Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budoucnost přichází
    • to jsou ty nextgen funkce?
  • Kdyby měly ty hry možnost normálně sejvovat a ne pouze autosave, nemuseli by vymýšlet tyhle kraviny. Akorát dělaj, že něco dělaj.
    • mx0r
      Nemoznost saveovat je herna mechanika a ma zmysel. Hibernacia ti hru nezjednodusi, len ti umozni ju dohrat neskor.
      • Dobrá blbost. Jaký má smysl, že nejde sejvovat?
        • no asi jakej to ma smysl ty chytraku... Treba kdyz ve Flashpointu jsi mel jeden slot pro save na misi, tak sis sakra rozmyslel, kdy si to ulozis. Pokavad ma hra neomezenou moznost save, tak pak muzes ukladat kazde 2 minuty a ten pocit narocnosti zmizi...
          • Zagro
            Tak pokud někdo není schopnej to sám vydržet, tak pak doopravdy potřebuje omezený "autosave". Lidi, co se dokáží ovládat a nedělat si vše jednodušší, tak prostě save/load proceduru nevyužívají. Takže ano, je to doopravdy k ničemu.
            • Hanzales
              Já většinou u her s volným ukládáním ukládat zapomínám a až tak po 4té co zhebnu si to před tou melou stejně zapomenu zase uložit :D
          • Dávám ti palec za srovnávání peckovního flashpointu s těma casual rodinnýma trapárnama na PS4 *1*
        • Záleží na konkrétní hře, jestli to má smysl.
          Může to přispět k atmosféře, kdy se člověk "bojí o život".
  • Prodavam bloodborne,silena hra!Jak to nekdo muze hrat!Ze zacatku zmatek,clovek furt chcipa,a pak jit hned od zacactku,zas vsechny zabijet od znova,clovek musi videt aspon 5min do predu,aby nechcip.Menu pro me neprehledny,nevim jak a kde kupovat molotov,nebo munici do pistole.Jak to clovek vycerpa ze zacatku,tak zrovna smazat stary save,a udelat novi,a jit od zacatku.10krat jsem umrel,a zas vsecky ty prisery zabijet od znova,ani nahodou! Letelo to do kose,ani nevedelo jak.Jedna lampicka k ,kdyz clovek musi jit od zacatku a vsecky zabit,aby mel munici,nebo zdravi,lampa knicemu.Ps.Pcckari muzete psat petice jak chcete,potrebujou prodavat ps4 a ne pc,ps4 zivi sony a sony si to zaplatila,a neco prodavat ps4 musi,ale pc to nebude. *1*
    • jestli jsi z prahy,tak koupim :D
      • Nekupuj,budes ztoho akorad na prasky,a nebudes se moc sousredit ve skole,nebo v praci!To si na triko nevemu.Ja tyhle rpg proste nemuzu a tohle je jeste dost tezky rpg.Podle me tezsi na zacatku jak demons souls.
      • Draken69CZ
        Praha Bohnice, ale vycházky od 14:00 do 15:30 tak aby si ho zastihl, chodí s lucerničkou a něco mumlá.
        • Tak tobe pripada normalni ty tunto,ze kdyz mas lampu z duvodu,aby jsi nesel od zacatku,a mel to sami pred rozsviceni lapi,to jest plne zdravi,5molotovu,12kulek do pistole atd!Ale opak je pravdou,umres probudis se u lampi,bez zdravi,molotovu,munice atd,tak stejne musis jit od zacatku,aby jsi zas vsechny zabil,kvuli zdravi,munici atd.Snad se mam probudit u lapi s tim s cim jsem tu lampu zalozil a scim jsem kni prisel,jinak je to uplne knicemu.
          • Draken69CZ
            Herní mechanika, ta lampa není checkpoint kde se ti hra uloží jen je to bod kde se zrodíš/objevíš po smrti a máš to co jsi měl v okamžiku smrti.
        • taky bych to tak nejak videl :))
          • Hold jsem nastvanej,nejsem zvyklej umirat tak blbe,a jeste chodit takovou dalku a zabijet kazdou figurku znova a znova a na podruhy jeste z horsim stavem lovce,nez kdybich sel uplne od zacatku.Dnes tomu dam sanci a leti to do popelnice zlaty killzone,nebo in famous.
  • Máme PS4, kdo má víc? *6*
    • Ja mam aids
    • já mam motorku *1*
  • Nejlepsi by bylo,kdybi system software byl zakladni,a zbytek by si clovek stahnul formou aplikace,Chces to v ps4 mas moznost,nechces to tam tak si to tam clovek neda,nabo nestahne.Neco jako share play,nebo ta aplikace na sluchatka,nebo youtube.Treba shre play jsem neviuzil ani jednou.To jsou funkce,ktere nemusi byt v zakladu systemu,Formou alikaci muze byt mp3 prehravac,Aplikace pro filmy z flesky atd.Maj to dat na ps stor,at si do ps4 kazdy da co uzna zavhodne.
    • To co popisujes sa vola Personal Computer a je to na trhu uz hoooodne dlho.
      • Konzole jeste dyl!Atari 2800.Mozna jeste neco pred tim,ale na hry urcite.
      • To co ma pc,to na konzoli nechci,chci mit doma pod sony bravia dokonali multimedialni centrum a interaktivne udelany,hlavne at vsecky aplikace i ty pro zabavu nevypadaj jak na praci,nebo pro praci jak na pc.At vse vypada jak do obyvaciho pokoje a ne na pracovni stul.
      • Nebo taky smartphone,i moje blba ixperia z1 toho umi vic diky samostatnym aplikacim,maj akorad vic otimalizovat zakladni system,vse ostatni muze byt formou aplikaci.Jak chtej,kdyz to chtej dat primo do systemu,ale zas to bude delat akorat blbosti.
        • vidíš to jak hurvínek válku :)
  • Odvolavam,co jsem vcera napsal,bloodborne je supr!Po 15cti smazanych safeu,jsem se to naucil ovladat,a jak a kde co mam brat,a hlavne na zacatku si vytunit postavu,koupit kabat,boty pro rychlejsi beh atd.Pak uz se to da,a naucit se ovladat tu dvousecnou zbran.Nikdy jsem typ teto hry nehral,ale ted asi budu.A kde jse ten system software!Sem stim!
    • a můžeš si místo toho kabátu koupit třeba havajskou košili a šortky?
      • Bohuzel ne, jsou totiz prilis optimisticky ladene. To by mohlo pobourit depresivni emo asiaty
  • Přidávájí retro funkce známé z PC?
    • Next-gen ne? Dneska se konzole konecne dostavaji do faze, kterou osobni pocitace prosli na prelomu 80tých a 90tých let. A to je parada ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit