Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Všimnul jsem si, že spousta lidí tady vyjadřuje obavy nad Nemesis systémem a jak to nakonec bude ve výsledku vypadat. Chci jen připomenout stejnou situaci v případě prvního dílu. AC už v té době upadal, takže lidi se na to trochu dívali jako na klon a o Nemesis systému se nic moc nevědělo.
    Hra nakonec vyšla (s týdenním předstihem) vyladěná a pozitivně překvapila. Nemesis systém rozhodně nebyl skriptovaný a své pohůnky jste si mohli vyladit podle svých představ. Tady to prostě půjde dál.

    Jediné obavy mám o příběhu, kde se asi už nic moc nevymyslí, ptže půjde o totální válku s Mordorem, kde to s Tallionem na konci nedopadne moc dobře. Celebrimbor je totiž taky pěkný manipulátor. A pravděpodobně to tentokrát půjde ještě více mimo Lore. Ale nechám se překvapit.
  • FAP FAP FAP FAP FAP FAP
    Jestli ta hra bude fungovat jako na videu, tak kník ty vole! KNÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No jo, tak mám rád OP postavy a casual masakr. Upalte mě. ALE:

    Představte si, že máte svého oblíbeného skřetíka, kterého si pipláte od první pevnůstky a v polovině hry Vám ho nějaký zlosyn pobodá, zapálí a rozdrtí! Vašeho věrného Fagrogana! FAGROGANA!!!!!!!!!!

    VŠICHNI. V TÝHLE. PEVNOSTI. CHCÍPNOU.
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Všem zapšklým příznivcům oldschool her: jsem ročník devadesát, dohrál jsem vaše lost vikings, nevim co, daikatanu (dohrál :D :D to určitě), system shock 1&2, baldury, eeee, jagged aliance (ted sem se orosil jak sem si na to vzpomněl - HELL obtížnost tvl) a rád bych na Vás apeloval, aby jste vaše vnitřní dítě vytáhli z té vaší prudce stažené řiťky a užili si trochu toho nesmyslného šílenství.
      • Já jsem tak zmatený. Myslíš to dobře, ale zároveň tak špatně *12*
      • No jo, podle toho projevu to vypada na mladsi rocnik, to si pokecate s Dzastinkem.
  • Stručně řečeno: Jak si primitiv představuje Středozem.
    • Zatímco ty jako milovník Dilda Pytlíka se považuješ za inteligenta?
  • Ach jo, vypadá to jako pěkná slátanina.-( Atmosféra Shadow of Mordor je zcela pryč. *10* *10* *10*
  • Chudák Tolkien, ten musi v hrobě rotovat tak, že by jeho kostru mohli použit jako vrták při ražení tunelů
    • Asi tak, aspoň se toho nedožil, to se o Sapkowskim říct nedá, ten musí sledovat na vlastní oči, jak znásilnili jeho dílo.
  • flash789
    nevim jestli jsem nekdy v zivote videl herni trailer ktery je tak strasne klisovity jako tenhle.
  • Opravdu nic moc a plné klišé. Nechápu ty nadšené reakce.
  • TheGGG
    je mě úplně jedno co by si o tom myslel nějaký tolkien, jeho schopnosti vytvořit lore byly sice maximální, ale knihy jako takové... no řekněme, že kdyby bylo po tolkienovi tak se např půlku filmů řeší kravinky a na bitvy tam zbude pět minut. Lotr má prostě super lore a tolkien byl talent, ale je třeba se posunout od fascinovaného čtyřiceti stránkového popisu listů do dýmky k něčemu epičtějšímu. Tato hra vypadá naprosto luxusně a kdo kritizuje ukázku, tak tomu už se nelze zavděčit a hraní ho už asi nebaví... konečně fantasy hra kde dostaneme masivní bitvy, epické střety a brutální souboje. Nemesis systém působí naprosto vymazleně a ukázka mě nadchla tak že jsem si předobjednal. Na to že to je alfa to skutečně působí moc dobře... ah jsem rád že si ještě dokáži hry užít a nejsem jen chodící vak žluči...
    • Chápu z jakýho konce na to jdeš, ale uvědom si, že J.R.R.T. nepsal pro uslintaný masy, co potřebujou tempo alespoň 10 vyobrazení dekapitací, znásilnění a "OMFG on ho bodnul do zad, to jsem vůbec nečekal", jinak se ani nedostanou přes prolog. Tahle hra nemá nic společného s Tolkienovým dílem, až na tak to jméno. Důkaz toho, nehledě na vkus, prachy vždycky vedou a protože to vydělá takhle o pár statisíců navíc, tak se hra zkrátka bude krýt za jedno z největších děl své doby v oblasti fantasy nehledě na to, jak přitom s*re na jeho odkaz.

      Jinak zasazení stranou hra je savage af *5*
      • TheGGG
        tolkien by neocenil ani ty filmy z původní trilogie... ovšem ano, já prostě nevidím nic hlubokého na tom číst si 30 stran popisku chlupatých chodidel, když za tu dobu už třeba GRR Martin stihne pět vražd a tři rapy, a Erikson sice jen dvě vraždy, ale taky osm dějových linek a pět nasra*ých bohů... navíc toto je inspirováno lotrem a na tom není nic špatného....
        • Martin taky rapuje?
    • Takhle to dopada, kdyz fanboy CoD udela rozbor Tolkienova dila.
      • TheGGG
        ano, není to artová izometrická hra s milionem statistik, to zdejší gameři nepřekousnou... hry hraji kvůli epickým momentům a zábavným situacím, ne abych se nudil. Tolkien vymyslel moc dobré lore, ale akční scény jsou bída vedle moderních fantasy a to je fakt...
    • Epic a epický nejsou synonyma.
      • TheGGG
        všichni pod 30 let ty slova používají jako synonyma, takže by to chtělo poptat se pravnuka jak se dnes mluví...
        • Strašně. Včera jsem v autobuse zaslechl dva školáky. Patrně řešili nějakou hru a tolik zkomolených a vyskloňovaných anglických slov jsem v jedné větě už dloho neslyšel. Co všechno vykraftují a z jakých rezoursek, kde něco byldnou, někoho kilnou, kam plejsnou bejsku, jen aby je někdo nevyrejdoval. Děs.
          • TheGGG
            tak mluvím v šalině nahlas taky, abych triggernul lidi jako ty...
            • Neni, vzdyt ma prece fotku Dzastinka, jeeeezis...
            • stejnej dem*nt jak jack koukam... pochop, ze jsi uplne stejnej anonym jako vsichni ostatni tady.
            • TheGGG
              cokoliv anonymku... *3* *14*
            • spis jsi peknej lofas
    • "konečně (...) hra kde dostaneme masivní bitvy"
      ty jsi asi nehrál staričký mount and blade nebo Total war warhammer. Tohle pusobi naprosto smešne, i když souboje 1 na 1 jsou fajn.
      • TheGGG
        nah bobánku, nebudu ti snad muset vysvětlovat rozdíl mezi RTS hrou a rubačkou že? A stařičký mount and blade nemá draky a obry...
        • ja jen rikam že ve srovnaní s bitvou kde je 300 npc (mount and blade) pusobí tohle dobývaní hradu trochu usmevne. a poslední TW ma tak paradni grafiku že po zazoomováni vypada skoro líp jako tohle. Holt nekompromisní PC výkon...
          • jo mountblade má super grafiku. byla super už v roce 2008, kdy to vyšlo. a proto ji nezměnili v žádným následujícím releasu.
            • TheGGG
              nemá super grafiku, vypadá to strašně, ale ty jsi to myslel jak ovtip co?
          • TheGGG
            rozhodně nemá TW lepší grafiku, nemluvě o tom, že animace a AI jednotlivých postav tam funguje na mnohem omezenější úrovni. Každopádně jen ty jsi schopný přijít s radou typu, kdo chce hrát hack and slash/stealth hru ať si koupí TW a zazoomuje... jeez a ten MaB vypadal a vypadá tragicky nemluvě o tom, že bez nějakého fantasy modu je to nuda
        • Naštěstí nemá.
          • TheGGG
            proto ta série taky skoro nikoho nezajímá, leda až do toho někdo udělá GoT mód LoL
  • TheGGG
    musím říct, že jsem si prýordnul tu 100 eurovou edici a mám z toho dobrý pocit, snad nedojde k žádnému odkladu a hra bude tak dobrá jak očekávám (což bývají hry většinou)
    • Ale jo, proc ne...pro tebe hra tak akorat...
  • Jednička byla povedená akční hra, doufám, že dvojka podle toho gameplaye půjde ve stejném duchu, zatím to vypadá spíše na strategii než na akční RPG, ale uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit