Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mas pravdu, nicmene za tu prekroucenou cenu by to chtelo aspon trochu inovaci. Vsechno je to uplne stejny a je to skoda. Nejvic me ale mrzi to, ze navzdory "malo muziky za hodne penez systemu" si to koupi skoro kazdy. Kdyby to nekoupilo tolik lidi tak se priste ty holomci budou snazit vic, aby tam neco pridali a vylepsili. Mam MW rad, ale stve me ze jsou proste porad to samy. Duty calls parodie to vystihla fakt prvotridne.
  • Vypadá to dobře, jsem zvědavý, jestli tam bude nějaká perla typu "the polevka", jak to bylo v Soldier of fortune 2. Jen doufám, že z ČR neudělají Československo, kde mluví všichni rusky *1*
  • CoD je o MP ty trdlo......
  • Ma pravdu ten chlapec...
  • KIMCID
    nevím zda ty dvě hodiny stojí za pořízení *1* *1* *1* *1*
  • TAk já myslel třeba takových osm hodin...je fakt, že nevim jak by mě bavilo MW2 kdyby byl tak dlouhý...a je fakt, že mě při své krátkosti i docela bavil...když moc nezapojim mozek...
  • kostejnesmrtelny
    Já si myslim, že na první zátah to bude fakt strhující jízda *5*, stejně jako jednička a dvojka. Nějak tu moderní všelidovou nenávist vůči MW sérii nechápu; na světě jsou mnohem horší hry. Nemám celkem problém přiznat, že mi ve dvojce při explozi nukleární hlavice nad Washingtonem slušně padla čelist *5*

    EDIT: Jen mínusujte hulibrci - hlavně bez argumentů *3*
  • Nejlepsi jak na konci se zobrazi WW3 (World War 3) =D... a pak se to obrati na MW3 (Modern Warfare 3)
  • To je těžký ono zase kdyby to bylo dlouhý tak by to možná už nebyla taková zábava a člověk by se toho přejedl .
  • bude to sranda.. bude to dobry.. prestante vsichni blaznit :)) proste typicky COD.. 8hod zabavy, zadny prevratny novinky, popcornova zabava, jak nekdo psal vyse.. To preci kazdy vi, ne? Kdo nechce, nekupujte - ja koridorovou strilecku dam rad. Na odreagovani po praci akorat.. :))
  • Zdá... já tam vidím Kalashnikov.
  • Přesně...akční jízda...jen by to mohlo být delší jak 4 hodiny...
  • Celkem se těšim, prostě taková popcornová zábava pro relax akorát počkám až klesne cena.
  • miker17
    jéééé nový COD podme tancovat na sluníčku *10*
  • 0:53, drží ten voják naší kosu nebo se mi to zdá?
  • Jeeeezis maria pri pozerani na tuto cypovinu som mal dojem ze sa divam na Crysis 2 mutovany s BF3.

    Ale uz to vidim, novy predajny hit storocia.... *11*
  • NonSuch
    on i predskriptovany tunel se da udelat dobre (cod: mw) a nebo spatne (cod: bo)...
  • Tvl po Karlově mostě nechat přejíždět obrněný transportér :D no nevim jestli by to vydržel *1*
  • BF forever
  • Na tohle docela lakave video sestrihane vicemene z cut scen se teda rozhodne nalakat nenecham...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit