Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rancor1223
    Mě tada urazí! *1*
  • No počítej podle toho videa s tím, že nám tu budou běhat ruští teroristi střílející civilisty. A dokonce se to rýmuje.
  • :D :D A nebo Francouzi naučili svět dvě duležité věci - líbat a kapitulovat :D
  • sakra, "Libyi":D
  • dilinja
    rekl bych ze Transformers 3 superbowl trailer byl driv viz http://tinyurl.com/439kn3o *1*
  • A jestli se tam bude mluvit česky nebo jen rusky a americky *2*
  • ME zase rozbilo to "Francouzi napadli Libyi? Tak to se do tydne bojuje o Pariz.":D
  • ME zase rozbilo to "Francouzi napadli Libii? Tak to se do tydne bojuje o Pariz.":D
  • nojo .. je to krute :) ..
  • Tak to jsem zvědav na věrohodnost prahy *1*
  • Teeeeda, to je pěkně sprostý. :D :D Ale ještě si zapomněl - proč se Francouzská letadla jmenují Mirage? Protože je nikdo nikdy neviděl na bojišti :D Áááále příjde mi pěkně nespravedlivý, že jednou se ve světové válce vzdají a je na ně tolik vtipů, zatímco za první světové války je podle ztrát docela bavilo běhat pod německý kulomety...ale stejně se tomu směju :D
  • pane, jste debyl
  • dilinja
    trololo
  • Ty jsi umelec a basnik.:) Mas bod a sympatie.:D
  • no protoze:

    Why wouldn't the Statue of Liberty work in France? Because she has only one arm raised. ....... What is the french peoples favorite movie? the running man ..............When is it white laundry day in France? Never, any white laundry in france is already hung up on a stick being waved ............."I just love the French. They taste like chicken!" . ;)
  • dilinja
    taky bych se priklanel ke zkratce World War
  • Dokonce to i má být Karlův most :)
  • 0:53 vypadá jako karlův most... *2*
  • Nooo docela prosté, v Praze se mise odehrávat nemá, jen na nějakýho nejmenovanným hradě :D Podlle toho, co psali v minulé novice bude v Praze jen nějaký video a pak se to bude odehrávat v tom hradě, tak asi proto, Prahu nám ničit nebudou, na to nemaj.... *10* :D
  • Teď tedy vážně a bez vtipů: ty úplně popíráš, že ta hra nějakým způsobem "přemýšlí". U série Call of Duty jde samozřejmě o to, jak ji nacpat celému světu až do zadku. Tomuhle záměru je podřízena celá strategie výroby a protože americký trh představuje oslíčka s permanetní třesavkou, musí se tomu výsledný produkt pěkně přizpůsobit, v našem případě udělat to co nejpohlednější a nejjednodušší, aby to pochopil i křovák z karavanu někde v Arizoně, případně děti Michaela Baye. Americká armáda versus svět, svět versus americká amráda, symboly amerického pokroku v ohrožení a párek spermií Johna Ramba ve své nejvyvinutější podobě, které celý tenhle problém vyřeší. Já jako člověk ctící evropskou tradici a evropskou kulturu, se nutně musím cítit dotčen, když vidím gejzíry patosu, které mě s každým novým dílem skrápějí, že bych se neosušil ani ručníkem s motivem americké vlajky velkým jako fotbalové hřiště... Call of Duty prostě nemůže nikdy překvapit, protože je tak prvoplánové, až směšné... Tím neříkám, že se nenajde dost lidí bez vkusu, kterým to bude připadat cool a super a s každým dalším výbuchem (s každým novým dílem větším a větším) pocítí v rozkroku takové podivné šimrání, které bude sílit, čím víc nepřátel jim padne pod virtuálním samopalem... Jak tahle lechtivá zábava nakonec dopadne, nemusím snad ani podotýkat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší