Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Combat me hodne zklamal. Meli hromadu casu, tolik moznosti a jedine co na nem nakonec vylepsili jsou animace. *7*
    • Tilwaen
      Proč by měli rozdrbat něco, co parádně funguje?
      • Napsal jsem vylepsit, ne rozdrbat. Combat sice funguje, ale je malo variabilni a po nejake dobe zacne nudit.
        • Tilwaen
          Čím bys ho vylepšil? Máš tam jednoruční zbraně, obouruční zbraně, kopí, oštěpy, luky, kuše, štíty, ... V podstatě se každý typ zbraně chová jinak a musíš se znova naučit správné načasování. Pokud by boj nechtěli od základů změnit, aby byl např. podobný tomu v Kingdom Come, tak mě moc nenapadá, čím by ho mohli vylepšit.
          • Někdo holt rád změny pro změny. taky jsem toho názoru, že na boji opravdu není co měnit.
  • Jó ve Warbandu mám určitě něco přes 200 hodin, ale dlouho už jsem to nezapnul, když on ten čas pak nějak rychleji plyne =D Vzpomínám než jsem se pořádně naučil s kopím na koni. To bylo nervů =D Jó pořád jsou hry u kterých nezáleží na grafice a člověk se k nim stejně vrací. Díky chytlavosti/hratelnosti mnohé novodobé "AAA" hry by se od takovýchto her mohly hodně učit. Já se rozhodně těším.
    • test
  • Někdo asi nebude souhlasit, ale ta hra vypadá výborně... Takhle by měl správně vypadat nový díl série: lepší grafika, rozšíření stávajících systémů a šetrná implementace nových...
    • Ten pocit když se podívam na tohle a na kingdom come a pravě to kingdom come vypada jako ten stary warband s prkennymi pohyby npcček
    • rohlos
      No tak to treba ja s timhle tvym nazorem souhlasit budu a to uplne. *3*
      Vidim to uplne stejne a tohle u me bude zase zrout casu jako svina.
      Stejne jako warband...
  • johnysak
    Po stech odehraných hodinách ve Warbandu to pro mě, jakožto pro fanouška, vypadá dobře. Ale prosim vás... že bych uchcával z toho, že skoro po 6 letech od Warbandu akorát vylepšili grafiku, animace a mírně rozšířili mechanismy typu ekonomie, to teda fakt ne.
    • Byl by jsi radši kdyby jen měnily vzhled a vydávali to každý rok? nechci urazit žádnou sérii, ale někde to tak chodí... Tohle aspoň bude plnohodnotné pokračování...
  • Osobně se mnohem více těším na tento titul než na Kingome Come. Přestože Turci ustavičně nevytrubují, jak hyper-ultra-mega realistické to bude, doposud zveřejněné materiály vypadají skvěle. I samotný soubojový systém obsažený v prvním dílu, jenž umožňuje vzájemnou interakci různých typů zbraní a bere v potaz kinetiku postav, funguje v rámci hrou prezentovaného sandboxu naprosto perfektně.
  • Tupik
    Natěšenost velká :)
  • Nemohu se dočkat až osedlám oře (křeslo) a uchopím do ruky zbraň zkázy (myš). Mount & Blade. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Já se až bojím to pořizovat, když si vzpomenu kolik času jsem strávil ve Warbandu. *1*
    Konec roku je fajn, příští rok by byl lepší to už budou na trhu i nové procesory.Alespoň by člověk hned otestoval nový hardware.
  • kdo byli ti první dva, co ukazovali v character editoru před Einsteinem?
    • První mi z nějakého důvodu přišel jako Julius Caesar, hlavně jak je zobrazen v Rome Total War, ale taky to mohl být zmíněný Tywin Lannister, těžko říct...
    • Mám za to, že byl Einstein první.. Před Eineteinem pouze ukazovaly, jak můžeš upravovat obličeje... Jinak mě pobavil Putin... Trošku Turecká narážka na současnou politickou situaci... *1* *1* *1* *1*
      • právě že před Einsteinem byli ještě dva, u kterých říkal "some of you may recognize this one" ale nějak jsem nepoznal o koho jde
        • Mě ta starší postava přišla, jako ten herec co hrál ve Hře o Trůny postavu Tywin Lannister (Charles Dance).
      • Tak promiň, před Einsteinem byly další postavy. Měl jsi pravdu. *3*
  • Tohle je zrovna typ hry, u který grafika nikoho nezajímá. Koupil bych to, i kdyby to mělo stejnou grafiku jako Warband.
    • Souhlas. Neni nad to, kdyz je na prvnim miste gameplay. Taky se tesim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit