Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem ted velice spokojenej s PSP. I pres sve stari maji hry slusnou grafiku a hlavne spoustu her okolo 200Kc v nabidce, kterych mam ted tolik, ze nevim, kdy to budu vsechno hrat :) Pokud to bude u Vita v budoucnu podobne, urcite si ji poridim.
  • No podle toho jak se vyvíjí eurozona bych se bál spíš toho, že nikdo na takové věci jako je hraní Ps Vita ani nepomyslí. I díky ceně jak kapesní konzole tak her...
    • Hele at se vyvijí eurozona nemá podlemě moc velkej vliv na to jak se budu hrát hry. A zrovna PSP má potenciál, takovejch lidí na světě je co si to koupí. Spíš by mě zajímalo kdy se bude dát koupit a jestli pude flashnout jako to minulý PSP za 1000 a víc jim naty hry prdim :D
    • no s tím nejspíš Sony počítá, ale oni mají stejně největší trhy Japonsko, USA a dnes nejspíš taky Čína, i když tam je zas otázka, že to jsou megalomani do onlinovek a na ty kapecní konzole zas tak moc není, takže situace v Evropě z pohledu prodejů PS Vita pro ně nebude zásadní problém, prostě jich sem dodají míň.
    • Celkovo, ved mobily a Tegra v nich, dovoluju super grafiku. A ludia nepotrebuju viacero zariadeni, im staci jedno. A to bude mobil.
      Mam doma cez dva roky PSPcko a hral som sa na nom asi tak 10 krat.
      Bud si ho clovek zabudne ked dakde ide, alebo proste ho radsej nezoberie, lebo je to dalsia vec... poviem si ved staci mobil, tam mam tiez super hry, tiez mozem sledovat videa... atd.
      • jo sledovat videa jde, ale hrát na něm nic smysluplnýho nejde, nemám sice dotykovej mobil, mám iPod Touch, každopádně pokud už něco hraju, ve většině případů se mi hraje líp na mým předpotopním neinteligentním mobilu, protože má normální tlačítka, na iPodu dou hrát tak leda Tower Defence hry a to už pak ale musím zapomenout na sledování videa, protože po půl hoďce hraní dejme tomu je ten display tak zamaštěnej, zaprasenej od prstů, že se na to nedá dívat

        takže dokud u mobilů, který si hrají na konkurenci kapesních konzolí nedojdou k tomu, jak udělat funkční ovládání, dát tam skutečný tlačítka apod. tak bych se jich tak úplně nebál...
        • Co tak pripojit bez bt dualshock pripadne wiimote+nunchak? Mne sa tak hralo na mobile slusne.
      • Mobily s dotykovy ovladanim maji mozna u novejsich slusnou grafiku, ale prave ovladani je velice omezene a neprakticke (u slozitejsich her, nez je Angry Birds), takze se konkurence mobilu vubec nebojim. Navic u mobilu si clovek spis setri baterii a 3d hry ji zerou hodne...
    • fallout
      taky pravda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit