Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, podle toho projevu to vypada na mladsi rocnik, to si pokecate s Dzastinkem.
  • SC bude mít single příběhovou kampaň.
  • Všem zapšklým příznivcům oldschool her: jsem ročník devadesát, dohrál jsem vaše lost vikings, nevim co, daikatanu (dohrál :D :D to určitě), system shock 1&2, baldury, eeee, jagged aliance (ted sem se orosil jak sem si na to vzpomněl - HELL obtížnost tvl) a rád bych na Vás apeloval, aby jste vaše vnitřní dítě vytáhli z té vaší prudce stažené řiťky a užili si trochu toho nesmyslného šílenství.
  • FAP FAP FAP FAP FAP FAP
    Jestli ta hra bude fungovat jako na videu, tak kník ty vole! KNÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No jo, tak mám rád OP postavy a casual masakr. Upalte mě. ALE:

    Představte si, že máte svého oblíbeného skřetíka, kterého si pipláte od první pevnůstky a v polovině hry Vám ho nějaký zlosyn pobodá, zapálí a rozdrtí! Vašeho věrného Fagrogana! FAGROGANA!!!!!!!!!!

    VŠICHNI. V TÝHLE. PEVNOSTI. CHCÍPNOU.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • rekt
  • TheGGG
    v tom případě nový torment je jen reskin baldurs gate a všechny izometrická RPG jsou vlastně jedno a to samé... každopádně ty jsi očividně ani první díl middle earth nehrál Lukášku a jsi jen trollík wannabe BTW: všechny závodní hry jsou vlastně jedna hra dle tvé logiky...
  • Proč analyzuješ detaily? Jádro je stejné.
  • No, dyť o tom mluvim. Takže kdo teda kupuje ty hry? To mi chcete říct, že dnešní aktivní hráči kupují opravdu jednu a tu samou hru dokolečka s jedinou odlišností, a tou, že dali na krabici větší číslovku?
  • TheGGG
    cokoliv anonymku... *3* *14*
  • TheGGG
    ano, to jsi... soubojový systém je očividně hodně upraven, spousta nových komb a schopností, herní mechanismy kompletně předělané a upravené nemesis systém je o 100 % vylepšen. Co je stejný "pohled" to netuším, že to je TP ještě neznamená že to je reskin Lolec... Zbytek tvého komentu už moc nedává smysl, tak to radši nebudu ani komentovat...
  • jamar28
    To je docela paradox, protože Tolkien se proslavil v podstatě právě jen tím dobrodružstvím. *1* Jinak knížku jsem nedávno četl a ačkoliv fantaskní svět má vymyšlený skvěle, jako příběh je to strašná nuda.Monotónní, nudné prkenné postavy, samý popis krajiny...On byl první, ale vydat někdo obdobné dílo teď, nikdo si to nekoupí.
  • tak to se uvidi jak moc bude hrac vtazen do hlavniho pribehu, ktery bude kopirovat rozpad rimske rise
  • jamar28
    No jo, jenže zkus něco takového udělat tak, aby to odpovídalo dnešním nárokům na grafiku. Kolik by taková hra stála?
  • Já si myslím, že z tohohle by Tolkien určitě radost neměl, protože právě - pokud vím - neměl rád, když lidi jeho dílo jakkoliv zdebilňovali a redukovali - na dobrodružný příběh nebo třeba na alegorii o atomové bombě. A ani nevím, jestli by se mu líbilo, že mu někdo dopisuje něco k jeho dílu. Rozumíš, tohle je jakoby někdo vzal Monu Lisu, nechal jí, ale při okrajích jí domaloval krajinu, autobusy, stíhačky a Supermana. Pochybuju, že by Leonardo jásal.

    Podle mě měli udělat prostě samostatnou a samonosnou hru o skřetech, přízracích, elfech atd., dát si práci a vymyslet si k tomu svět nebo koupit licenci na nějaké odpovídající universum. Tohle je v podstatě zneužití Tolkienova díla pro vydělání prachů, a to mnohem horším způsobem, než to udělal Jackson.

    Hra samotná mi nevadí, vadí mi, že to je Middle Earth.
  • Star Citizen bude postrádat tu adventurní, příběhovou složku.
  • K té stejné mechanice. Hrál si někdy Assassina?
    V něm se na soubojovém systému od jedničky do Rogue vlastně nic neměnilo.
    Jestli chceš víc tak co třeba Far cry?
    Jestli ti nestačí Ubisoft, tak tu máme sérii call of duty, která servírovala dlouho hráčům to samé v jiném kabátě.
    Jestli nemáš rád Call of duty, tak tu máme sérii Battlefield, na který se toho i teď moc nezměnilo.
    Něco vyber a porovnej, nic se nezmění.
  • Jednička byla povedená akční hra, doufám, že dvojka podle toho gameplaye půjde ve stejném duchu, zatím to vypadá spíše na strategii než na akční RPG, ale uvidíme...
  • Bych radši vyděl hru odehrávající se po událostech Pána prstenů. Pokud vím tak skřeti zcela nezmizeli a mohli by se vrátit do Středozemě, ale z toho by asi vznikla nějaká slátanina.

    Nebo Bfme3
  • tohle bude mit star citizen, ikdyz si jeste budes muset chvili pockat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit