Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jasny ze MW3 protoze to budou hrat prevazne americky deti s iq 60 na konzolich :) navic v CoD jsou ruzny turnaje , ligy atd atd.. takze "prodejni uspesnost " bude vetsi u MW3 .. ale hratelne a co do recenzi atd atd vyhraje BF3 ... 100% na to davam svoje leve varle
  • Kolega nahore resil zpusob, jak napadnout nepozorovane USA. Ty po nem vyjizdis, jak je to tam vsechno vysvetleny a jak to dava smysl. Me osobne uvolnovaci hry nevadi, ale mekne koukam po nich mozek. Celej ten pribeh je blbost (i z teoretickeho hlediska), na vychodni pobrezi se neni mozne dostat nepozorovane, potrebna sila k provedeni takove akce se v zadnem state nenachazi a vyrazeni systemu USA neutaji vubec nic. To je to, o cem tady mluvime a proti cemu ty tak zaryte bojujes. Proste beckovej film a nic vic. A to je mysleno v dobrem.
  • Drom
    BF3 vypada graficky lepe. Uvidime, co se bude lepe prodavat. *5*
  • Jak jsme se dostali až k počtům vojáků potřebných k invazi? O strategii CCCP nebylo ani ve hře řečeno ani slovo.

    Vracím se ke svému původnímu příspěvku, kde jsem se podivoval nad vaší neschopností poslouchat to, co je ve hře řečeno a schopností vymýšlet si svoje vlastní "vysvětlení", které jsou ve hře stejně popřeny. Vůbec jsem se nezabýval tím, jestli je to logické či nikoliv.
  • Teda ja vim, ze to je hovadina. Me jen fascinuje, jak zkreslenou predstavu mas od monitoru o realite...lehce sokujici.
  • No to jsem se sekl vazne o moc. Ale na to ze jedu z pameti docela dobry. Takze muzes mi vysvetlit, jak se celej svaz dostane na vychodni pobrezi nepozorovane? Dal bych te rad upozornil (kdyz uz budeme stourat...ale zda se, ze si za touhle slataninou stojis jako za pravdou), jak muze par desitek letadel zajistit invazi? Ve hre jich nad hlavama behem par minut urcite proletelo vic, ale OK. Pokud se podivame na doktrinu, na utok proti pripravenemu nepriteli potrebujes sily 3:1...na obojzivelny utok 10:1. Amici nebyli pripraveni, tak zustanme u pomeru prvniho. Rekneme tvych 100 letadel. V kazdem 40 vysadkaru (nepamatuju si typ letadla) ... to mame 4000 vojaku. To jsem zvedavej, co chtej dobyt.:D Na par kilometru Normandie bylo potreba 250.000..:) Takze bud je uplna hovadina to s letadlama nebo rusove pachaji diplomatickou sebevrazdu.:D
  • jenže radarově jsou pokryty i oceány a moře :D takže by stejně neproklouzli.......a to že letěli nízko na mě nezkoušej :D to by tam nedoletěli protože by to papalo hodně paliva :P
  • Co bys taky chtěl v diskuzi o hře, která je o ničem? Diskuzi o něčem? *1*
  • Máš v tom bordel, ze SZ jich hlásí 70, z JZ hlásí 100 a ti všichni letí z Ruska, takže žádné přelety nad cizím územím.

    Z východu sice neřeknou kolik jich letí ale podle teček je to stejně jak z JZ, takže kolem stovky. A to je všechno co tam letí, žádný tisíce, pár desítek, takže si nedomýšlej to, co v té hře není.

    A tak se dostáváme k tomu, že já poslouchám ušima a anglicky umím perfektně, takže s tím na mě nechoď :-)
  • přesně CoD je v poho relaxačka ale blbne lidi protože se tváří jako seriozní (může se klidně stát) ale tak to není :)
  • Je zde ještě někdo, komu celá tahle diskuze (až na pár smysluplných příspěvků) přijde celá o ničem? *7*
  • Jsi moc cool, kdyz pises anglicky. ALe zrovna on psal docela pohodovej nazor. Neurazel hru, necpal nikomu jine hry. Je to naopak jeden z mala, kdo to vzal dost neortodoxne. Jak rika....beckovej film....a vsichni jsme je meli nebo mame radi.
  • Pockej...tak to asi budes ty, kdo posloucha prdeli nebo neumi anglicky...
    1) v intru operator hlasi sto+ leticich objektu ze SZ (plus dalsi leti z JZ a V) .... to mame v prvni vlne treba placnu 300 letadel.
    2) Na nebi se tam letadla pri hre prohani neustale a hazi dalsi a dalsi vysadkare. Ta letadla na letadlove lodi urcite nepristanou, takze je musi tahat z nejake pevniny. Pro provedeni takove operace a neustaly prisun posil je potreba rozhodne nekolik TISIC letadel. Nemluve o logistickem zabezpeceni, ktere by snad ani rusove nemeli k provedeni takove operace k dispozici. Ale utvrdils me v tom, ze jsi zabedneny a veris tomu, cist neumis a anglicky taky ne.:D
  • Přečti si reakci asdf na Lanse.
  • Asi si nepochopil význam slovního spojení Who cares. Absolutně mě nezajímá, že si tady vyléváš svoje srdce s tím, jak je to nelogické. Když se Ti to nelíbí, tak to nehraj. Neříkám, že CoD je pro mě nějaká extra hra, souhlasím s tím, že MoH byl super, ale necpu všem to, že nechápu, proč se ve hře stalo to či ono. Dám Ti radu:
    Get real life.
  • jo na tohle jo.prostě jsem fanda do tohohle,koníček jako koníček....a tak to bylo nevím co mi uniklo v ruském mistrnem plánu ?? nechám se poučit
  • Doprdele, vy děláte jak kdyby CCCP mobilizovali snad 100000 letadel. Podívejte se na to znova, bylo jich pár desítek..

    Jinak američaní v té hře měli ty letadla na radaru, ale pozdě. Ježišmarjá, vy opravu posloucháte prdelí.
  • duvod...jsem to ale prase.:)
  • Pro jistotu opakuju : neutocim na pribeh MW2. Sam obcas po praci potrebuju hru u ktere nemusim myslet a nejtezsi operace je nalezeni "R" na klavesnici. Vazne to mam nekde v hluboko v sobe i rad. Ale sakra, vy tady za ten pribeh bojujete jako by to byla pravda a vysvetlelni jako by bylo plne logicke. Neni....neni duvod na nej utocit, ale rozhodne neni duvot ho urazlive branit, protoze tuhle diskuzi byste asi nevyhrali.:(
  • ale jo když sem psal je to prostě béčkovej filmík (a ty nemusí bejt špatný) svoje fandy to má a není jich málo.Prostě CoD MW se musí brát jako B akční film nic víc nic mín.BF bad company to byl zase clon A-Teamu :) a mě se to líbílo protože A-Team byl super :) ale třeba poslední Medal of Honor šel svůj vlastní cestou a bylo to super *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit