Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajimavé je že jak jsou ty názory časáku a serveru jak byl třeba u ME nejlepší hra apod. tak tady chvalej pouze grafiku(a hudbu) *15*
  • Die troll
  • zrovna jsem kupoval nové pc, tak nevím jestli na to moje 16 jadro, 12GB ram a dve GTX680 2 GB GDDR5 budou stačit ale snad jo *13*
    • Jazz
      Vážně nechápu, ty si koupíš 16 jádro a strčím tam dvě GTX680 sračky, no to potěš prd€l tedy! *16*
    • Kupoval si od ségry prototyp kterej je vyvíjen v intelu... Sounds legit
    • Tak dnes se už dá běžně sehnat 16GB ramky tak, že slabota.
    • Cypri
      Jsi ukradl z NASA ne? Nebo nás trolíš *1* *1*

      Teď vážně... 16 jáder?
      Jestli jeto pracovní PC kde děláš v Autocadu (bo jak se to píše), různý projekty kde jsou nutný težký výpočty operací, grafický projekty tak ok.
      Ale pokud to máš na hry???? Jako to že čím víc jader tím líp je rozšířenej omyl. Na hrách ti to výrazně ubírá například. Na hry je lepší mít míň jader a perfektní grafiku a super ramky.

      BTW... to už je 16 jader? :D :D :D
      • ségra dela v intelu je to nejaky prototyp zatím se to jenom testuje
        • doufam že tvůj bratr dělá u tvýho dodavatele elektřiny
        • ImDeath
          Segra dela v intelu?? A ty mas 16 jadro?? Na koho to skousis? Vsichni na trolaaaaa!
          • Este, ze segra nedela treba v bance. :)
      • Na hrach vic jader nic neubira, jen kdyz to hra neumi, tak dalsi nevyuziva. Tam jde spis o to, na kolik jsou taktovany ty jednotlivy jadra. Kdyz ma nekdo dvou jadru na 3,4Ghz a sesti jadro na 2Ghz (strilim od boku, presne nevim, jak to ted je), tak samo, kdyz hra umi vyuzit jen dve jadra, tak to dvou jadro bude rychlejsi.
    • Udelej si z toho pocitace ctyri, a porad ti to pojede v poho :D
  • Cloak engaged...kill...cloak engaged..kill...hypo výbuchy, všetko dáme do modrej, ešte pred hrou vydáme 4 DLC, samozrejme to dáme do NY aby boli tržby čo najväčšie a pleskneme tam na začiatok hlášku "Najlepšia hra roku sa vracia"....

    Bože..to už nevedia vytvoriť krajší marketingový ťah ?
    • EA. Crytek umrel s FC1/Crysis 1.
      • life28
        Zaujímavé, že Crytek maká na jednom z najlepších enginov sveta, ktorý si licencujú desiatky štúdií.
        • Možná že si licencují ale zatím žádné z těch studií nevydalo žádnou pořádnou hru. Taky skoro nic nevyšlo ještě a do budoucna nic nějak nezaujalo.
        • Masa-san
          Ironií je, že ho sám zřejmě nedokáže využít *2*
      • Tak tak, pravda
  • A to je zase haterstvi. Zrejme kazda velka znacka dospeje do stadia, kdy se musi pomlouvat uz z principu. Ktera ciste fps strilecka z posledni doby je lepsi nez Crysis 2?
    • METRO 2033
      najlepsia FPS za posledne roky.
      • přesně a spolu s S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
    • BF3 asi o 500 parniku.
      • Shaker
        eeeeeeeeee... spatna odpoved, jak sem se na BF3 tesil, tak zklamalo a porovnavat ho v singu s Crysis 2? sorry, ale ty hry maj spolecnyho jen to, ze sou fps, kazdymu sedne jiny pozadi pribeh a co do bugu je crysis 2 na tom o mnoho lip
        • no jo, jenze SP je tak 10% BF3. Ty matlaku.
      • Cypri
        Upřímně, singl BF3, ač byl konzoloidní, mě bavil víc než Crysis 2...
        • Dobre, BF3 jsem zrovna nehral, ale beru. A jeste nejaka lepsi hra? Jedna je porad malo, jako dukaz spatnosti Crysis 2 ;)
          • ale jeste vetsi sesup lze videt na FC1, FC2, FC3. FC1 je spickova hra nejsvobodnejsi FPS co jsem hral, ve sve dove nejlepsi grafika AI, dal bych 98%, FC2 te bych dal tak 60% (konzolovitost to domrvila na vsech frontach...). a FC3 dle MP videi, je uz normalni COD mrtvola. davam tak 30%.
            • a proc bych nemohl ? nejsem recenzent, a proto si tu muzu rikat sve nazory. to ze 3ka jde shitovnim konzoloidnim smerem je proste videt i z tech par vterin videi. ty nerikam nikde sve nazory , dokud o tom nenapise tisice dalsich lidi ? WTF ?
            • No ty ses taky dobrej expert. Davat ciselny hodnoceni hre, ktera jeste ani nevysla. Ty bys mel delat recenzenta ;)
          • dukaz spatnosti... to neni ono. My porovnavame C1 versus C2/C3 a tam to proste jde od 10 k 5, spise ke 2. Po zahrani predevsim MP BF3, ti prijde ze vsechny ostatni FPS jsou strasne nudne.... a pusobi jakoby byly vydany pred 10 lety... spatnej vtip. BF3 je zlom, jako kdysi byl FC1...... ani Crysis 1 nebyl takovy zlom. Crysis2 v tomto svetle je jen pracka na penize, nezajima a nudna. 3ka se ubira stejne jako 2ka....a o tom to je.
    • Cypri
      Crysis 1... zase TAAAK dávno to není co vyšla proto ji zařazuju do té tvojí "poslední doby"
      • Pet let je docela davno. Myslel jsem tak v rozmezi dvou let. A jeste jinou hru nez Crysis, abych poznal ty uzasny kvalitni fsp strilecky, kterym Crysis 2 nesha ani po kotniky, kdyz je to takova sr*cka, jak nekteri pisi. Fakt by me ty lepsi hry zajimaly :)
        • Masa-san
          C2 se degradovalo svým zpracováním, takže přesto, že je C2 novější, tak Crysis 1 působí jako ta vylepšená a odladěná hra nabízející ten nejlepší herní zážitek pravděpodobně z celé série. *2*
  • mohli jsme udelat technologicky spickovou hru na PC, jako za starych casu FC1, ci crysis 1 PC. mohli jsme udelat spickovou AI, jako ve FC1, mohli jsme udelat nejlepe vypadajici hru na PC, jaka kdy vysla, zvukove prekonat BF3, vymyslet zapletku ala ALIENS.... a posunout konecne hrani na PC tam kam vzdycky patrilo. Ale my jsme REKLI NE. sereeme na vas. chceme jenom prachy a budeme tyhle konzolidni sraacky ala COD prodavat konzolistum/retardum/detickam kazdy pulrok a zdimat z nich dolace co to da. *16* *12*
    • ano bohužel tvrdá pravda.
    • in Valve we trust.
    • True story :)
    • pure true *5*
  • jesusek
    No doufám, že se to celé nebude odehrávat v té tmě/šeru. Ještě s tím nádechem do modra to vypadá fakt nevkusně (po stylizační stránce). Taky jsem zvědav, do jaké míry se to přikloní k prvnímu dílu, jak slibují. Moc bych tomu nevěřil. Z toho "úžasného" luku, prý půjde střílet i se zapnutou neviditelností a to mi přijde jako fail.
  • He he, úvodní téma: Piano jako z Mass Effect a vypraveč z Tron: Legacy :D
    • myslis ze to namluvil jeff bridges ? boha jeho jen to ne...
      • No, přeně ten *1* *1* Ale né asi to není on *1* I když tak zní
        • Taky mě to hned napdlo, ale není to on. Každopádně má hodně podobnej hlas.
  • maskovani demence pod efektnim grafickym kabatkem nas nezajima. dalsi prosim.

    PS: volne prelozeno "crytek": "k placi nevyuzita technologie"
  • Pan_Klobouk
    Nejlepe vypadajici strilecka je zpatky! Xbox magazin bla, bla, bla. Tahle hlaska z traileru to vystihuje nejlepe. Ale tak kdyz se jim to prodava... byli by hloupi, kdyby nesekali datadisky jako Bata cvicky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit