Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MishKonn
    Boooooring! *3*
  • Neberte to uplne spatne mam MW rad, ale ma svy mouchy a poradne zadelany od ho*en.
  • Ja bych ty 10tilety smejdy zabanoval, sebral na mesic konzoli/PC a zpokutoval rodice, ze spatne vychovavaj decka kerejm tyhle hry do ruky nepatri. Co me u Cod dokaze s prominutim nas..at nejvic je, kdyz v lobby slysim "Whats up motherfuckingnoobs" hlasem 11tiletyho chcipaka na lvl 70, 2 dny po vydani hry.
  • Kdo tě nutí to kupovat a hrát? Ukaž nám ho, my ho zničíme!
  • Taky doufam, ze se to battlefieldu rovnat nebude ale to by bud musel klesnout hodne hluboko (pravdepodobnejsi varianta) nebo by musel MW3 stoupnout hodne vysoko (nepravdepodobnejsi varianta, ktera by mi ale nevadila, ba dokonce by me nadchla)
  • Tak tak, nevim, co bych dodal. Snad jen ze zamrzi kdyz 10ti letym fakanum rodice koupej CoD. Uskodej sobe (rodicovsky fail), nam (zejmena v MP) a vyvojarum (proc by se cucaci namahali kdyz presunou dej a skripty do jinyho prostredi a budou za to zase o trochu lip placeni). Proste skoda. Snad jen na zaver: Bla Bla Bla counting on you, good luck!
  • MishKonn
    Že se prostě nestydí, rvát nám takový sra*ky. To máme opravdu zapotřebí hrát něco, co vypadá takhle, když jsou na světě hry jako Crysis 2 nebo The Witcher 2?
  • Tak tak nevim, co bych dodal. Snad jen ze zamrzi kdyz 10ti letym fakanum rodice koupej CoD. Uskodej sobe (rodicovsky fail), nam (zejmena v MP) a vyvojarum (proc by se cucaci namahali kdyz presunou dej a skripty do jinyho prostredi a budou za to zase o trochu lip placeni). Proste skoda. Snad jen na zaver: Bla Bla Bla counting on you, good luck!
  • Zápletka pro MW4:

    Tajná protiteroristická organizace severních Eskymáků si stanoví za cíl napadnout Nigérii, protože tam černoši ukrývaj přísně tajné zbraňové systémy pro psychické ovládání Papuánců. Jakmile se Eskymácká jednotka "SES" - Special Eskimo Service - tajně vylodí u Afrického pobřeží, odpoutáním od svých neviditelných bojových mrožů, začnou postupovat dle plánu. Cestou do středu Nigérie vyzabíjí shodou nešťastných okolností 20 vesnic, než dorazí na místo určení. Při nenápadné obhlídce cíle zjistí, že teroristi ve skutečnosti nejsou Nigerijci, ale Rusové napatlaní krémem na boty. Pokusí se zaútočit, avšak jsou skoro přemoženi a musí zavolat na pomoc spojence z U.S. Army. Ti okamžitě odpoví vysláním mezikontinentální rakety s jadernou hlavicí, která srovná se zemí půl Afriky. Členové "SES" samozřejmě přežijí, protože jsou chránění silnou vrstvou mrožího tuku. No a zas tu máme další světový konflikt, kde statečná Amerika bojuje proti Rusku, které je ovládáno dosud neznámým revolučním hnutím. Jeho velitel je Ahmed Chrchlovič s hlavním stanovištěm v Praze. Je hrozně nenápadný, protože pobíhá na Václaváku natřený krémem na boty ....

    Myslím, že jsem to sebral scénáristům přímo z papíru *1* .

    P.S.: Fakt jsem se večer nudil.
    P.P.S.: Klidně dopiště pokračování.
  • Tak jasně že se bude MW3 prodávat líp protože je to hra otevřená víc lidem narozdíl od BF3 kterej je fakt pro pořádný hráče.
  • Sakra chlape, kdyz chceš zazářit s anglickejma hláškama, tak je aspoň piš pořádně!
  • no-lifersssssssssssss
  • A samozřejmě nechybí člověk, to nám, všem ostatním, tak hezky shrne.
  • Jezis, jasne. Ja sam CoD hraju...prave kdyz potrebuju nemyslet. Ja tim myslim, ze je velka skupina, ktera to s tim nemyslenim prezene. A cim jednodussi hra, tim je ta skupina vetsi...nebo snadneji utvoritelna. A nemyslim tim nic spatneho proti jednotlivcum. Bohuzel, na prvni detsky produkty jednoduchych her uz jsem narazil a nasi budoucnost nevidim ruzove.:)) Nebudem to uz pizlat. Proste CoD je fajn, casto me u nej zamrazi...ale driv se herni cas travil efektivneji.:(
  • A jsme u toho, dost lidí hledá u her jenom zábavu. Námahy mají třeba dost v reálném životě. A dostáváme se zase k individuím, které prohlašují, že člověk, co hraje CoD musí být naprostý idiot, mentálně postižený, ovce a já nevím co dalšího ještě.

    Abych se dostal k tomu, co chci říct, tak člověk co hraje "blbé" hry nemusí být nutně blbec, prostě mu to může být jenom úplně jedno.
  • Ja s tebou souhlasim...ale musis si proste byt schopny udrzet ten smysl pro realitu. Myslim kdyz hru vypnes.:) Ale tady lidi startujou utoky, protoze nekdo naznacil, ze by MW2 mohl byt neproveditelny. Argument s cobrou 11 ma taky svou vahu. Proste jednoduchost je odpocinkova, ale musi se s ni opatrne.:) Me osobne to boli. Mam rad trosku realnejsi hry. Rekneme starej dobrej flashpoint. Grafika hnusna (az na techniku), bugama prolezle...ale zadna odpocinkovka a clovek se u toho docela navztekal. Ale dohral jsem to mel jsem pocit, ze jsem "neco dokazal".... BOhuzel, lide chteji neco dokazat bez namahy. A proto se tyhle hry prodavaji...proto se mene prodavaji ty slozitejsi....a proto se ty slozitejsi zacinaji zjednodusovat. A v tuhle chvili uz hudruju, protoze nemam co dobreho hrat.:(
  • Mně se zase líbí ta snaha hledat a vyžadovat něco složitého někde, kde to není vůbec potřeba.

    Jsme rád, že já osobně nemám potřebu přemýšlet o každé maličkosti a zdlouhavě analizovat situaci jestli je to ve skutečnosti proveditelné nebo ne. Nechtěl bych třeba u CoD vykřikovat věci jako: "wtf jak se bolševik dostal až k Obamovi ke dveřám, omg to je tak nereálný, omg, omg".
  • ztraci....zase ostuda.:)
  • A to je prave dukaz jednoduchosti a meknuti mozku. Clovek je dnes uz tak ubit jednoduchym podanim, ze mu zacina verit. Deti mi na detskych dnech referuji, ze budou taky vojaky, protoze v CoD jim to jde a umi dobre strilet. Pouci me, jaka zbran je jak dobra (opet z CoD) a hodej par cool hlasek (z CoD). Zacinam se bat, ze brzo budeme vsichni intelektualne totalne v ... tam. A tim nehanim CoD. CoD naslo proste tu jednoduchou cestu a dovadi ji na trhu k dokonalosti. Jak jsem jit rikal nekolikrat...hraju to, kdyz potrebuju vypnout mozek...bohuzel, nekoho to vypina trvale a straci prehled o skutecnosti.:(
  • No ja doufam, ze bude, zatim na ni ale celkem prdi *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit