Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    Podle mě vyberou tak 1,3 milionů. Jede to na Unity, takže žádné grafické orgie se čekat nedají, ale na ten typ hry to bude stačit. Na hru se těším, ale v tomhle videu už to s chválou trochu přehání. No v jednom má pravdu. Nejdůležitější bude příběh a atmosféra. Co se týče technického zpracování, tam toho moc nového s Unity předpokládám nevymyslí... U mě jasná koupě, ale přihodím jim pouze v případě, kdyby jim na něco zajímavého chyběly peníze. Uvidíme, s jakými věcmi přijdou během kampaně dál...
    • GlaDOS
      Technického zpracování se nebojím. Unity ušel značný kus cesty a z jeho poslední verze se dají vytřískat velmi nadprůměrné výsledky.
      • ucho
        já neříkám že ne, ale zatím mě žádná hra na něm grafikou neoslnila a vše působí trochu moc uměle. blbě se to popisuje. nejsem na grafiku náročnej, stačí mi to, ale přijde mi, že je tak dva roky pozadu. ale samozřejmě záleží na šikovnosti grafiků...
        jinak jsem měl za to, že je Unity multiplatformový a že není problém tak mít projekt okamžitě na víc platforem... že potřebují na další platformy 50 tisic dolarů... ale asi jde o symbolickou částku, která má motivovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit