Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě, že mě takoví genius jako ty opravil. (taky jsem si přečetl pár úryvků, jen tak pro referenci a většina těch srágor, co tam na 1d4chan píšou, je pravda)
  • Technicka stranka hry (animace, fyzika, grafika) je velke zklamani. Ale nejhorsi je to, na cem je hra zalozena: animace terminatoru. Ty jsou doslova zalostne.
  • To je veskoslav, v lore warhammeru se moc nevyzna;)
  • TheGGG
    co já vím, tak terminátoři většinou jdou jen do těch nejdrsnějších bojů, s nejhoršími (myšleno nejdrsnějšími) a nejsilnějšími protivníky, nepošlou je na kdejakej póvl...
  • Veskoslav
    Terminátoři se normálně vysazují do bojů a nemusí se jednat o nejstarší atd. Primarchové a spol. se s tím moc nemazlili:)
  • Veskoslav
    Jo tak. No pomalá. Některé mají soukromé teleporty na krátkou vzdálenost. Vysoce nestabilní a většina Technokněží ani nedoporučuje užívat, protože si nejsou jisti, zdali je Strojový bůh a duch stroje ochrání a budou fungovat. Navíc ty jejich těžké zbraně. To je lahůdka. Jinak nedávno jsem četl (snad si vzpomenu) knížku z období Horova kacířství (nemyslím tu trilogii, ale období) a tam se právě celá armáda Terminátorů ztratila ve Warpu.
  • řekl autista co leze na 1d4chan *11* tjh
  • TheGGG
    ano, myslel jsem tu klasickou, pro "běžné" členy kapituly... Prostě si nemyslím, že by bylo nutné posílat na pár genestealerů nejelitnější a nejstarší mariňáky s nejposvátnější zbrojí...
  • flash789
    Samozrejme ze nebyla, jedna z vůbec nejslavnějších Space Hulk her pripomina tuhle novinku celkem hodne, a mam dojem ze prave v ni hledali tvurci inspiraci. Space Hulk Vengeance of Blood Angels.
    https://www.youtube.com/watch?v=JLyCfRtETfQ
  • on myslel klasickou a nejvíce známou Mark VII 'Aquila' Pattern Power Armour. Ta mi nepřijde cenná, ta je prostě běžná. Terminátorská je nejvíc cenná, nejtěžší, nejodolnější, ale také nejpomalejší. Terminátoři mají také části "relikvií", které sbírají právě na oněch výpravách na vraky lodé a bývalých základen z dávných dob.
  • flash789
    Jo tak tohle jo. vypada to skvele:)
  • Veskoslav
    Ty jsou vzácné a jejich vysazování je do otevřených prostor, tady máš modifikace terminátorů. "Novější" verzi, co nevychází ještě z dob Hora.
  • TheGGG
    díky bohu že to zas není nějaká ulítaná pakárna ala quake nebo cs, kde se akorát všichni točej a hopkaj jak zhulený...
  • TheGGG
    řídit se podle 1d4chan je fakt známka inteligence... LoL
  • TheGGG
    vím že v původním SH byla en terminátorská zbroj, ale docela bych bral aj tu klasickou astartes... jinak to vypadá dost slušně...
  • a nový Doom sa môže ísť hanbiť do kúta. Túto hru isto kúpim.
  • Vypadá to suprově a promakaně, žádný random gameplay jako v předchozích dvou pokusech z izometrického pohledu, kde kostky ovládali všechno. Navíc je to pořádně brutální. A líbí se mi ta těžkopádnost pohybu a vůbec ten pomalý postup. Přeci jenom tohle je Terminátorská zbroj... za mě kupuju i kdyby to nakonec z nějakýho důvodu dostalo i průměrné hodnocení. Stejně jako jsem instat koupil Gothic Armada - to je taky pecka.
  • Haha spíš doufe,j že tam toho příběhu moc nebude. Gav Thorpovi povídky s Dark Angles jsou podle 1d4chan na urovni Twilightu.
  • Veskoslav
    Ta verze už vyšla na pc, stačí si ji koupit:) Jinak většina Warhammer her vychází z tahovek. Takto by jsi nemohl vytvořit nic jiného.
  • taky se obávám že to bude jen další doom střílečka.
    klasický Space Hulk už od dob pravěku 80.let byla tahovka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit