Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    rozdiel medzi OLED a LCD je markantný ...takže PS Vitu si už asi nikdy nekúpim, teda pokiaľ budú na sklade len lacné LCD verzie :)
    • Erien
      Markantní jedině v tom, že OLED má tragickou životnost.
      • to je ale krasny nesmysl... na mem mnoho let starem a velice pouzivanem galaxy nexusu vypada oled pri srovnani s novym kouskem stale identicky
        • Erien
          To všechno záleží na jasu a podmínkách při kterých se telefon používá, ale slábnutí barev, to je prostě technologický fakt, který ani ty nezměníš. U mobilu je navíc ta výhoda, že jeho použití je minimální. Na konzoli se počítá s dlouhodobým hraním, klidně několik hodin denně, navíc životnost PS Vita je určitě mnohem delší, než životnost běžného telefonu. Dneska už je telefon spotřební zboží. Já jsem určitě pro LCD displej, i když by se dalo najít i lepší řešení, třeba super LCD co používá HTC. Ten je mimochodem mnohem hezčí.
          • Lawliet
            Použití smartphonu je minimální? *15* Promiň, ale člověk jednoduše nemůže nemít telefon v ruce déle než 5 minut.
            • Lawliet
              No znám dost lidí, co nesnáší LCD, takže na tom něco bude. Osobně, jestli to dobře chápu a je i Vita s Amoledem, tak jedině Amoled. Vypadá to 2x lépe ten obraz.
            • Erien
              Každá barva má jinou dobu životnosti. Modrá jí má nejkratší, přesně se ani neví počet hodin je to rozmezí 1000-10000 hodin, ale to není důležité. Já rozhodně netvrdím, že je Vita s Oled displejem špatná. Jen tvrdit, že kvůli tomu že to bude mít LCD displej, tak to nechci je prostě hloupost.
            • Lawliet
              Četl jsem, že Amoled ma 100.000 hodin. Kolik má Vita?
            • Erien
              Ano použití telefonu, tedy zaplý displej bude menší než u konzole. Na telefonu napíšeš zprávu, zavoláš, něco na chvíli zahraješ. Na Vitě se podíváš na film, hraješ dlouhodobě a i s větším jasem, který na životnost Oled displeje má velký vliv. Vita je zaplá (svítí displej) a funguje 4 klidně i víc hodin v kuse, to u telefonu dost těžko. A jak jsem řekl bežně maji smartphony životnost dva roky, ale pochybuju že za dva roky koupíš další Vitu. Ta může fungovat i 5 let a víc viz PSP. Z hlediska trvanlivosti je LCD mnohem lepší volba, a to navíc intenzita barev není zdaleka jediný problém Oled displeje, ale je zbytečné někoho o tom přesvědčovat :) .
  • LCD nebrat!!!

    Pokud máte někdo o Vitu opravdu zájem, tak rychle kupujte s AMOLEDem.
    • "LCD nebrat !!!" boze...
    • ucho
      a viděl jsi tu slim verzi? je to opravdu takový rozdíl?
      • Ano viděl.

        Jako není to zase tak strašný, ale jen do doby než je vidíš u sebe, tam to vynikne fakt moc. Bohužel levnější výroba má přednost. A přitom svého času byl právě onen AMOLED jeden z největších taháků tohoto zařízení.
      • maros.goc
        https://www.youtube.com/watch?v=vW7TzE9LnBQ
        • ucho
          díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit