Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bude to stejná přescriptovaná sračk* jako všechny předchozí díly jen s tím rozdílem že bude ještě o hodinu půl kratší
  • Rozhodně lepší trailer než BF3,zahraju obě hry ale koupím jenom jednu no.Jsem zloděj bohužél.Zničitelný prostředí v BF ?V singlu asi težko pokud se chcou vyrovnat singlu kterej má MW tak to můsí být tunel.A MP to maj obě hry uplně jinej.Někomu vyhovuje velké mapy a zničitelný prostředí v BF a někomu CoD.
  • teď na MW3 nadáváte, ale až se objeví na warezu, tak hned budete stahovat...
    • srajdy nestahuju, akorat bych si tim zajebal system.. :D
  • ta hudba v traileru trochu pripomina hudbu z traileru na Transformers, mozna proto se mi docela libilo co vidim.. :)
  • d3m3nti všichni stejně tu hru budete hrát, já jako zapřísáhlej BF hráč se na ni strašně těšim protože vim ze MW1 a MW2 byli sice krátký, ale užil sem si každou minutu...CoD pro mě není o multiplayeru ale o SP se kterym se dosavadní BF hry nemůžou rovnat a oto tady jde..tak tady přestaňte pičovat a běžte si pustit wowko očividně máte abst'ák vy 15ctiletý děcka ^^
    • kostejnesmrtelny
      Já měl fajn dětství. Co ty? Nějakej ten komplexík? Traumátko? *5*
      • kdo tu mluví o tvym dětství? očividně si taky moc rozumu nepobral jinak by jsi nemohl reagovat takhle..
        • kamarade me je 2 tolik co pises a tu hnojarnu cod bych svyma penezma nesuportoval ani kdyby to byla posleni hra kterou bych si pred zdechnutim mohl zahrat. Ja nikomu neupiram ze ho to bavi tak ty prosimte prestan rikat ze ji budu hrat nebo nebudu. Pokud takovou nejakou hru tak BF3 COD sem zkousel tusim MW2? A muzu rict ze vetsi debilovinu sem v zivote nehral a to hraju od dob prehistorika. A na zaver pokud si to z textu nepochopil kazdeho bavi neco jineho a ma k necemu nejaky svuj nazor ktery se nemusi shodovat s tvym. Tim ze ho ma opacny neznanemane ze je debil, 15lete decko a podobne nesmysly. Svet je jaky je diky ruznorodosti jeho obyvatelum. Tak si toho vaz ze je doba na nazory toleratni a hrej co te bavi. Byl bych nerad kdyby se vratila doba ze za jine nazory se budou lide upalovat.
        • kostejnesmrtelny
          O mým nikdo, ale když používáš termín "děti" abys někoho ponížil, asi jsi na tom byl dost špatně. To je mi líto *9*
  • tesim se jak malej kluk :P
  • Teda nemam rad COD ale tak pri tomo mam otvorenu sanku :O.... Milujem apocalypsu a ten zaber mrakodrapov ma dostal. Tie ulice miest, jednoducho krasa.
    Tato hra aj keby mala 5 hodin ja si to prostredie tak vychutnam ze bude stoto 10 hodin :).
  • Mahcake
    Je to pořád pořád to samý dokola.Kdyby radši vymysleli něco originálního, ale oni néé. No aspon tu bude novej BF3.
    • Ano... a BF3 je neskutečně originalní :D
      • Mahcake
        No nevim, pořád lepší než tahle slátanina.:)
      • presne tak :D videli jsme v misi se sniperem ...
  • ta garfika vypadá příšerně a ten trailer pffff to jsou nejlepší scény ze hry nic lepšího už tam nebude
  • Tak ja si to koupim , nikdy sem na COD neprskal a pokud to neni od tech radoby profesionalu z Treyerch nebo jak se to pise tak to bude UNOPERVERZO proste kvalitni remeslna prace!!! A tento typ her je nejlepsi pokud neoplivate dostatkem casu ke hrani , capnete pada a strilite a strilite a..... a skripty jeden za druhim ,,dobre odvedene,, no a mate pocit uspokojeni co vic si prat. a ja hral CODMW2 na VETERANA a herni doba byla 16hodin nadaval sem jak spacek u opakovani neco sem dal snad as na 50pokus. u Crysis2 taky supervojak a herni doba 11hodin.___?????????????????????
    • Na jednu stranu pravda v tom, že díly od Treyarchu jsou mnohem horší (někdo holt umí a jiný ne), na druhou oni ani Infinity Ward nejsou to, co bývali, když jaksi hlavní vývojáři (a otcové zakladatelé) odešli pryč a půlku lidí vzali s sebou... *7*
      No uvidíme, snad to nebude obrovské monumentální nabušené nic, jako bylo Black Ops. (A i když bude, stejně si to patnáct miliónů zmatených lidí koupí. Ach jo.)
    • ja jakej je prosim te rozdil mezi super truper odvedenou praci od infi. ward a spatnou praci chlapcu z treychardu? me ty hry prisly totozne.. a btw to ze nemuzes prostrilet nejakou cast to prece neprodluzuje herni dobu.. to by taky nejakej mene schopnej hrac mohl tvrdit ze MW2 je nekonecny.. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit