Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mahcake
    No nevim, pořád lepší než tahle slátanina.:)
  • No jestli to bude od IW, tak by se to dalo zkusit. S MW2 se celkem pochlapili a pokud vyladí ten svůj systém připojování do hry, tak to bude parádní. S dedikovanejma serverama je každej šmejd adminem a nikde se nedá pořádně hrát.
  • nesmysl .. utok z tehle strany by me vyznam jedine pokud by byla jiz obsazena zapadni evropa ..
  • Člověk by nevěřil, co může zmínka o přemýšlení u hry způsobit. Možná praskla i žilka. O jiných hrách jsem se nezmínil, nic jsem nesrovnával - a že už jsi dlouho nehrál hru, která by tě donutila se zamyslet, je tvoje chyba, ne moje. Já jsem zase dluho nehrál takový výplach jako Call of Duty, ze kterého si mladí Amíci stříkají do trenek a půlka světa s nimi. On*nie nad americkou armádou, on*nie nad americkou armádou, on*nie nad americkou amrádou - to je Call fo Duty. Holt někdo má rád holky, někdo zase... americkou amrádu...
  • South Park?
  • ja sem nenavist vuci MW a vubec COD hram videl zatim jenom tady na tiscali :D
  • Už jenom proto že je tam vůbec Praha, tak myslim že budem všichni mluvit ruskou angličtinou a vypadat jak dělníci z přístavu.
  • 0:34 ten samej ragdoll effekt když panáček odletí po granátu hlavně že vylepšená fyzika a animace ... nevím prostě mě přinde že by tam molhy změnit i pár jiných věcí at to nepůsobí tak ohraně a staře , ten poletující týpek 0:34 mě připomělo CoD 2 a to je 2011
  • rancor1223
    Jako bych to všechno už někdy viděl.. Myslim že při vydání MW1 a taky v trailery na BF3.. Jo, tohle všechno tu už bylo, chtělo by to změnu..!
  • vždyt tam je jak začne makarov mluvit tak to pak poznáte že tam je :-) :-D
  • El-Bravo
    asi tak ;) čr je parádní kulisa pro válečnou zónu....možná že vyjde v dalším traileru :D
  • Grafika po těch letech už v porovnání s konkurencí vypadá vyloženě hnusně. Ty skripty vůbec nepůsobí úderně (i když MW2 nefandím, tak tam to opravdu působilo "nářezově"), hudba je parodie na Inception, New York vypadá jako ultra-levná verze Transformers 3 a celkově to působí až moc "komorně" a vybředle. Ani jeden "WOW!" moment, jen nudná rutina. Nikdy bych nevěřil, že to napíši, ale zlatý single Black Ops (mulťák CoD byla nejlepší jednička, teď už tomu stejnak kraluje Battlefield).
  • Tedy cekal jsou, ze tam bude napsana v titulcich...
  • A kde je ta CR, potazmo Praha?! *5*
  • El-Bravo
    no jelikož se jedná o modern warfare tak už si každý domyslí co sem měl na mysli ;)
  • asi myslis world war 3
  • El-Bravo
    Líbí se mi na konci ten náznak World Warfare 3 :P :)
  • Hlavně ty, že ty hlavo... Podle toho tvýho příspěvku výš si vážně velice inteligentní člověk... a vtipálek. Já už se teda taky strašně těším jak budu muset řešit jakým způsobem sejmu snipera v BT3 , nebo vymyslet jak namíchám lektvar v zaklínači... dlouho sem nehrál hru, kde bych musel nějak přemýšlet, vždyť každá hra tě vede za ruku a všude máš psáno co udělat a jak... A hlavně taky nechápu, což teď nemyslím zrovna na tebe, nevím jestli si to dělal... srovnávání BT a COD. To je postavený na hlavu, jestli dobře vím tak BT byl jen bad company singl a to byla sračka, ale BT 2 byl jen mulťák a pořád srovnáváte BT2 mulťák s COD singlem. Podle mýho si jen bl*ec co tu mele dokola ohraný kecy.
  • Xbox, Xbox Über Alles.
  • No spíše to vypadá jako nějaké intro k začátku Fallout 1 :).

    Jinak pro ty co řeší, proč se ponorky vynořují 100 metrů od NY - no přece aby měly dostřel na Aljašku, kde je veden hlavní útok ně? To je přece logické!! *1*

    Musí se ovšem nechat, že se autoři snad aspoň pokusí zahrnout i jiné jednotky NATO, než jen ze strany USA. Kromě SAS by tak nebylo špatné hrát za příslušníka německých KSK nebo francouzských GIGN (samozřejmě v originálním znění). To by mohlo být pěkné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší