Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra vypadá pěkně ale ty dlouhe střihy ve videu vypadají pěkně stupidne
  • Inquisitor
    Hmm původní hra mě minula a takový dohánění restů si nechám líbit :)
  • Fantastico!
    Jestli zachovají herni mechaniky v původním stylu a bude to fakčit s touhle grafikou, píšu si to do diáře pod kolonku: ''Must have!''... *1*
  • ..a zombíka ukradli z Plants vs. Zombies :))
    Jinak to však vypadá nádherně ;)
    • USER47
      Mutant je dost věrně udělanej podle původní hry.
      http://www.forceforgood.co.uk/wp-content/uploads/2012/11/sshock1b.png
      • C-BEAM
        podívej se jako pěkně změnily prostředí při respektování originálního designu, stejně tak mohli postupovat u postav. Kdyby dosahovaly + - takové: odkaz kvality, tak člověk by možná někdy dostal i strach. U těchto komických zombíků se směšnými animacemi to nehrozí.
      • Coffin.Corner
        Spíš bych řekl, že kdo chce vidět podobu v mázlém spritu, tak ji vidí. Já tedy ne. Hlavně ne s tím mutantem v montérkách co se ve videu objeví v první minutě. Vypadá spíš legračně, než strašidelně...
  • Fantazie, hra století..
  • "..hra vypadá čile k světu." ? S tímhle slovním spojením jsem se ještě nesetkal :))
    • hra k čile světu vipadat, jakože se konfršt jenda menovat!
    • Konfršt.
  • C-BEAM
    ty směšné zombie to kazí, jinak to vypadá skvěle.
  • Look at you, hacker: a pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

    Atmosféra parádní, přesně zachovává atmošku původního dílu. Jen tak dále.
  • Hra meho detstvi a hned po Ultime Underworld druha nejlepsi vubec. Jo holt to byl Origin. Na zaberech je hnedka uvodni cast po probuzeni z cryosystemu. Koukam, ze ponechali stejny i kod k otevrerni dveri 451, ktery vydolujete z nahravek poslednich prezivsich.
    MIDy zvuky z hry mam prevedeny do WAV a MP3 a pouzivam je jako zvoneni do mobilu (obzvlast oblibeny je Vmail.mid ;-) Doufam, ze to budou zrovna portovat i na Droid, kdyz uz si s tim davaji takovou praci.
  • Naprosto božská atmosféra. Už jsem zapoměl jaké to ve mě vyvolávalo pocity a tohle mě je připomělo.
    Paráda. Doufám že tam budou i takový detaily jako že najdeš modul do HUDu s hrama.
    • JO, vzpominam na modul hry Pong ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit