Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    takže princ.blboň nemá žádný argument... a snaží se to zahrát na vtip... ahahaha, tobě bude možná 40, ale chováš se jak 10 kkt... a mě BTW 24 není, ale tebe si na seznam emeentálů přidám hnedle...
  • Princ.Jablon
    Je docela vtipný, děcko, že se tady snažíš někoho označovat za hipstra se strašným nadhledem, přičemž reaguješ na nadnesenou zmínku jako malá ubrečená holka který se někdo otřel o my little pony a nebo justina bíbra.

    Bylo to nadnesené a to že se toho chytáte jako h**vna košile dokazuje jaký jste děcka kterým se někdo otřel o modlu, já to chápúu, je ti 24 a máš pocit jak si strašně dospělej oproti půměrný herní komunitě...ale tvoje uplakaný reakce tě degradujou na děcko, vem si ponožku a udělej si do ní dobře abxys upustil páru a nebral virtuální svět a zmínky v o něm o jinym virtuálním světě tak dramaticky...děcko
  • TheGGG
    a zase jsi ty jeden chlapečku nemocný neodpověděl na položenou otázku... a to jsem se tě ptal já i veskoslav... mě je celkem jedno co za hipsterské okrajové zoufalce máš na steamu, ale rád si poslechnu o té bitvě, kde 100 SM samo dobylo celou planetu... jinak jsi tak leda Princ.Blbon...
  • proč každa diskuze ktere se zoučastníš skončí flamem? zamysli se nad sebou
  • Princ.Jablon
    Ani jedno jsem nikdy nehrál děcko, Warhammer mám rád, nic to nemění na tom, že ten svět trpí značnýma nelogičnostma

    Narozdíl od tebe neujíždím ani na vymletých shitech pro tebe typu call of duty ale pokud se Ti bude líp spát tak hraju hry jako Europa Universalis, Hearts of Iron, CoH, DoW a ze stříleček Natural Selection, Red Orchestra, Insurgency...a narozdíl od tebe jsem Dotu, LOLko a Wowko ani nikdy nezkoušel, ty o tom máš potřebu věčně kecat tak asi víš o co jde...děcko
  • TheGGG
    a další anonymek... nebo možná jeden a ten samí ementálek?
  • Ty mas v hlave hlavne nasr@no...
  • TheGGG
    nebo si spíš možná trapný ty, ty jeden literektální hipstere, četl jsi jen jednu knížku a meleš tu kraviny, jak kdyby jsi četl půlku série... to je alespoň vidět co jsi za kkta a že tvoje rada nemá žádnou váhu. První díl byl docela dobrej, ale od třetího je to naprostá pecka a třetí, pátej a osmej považuju za jedny z nejlepších knih žánru military sci-fi... takže ne, ty knihy jsou dobrý-luxusní, trapný jsi leda ty... a na lexicanum já klikat nemusím, všechny informace mám v hlavě...
  • TheGGG
    nemá nic, je to jen další troska...
  • Diky za infa, jen co tak sleduju jak pisete, tak je toho asi strasne moc-tech knih. Jde nekde najit s jakou zacit a tak?
    Diky
  • Ano četl jsem jen jednu a ještě se musel přemlouvat, jsou to slataniny jako ostatně všechny romány k nějakému tématu. Ale ano jsem trapný, taky bych ale mohl hned jít klikat na lexicanium w40k a pak tady provádět laciný vědomostní exterminatus.
  • Veskoslav
    maxíčku, jdi spinkat. Ale předtím nezapomeň naklikat.
  • Veskoslav
    Prosím, příklad bitvy, kdy SM v síle 100 dobili celou planetu. Knížka, bitva, cokoliv.
  • TheGGG
    žádné argumenty od vás dvou zoufalců...? holt děcka z mozečkem vymletým po brakovém LoLku, Dotě a WoWku začala křečovitě kopat...
  • Princ.Jablon
    upusť páru děcko
  • luzr ggg si našel nového kamarada mimone veskoslava
  • TheGGG
    a opět, vůbec nevíš o čem píšeš... kdyby jsi knihy četl tak víš, že už asi ve třetím díle naverbovali vojáky z jiné planety, aby doplnili řady (jednalo se o vojáky a civily z města které bylo zničeno, takže teď byli taky něco jako duchové) a další se k nim postupně taky přidávají... vážně jste vy anonymci bez infa trapní a žalostní...
  • TheGGG
    je vidět, že vůbec nevíš o čem mluvíš... ztrapňuješ se a jsi za hlupáka... při jakém boji osvobodilo 100 mariňáků celou planetu? To si rád poslechnu... protože jsi akorát napsal pěknou kravinu a zařadil jsi se mezi další trumpeta...
  • Princ.Jablon
    to veskoslav:

    "Navíc mě vždycky přišlo strašně hlupé, že spousta z nich nenosí helmy a Space Wolfs obzvlášť. Jako jo, spoléhají na své dary od Russe, ale taková zranitelnost mi přijde plýtváním."

    Mě přijde hloupé, že ve vesmíru, kde jsou orkové, kteří věří v to, že když si namalují lodě na červeno, tak že lítají rychleji, a díky této víře v to, ty lodě rychleji opravdu letí, tak přes takovýhle věci někomu přijde nejhloupější věc to, že si 2 a půl metru vysoký naboostovaný Schwanzenegerové nevemou helmu, ve vesmíru, kdy během vteřiny pochcípá 20 miliardová populace planety při invazi ale pak tu samou invazní armádunásledně vykope z planety 100 über badassů na steroidech...a někomu přijde nejhloupější to, že si při tom nevemou helmu

    *7* *7* *7* *7*
  • Tanithští první a jediní... jednotka složená s přeživších ze zničené planety... bojuje a bojuje, neustále za těžkých ztrát a pořád ji ne a ne vymýtit... No...pokud nevládne Ibram Gaunt schopností nekromancie, nebo pokud nejsou Tanithští jediní slušnými kanci a neplodí náhrady v pauzách mezi boji, tak už ve světě Warhammeru nemůžou existovat:D Ne knižní adaptace jsou takový nezbytný výplach značky. Lepší je si sestavit armádu, nabarvit a pak bojovat se sousedem do pozdních ranních hodin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit