Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    O mým nikdo, ale když používáš termín "děti" abys někoho ponížil, asi jsi na tom byl dost špatně. To je mi líto *9*
  • Na jednu stranu pravda v tom, že díly od Treyarchu jsou mnohem horší (někdo holt umí a jiný ne), na druhou oni ani Infinity Ward nejsou to, co bývali, když jaksi hlavní vývojáři (a otcové zakladatelé) odešli pryč a půlku lidí vzali s sebou... *7*
    No uvidíme, snad to nebude obrovské monumentální nabušené nic, jako bylo Black Ops. (A i když bude, stejně si to patnáct miliónů zmatených lidí koupí. Ach jo.)
  • presne tak :D videli jsme v misi se sniperem ...
  • Asi jo teda, já koukal na sklopku, taková jako je na kose neni na žádnym ak, teda kromě těch drátovejch sklopek, ale i ty jsou trochu jiný. Pak mi přišlo hodně podobný víko pozdra závěru a vratnýho ústrojí, ale asi máte pravdu a vidim tam to co chci vidět.
  • kdo tu mluví o tvym dětství? očividně si taky moc rozumu nepobral jinak by jsi nemohl reagovat takhle..
  • Tímhle už dneska moc nikoho neohromí. Zahraju si to, ale nic extra od toho nečekám. Prostě arkádová "rambo" střílečka ze zastaralou grafikou a propagací americké armády.
  • Noooo né že by to nebylo pěkný, ale po druhy bych to vidět nemusel *1*
  • srajdy nestahuju, akorat bych si tim zajebal system.. :D
  • bude to stejná přescriptovaná sračk* jako všechny předchozí díly jen s tím rozdílem že bude ještě o hodinu půl kratší
  • Rozhodně lepší trailer než BF3,zahraju obě hry ale koupím jenom jednu no.Jsem zloděj bohužél.Zničitelný prostředí v BF ?V singlu asi težko pokud se chcou vyrovnat singlu kterej má MW tak to můsí být tunel.A MP to maj obě hry uplně jinej.Někomu vyhovuje velké mapy a zničitelný prostředí v BF a někomu CoD.
  • kostejnesmrtelny
    To je divný. Pročítám skoro každou diskuzi na tomhle webu, a něco takovýho tu vídám zřídka, a když už, tak je to zjevnej trolling...
  • teď na MW3 nadáváte, ale až se objeví na warezu, tak hned budete stahovat...
  • kostejnesmrtelny
    Já měl fajn dětství. Co ty? Nějakej ten komplexík? Traumátko? *5*
  • Ty bys tu hru ukončil kdyby si měl jistej zisk?
  • Nenávidět něco kvuli někomu neni moc moudrý.
  • ta hudba v traileru trochu pripomina hudbu z traileru na Transformers, mozna proto se mi docela libilo co vidim.. :)
  • Ano... a BF3 je neskutečně originalní :D
  • d3m3nti všichni stejně tu hru budete hrát, já jako zapřísáhlej BF hráč se na ni strašně těšim protože vim ze MW1 a MW2 byli sice krátký, ale užil sem si každou minutu...CoD pro mě není o multiplayeru ale o SP se kterym se dosavadní BF hry nemůžou rovnat a oto tady jde..tak tady přestaňte pičovat a běžte si pustit wowko očividně máte abst'ák vy 15ctiletý děcka ^^
  • tesim se jak malej kluk :P
  • Teda nemam rad COD ale tak pri tomo mam otvorenu sanku :O.... Milujem apocalypsu a ten zaber mrakodrapov ma dostal. Tie ulice miest, jednoducho krasa.
    Tato hra aj keby mala 5 hodin ja si to prostredie tak vychutnam ze bude stoto 10 hodin :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit