Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fandové CoDu/mínuskáři to očividně rádi *1*
  • Modern Warfare 3 aneb poosmé zezadu znásilněni Michaelem Bayem herního průmyslu. Jau *9*
  • kamarade me je 2 tolik co pises a tu hnojarnu cod bych svyma penezma nesuportoval ani kdyby to byla posleni hra kterou bych si pred zdechnutim mohl zahrat. Ja nikomu neupiram ze ho to bavi tak ty prosimte prestan rikat ze ji budu hrat nebo nebudu. Pokud takovou nejakou hru tak BF3 COD sem zkousel tusim MW2? A muzu rict ze vetsi debilovinu sem v zivote nehral a to hraju od dob prehistorika. A na zaver pokud si to z textu nepochopil kazdeho bavi neco jineho a ma k necemu nejaky svuj nazor ktery se nemusi shodovat s tvym. Tim ze ho ma opacny neznanemane ze je debil, 15lete decko a podobne nesmysly. Svet je jaky je diky ruznorodosti jeho obyvatelum. Tak si toho vaz ze je doba na nazory toleratni a hrej co te bavi. Byl bych nerad kdyby se vratila doba ze za jine nazory se budou lide upalovat.
  • Tunelova sragora c. 3 - pojme vseci oslavovat jaketo TOP gamesky muzem kazdou zimu zaparit!

    http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=games.jpg
  • A kudy by si chtěl tak velkou armádu přes tu Aljašku protáhnout? :) Východní strana je sice náročnější na invazi, ale strategičtější. Vždyť se zde nachází řada výzmanných politických i vojenských center a zejména pamatných budov, které sice nejsou nějak vojensky důležité, ale jejich destrukce by určitě mohla sehrát nějakou tu roli ( otázku kolem dohod o zásazích na památkové budovy zde řešit nebudeme, tím se určitě CoD nezabývalo a ani zabývat nebude ). Navíc prvotním záměrem Rusů byl spíše odvetný útok vůči USA, jako obdobně u Pearl Harboru ( i když v tom moc nefigurují ti použití výsadkáři a technika, která byla ve druhém díle Modern warfare na americký kontinent vysazena k podpoře ), než nějaké územní expanze a nepochybně nejvýhodněji se jevilo zasáhnout USA na východě jako na citlivou část. Ovšem to je věc diskuse fanouškovských teoretiků, protože samotná hra tohle moc neřeší...
  • neylepsy su konzole xbox je ney!!!!!!!!! XDXDXDXDXDXDXD!!!!!!XD!!! hri na xboks jsou z neylepsy grafykof
    Xbox yee vecni
  • A ponorky, které mají rakety z doletem x-set kilometrů, musí být 100 metrů od NY... Ano, hra s úžasnou logikou na nás opět útočí.
  • Holt jsme u hraní zvyklí přemýšlet, nesmíš se na nás zlobit...
  • reagoval jsem jen na určité přispěvovatele, ne paušálně, abyste to nebrali osobně.
  • Protože na Aljašce je málo mrakodrapů, který dělají bum prásk a efektně se řítí k zemi, to je přece jasný *1*
  • Mně se strašně líbí, jak zde všichni z křištálové koule zvěděli, že každý další CoD je sr*** já to slovo psát nebudu. Dle mě studio infinity ward odvedlo velmi dobrou práci. Nikdy si na nic nehrálo. Nevím, jaké studio stálo za prvními díly.


    příklad: já Vám do hlav necpu, že BF3 je kravina pro malá děcka, že skuteční hráči jsou na PR. Jen bych Vás touto informací otravoval. Proto pokud nemáte nic smysluplného a kloudného, raději nepřispívejte.
  • Co se příběhu týče, zajímalo by mě jméno vojenského velikána, co by zaútočil na USA, zatímco by ještě neměl ovládlou evropu. :D A důvod, proč na USA útočí ze strany New Yorku, zatímco přes Aljašku to má co by kamenem dohodil mě také udivuje. *7*
  • Hlavně at to ma dobrou optimalizaci BS sem si kvuli tomu ani nehral. A upgrade kvuli tehle hře neplanuji. Crysis 2 mi jel naopak uplně v pohodě.
  • Tebe by to ohromit mohlo, je to přesně pro takové jednoduché lidi, co ani neumí psát správně s/z ;)
  • -General: Mr. Bay, can you think of any idea how to outwit these terrorists?
    -Michael Bay: I believe I can. We start... by making a big CG building and then we have a meteor go CROSSHH! and it, and it's all like CRAAWWWLL a-and motorcycles burst into flame while they jump over these helicopters, right?
    -General: No no! We need ideas how to stop the terrorists!
    -Michael Bay: An eighteen-wheeler spins out of control and it's all like BROSSHH! And then this huuuge tanker full of dyna-
    -General: Those aren't ideas, those are special effects!
    -Michael Bay: I... don't understand the difference.
    -General: I know you don't. Get him out of here!
  • podle traileru to nevypada na nejake vylepseni enginu hry-vypadato na dalsi slatany dil aby z lidi zase tahali penize
  • no krom black ops to neni spatna serie....ale uz je tohodle moc na muj vkus....návrat do ww2 nebo do budoucnosti pls.-)
  • Na SP dlabu tunely už vyšly z módy, ale hlavně jak bude vypadat MP, stejně je to více méně na něj zaměřený. Jo a jen tak mimochodem SP MV3 jsme už dohrály jen tím že jsme se podívaly na ten trailer, delší už to nebude. A jiný monstrózní akce už tam beztak nebudou ... *1* *1* *1*
  • Proboha - střih a hudební motiv úplně stejný jako v traileru na Battlefiled 3! I ty pudovy tady padají... Víc vojáku, víc výbuchů, větší zmatek, víc Adidas. Nazelenalé americké mozky se budou chytat za koule a řvát, že je to boží. Erekce laserových pistolí začíná!
  • exoslav
    No fuj!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit