Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi jak na konci se zobrazi WW3 (World War 3) =D... a pak se to obrati na MW3 (Modern Warfare 3)
    • no jen aby to na MW3 fakt nebylo to nejlepsi :)
  • bude to sranda.. bude to dobry.. prestante vsichni blaznit :)) proste typicky COD.. 8hod zabavy, zadny prevratny novinky, popcornova zabava, jak nekdo psal vyse.. To preci kazdy vi, ne? Kdo nechce, nekupujte - ja koridorovou strilecku dam rad. Na odreagovani po praci akorat.. :))
  • Celkem se těšim, prostě taková popcornová zábava pro relax akorát počkám až klesne cena.
    • Přesně...akční jízda...jen by to mohlo být delší jak 4 hodiny...
      • To je těžký ono zase kdyby to bylo dlouhý tak by to možná už nebyla taková zábava a člověk by se toho přejedl .
        • to nevim .. ono kdyz hru v pohode celou projdes vecer pred spanim tak to si radeji zajdu na dobry film .. je pravda, ze tohle maskovani plytkosti a absence skutecne atmosfery pusobivymi hollywood efektami a wow scenami by kvalitni, delsi pribeh neuneslo. Ale kdo rika, ze misto slepovani akcnich scen jeste akcnejsimi cutscenami nemuzou udelat dynamickou vyvazenejsi jizdu s atmosferou a pribehem ...
        • TAk já myslel třeba takových osm hodin...je fakt, že nevim jak by mě bavilo MW2 kdyby byl tak dlouhý...a je fakt, že mě při své krátkosti i docela bavil...když moc nezapojim mozek...
  • miker17
    jéééé nový COD podme tancovat na sluníčku *10*
  • 0:53, drží ten voják naší kosu nebo se mi to zdá?
    • Asi jo teda, já koukal na sklopku, taková jako je na kose neni na žádnym ak, teda kromě těch drátovejch sklopek, ale i ty jsou trochu jiný. Pak mi přišlo hodně podobný víko pozdra závěru a vratnýho ústrojí, ale asi máte pravdu a vidim tam to co chci vidět.
      • Jojo, presne jak rikas. Skopku neres, my mame misto sklopek treba M4 teleskopaky. To pouzdro je ale opravdu podobny....a zrovna v Praze....treba se dockame.:)
    • teda nejdriv jsem myslel ten jasnej kalasnikov na dalsim zaberu....ale pak koukam presne na 53 a vazne jsem chvili znejistel.:))) Bohuzel, kvalita nizka, takze se to blbe identifikuje. Podle hodne velke musky hadam taky kalach, ale na prvni pohled je to telo vz.58 vazne podobny.:))
    • Zdá... já tam vidím Kalashnikov.
  • Jeeeezis maria pri pozerani na tuto cypovinu som mal dojem ze sa divam na Crysis 2 mutovany s BF3.

    Ale uz to vidim, novy predajny hit storocia.... *11*
  • NonSuch
    on i predskriptovany tunel se da udelat dobre (cod: mw) a nebo spatne (cod: bo)...
    • Ma pravdu ten chlapec...
  • Tvl po Karlově mostě nechat přejíždět obrněný transportér :D no nevim jestli by to vydržel *1*
    • Jezdili po něm několik let tramvaje. Předtím sem po něm tahaly vyrobené vagóny, takže si myslim, že by to zvládl
  • BF forever
  • Na tohle docela lakave video sestrihane vicemene z cut scen se teda rozhodne nalakat nenecham...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit