Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase masáž alá Watch dogs a nakonec ta hra bude ještě vypadat hůř jak na videu,protože krabičky na topinky to holt v lepší grafice nerozjedou a důvodnit se to bude nějakým nesmyslem *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jesper666
    Na jednu stranu Bioware přeji, aby hra dopadla dobře, protože mi poskytli stovky hodin kvalitní zábavy (teď hraji znovu celý ME, i když vím, jak "epický" konec mě čeká). Nerad vidím, když dobrá herní značka balancuje na pokraji klinické smrti. Na druhou si stranu přeji aby hra byla propadák, protože nemám rád EA...ano, jsem špatný člověk, moc špatný.
  • Páne jo!! Co chcete vůbec za půl hodiny zvládnout a poznat ze hry. Mně tento článek přijde jako zmatený poplašný křik - nic proti autorovi. Počkejte na hru stejně většina z vás, kteří to tu kritizujete si hru stopro nekoupí a beztak si nekoupíte ani toho Zaklínače 3!! Komentáře zde jsou fakt k popukání. Vydržte a uvidíte, že to nebude ani z poloviny tak hrozné jak tady bylo popsáno.
  • Keyz
    "Buďte hrdinou kterým chce být"
    Nechci být tupým hrdinou a to zde asi nejde... Tedy kecají. Když chce člověk u her trochu myslet, řešit následky a mít radost, že může být součástí nějaké běhu událostí, tak dost možná narazí. Důležité je slovo "součástí". K radosti přece není potřeba být vždy ten absolutní rubač a co vše vyřeší, rozhodnutím ovlivní celý svět aby v to nakonec v návazném dílu stejně nebylo promítnuto....
  • Krescz
    dokud nezahraji tak nebudu delat zaver, ale jestli se to bude jen trochu podobat dvojce tak to poleti z disku nadzvukovou rychlosti *6*
  • noo a je to tu. ani sme dlho nemuseli cakat. bublina splaskla. dalsia sr4cka ako vzdy
  • tohle by mohlo sesadit skyrim z trunu krale rpg
    • *15* *15*
      Tohle vypadá otřesně a Skyrim je král RPG od kdy?
      • Asharak
        Od doby co vyšel *5*
        • Zeptal bych se jestli si hral morrowind, ale myslim ze znam odpoved. Ta je od vsech tehle skyrimistu naprosto stejna.

          Prej "rpg" :D:D
          • Asharak
            Jenže morrowind ani moc jiných RPG nemají 10/10.
            • Asharak
              Pak jsem bohužel malý dítě *10*
            • argumentujes jak maly dite :)

              nebo neznas definici "rpg"
            • Asharak
              Zaslepený fanoušek Morrowindu to nemůže poznat *7*
            • Skyrim je arkada, Oblivion je arkada s prvkami rpg a Morrowind bolo rpg s prvkami arkady
  • Jako hrozný sr*čky byly už at DA2 a ME3, ale ty nedostávaly takovýdle články.

    Že by to Bioware tentokrát přehnali? A nebo je prostě nadmíru jasné, že DA: Inquisition se nemůže v žádném případě vyrovnat Zaklínači 3?

    Co už, rád bych doufal, že DA: I bude propadák i finančně a donutí EA to konečně s Bioware zkoncovat, ale to se asi nestane. A i kdyby jo, tak značka je "Bioware" má pořád nějakou cenu. Bláznivý děvčata z Tumbleru na ni letí.

    No nic, žijte tu blaze. *3*
  • Lotr
    Vsadím se s kýmkoliv o láhev plnoleté skotské že naprostá většina tvrzení EA potažmo Bioware o této hře byla
    a) lež
    b) velmi přehnaný výklad

    Skutečně si nemyslím že tohle bude nějak moc dobrá hra. Jistě bude velká. Ale prázdná a povrchní.
    Ale mezi námi? Poté co si jí stáhnu a zhodnotím příběh jako dobrý koupím jí. Skutečně mne zajímá vyuzlení událostí z prvního dílu. Z druhého ani ne. I když jste tam hráli za politicky důležitou postavu tak ve skutečnosti příběh nebyl tak zajímavý jako v prvním díle.
    Můj osobní odhad je ten že budete hrát za syna Wardena.
    Ale jen pokud to bude dobrý příběh. Pokud ne. Nedám ani korunu.
    Nedám prostě ne. Už mám plné zuby toho jak nám lžou.
    • úplně špatně, dvojka má daleko dospělejší, uvěřitelnější, méně klišoidní příběh než jednička....
      • Lotr
        Ale jistě.
        Někdo rád fantasy někdo seriál Ulice.
        Co na tom že má ve skutečnosti DA2 naprosto stupidní příběh plný stupidních a nelogických zvratů?
        Jediným kladem je hraní za ironickou postavu. Alespoň je to vtipné.

        Koukneme se na konec.
        Konkrétně linku ve které podporujeme mágy. Hlavní postava se svou hrdinskou partou ničí zlovolné templáře. Poté co zabije posledního se vůdce mágů rozhodne proměnit ve velkého démona. Proč? No protože mágové vyhráli a on chtěl zamachrovat?
        "hej koukejte. Na oslavu vítězství se proměním v ohavnost a všechny vás...něco"
        WTF?! Jo prostě uvěřitelnější příběh. Aneb každý se chová jako zmatený id*ot.
        Ten příběh měl potenciál. Ale podání bylo strašné. Dobrý byl jen dokud vám nechcípla máti. Pak to byl děs a hrůza.
        • takových nesmyslů je v Origins dvakrát více...
          • Lotr
            Uveď příklad tedy dva když dvojnásobné
  • RIP Bioware

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit