprosto bozsky *14*
    • zase si spomen, kolko hier v traileroch vyzeralo fajn a realita bola trosku ina, zoptimalizovana :)
      • XorxoxTalarius
        Ja vim, ja vim. Ale citim ze Emperor is strong with this one *1*
  • Tohle vypada hodne dobre
  • To nevypadá zle. Takhle nějak jsem si představoval Aliens:Colonial Marines. Pěkně nasvícené, zuřivá AI, fajn zbraně. Mohli by ubrat na otevřenosti prostředí a akčnosti, doufám taky v důraz na strategické elementy a kooperaci. Jestli se povede kooperativní kampaň, tak jdu do toho :)
    • Popravdě jsem si při traileru taky hned vzpomněl na alien.colonal marines...
      nevím proč, ale cejtím z toho podobný průjem :D
    • XorxoxTalarius
      Podle map to vypada ze kazda takova hala ma k sobe xy malych chodbicek, takze na nedostatek boje ve stisnenych prostorach si urcite nebudeme muset stezovat
  • Sr_Lobo
    Vermintide ve 40k ? Šup sem s tím *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit