Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První mi z nějakého důvodu přišel jako Julius Caesar, hlavně jak je zobrazen v Rome Total War, ale taky to mohl být zmíněný Tywin Lannister, těžko říct...
  • Nemohu se dočkat až osedlám oře (křeslo) a uchopím do ruky zbraň zkázy (myš). Mount & Blade. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Mě ta starší postava přišla, jako ten herec co hrál ve Hře o Trůny postavu Tywin Lannister (Charles Dance).
  • právě že před Einsteinem byli ještě dva, u kterých říkal "some of you may recognize this one" ale nějak jsem nepoznal o koho jde
  • Tak promiň, před Einsteinem byly další postavy. Měl jsi pravdu. *3*
  • Mám za to, že byl Einstein první.. Před Eineteinem pouze ukazovaly, jak můžeš upravovat obličeje... Jinak mě pobavil Putin... Trošku Turecká narážka na současnou politickou situaci... *1* *1* *1* *1*
  • Jenže každá grafika, která neni fotorealistická, nebo naopak hodně stylizovaná, bude časem špatná
  • Náhodou mě překvapilo, jak jízda prorazila skupinu lučišníků. To ve Warbandu nešlo.. Koně se většinou zasekli hned při střetu s prvním vojákem. Takže nesouhlas. *4*
  • I když máš vynikající hratelnost, tak tě špatná grafika časem bude štvát... budeš si postupně říkat: "Škoda, že tohle nemůže být lépe vymodelováno. Škoda, že tahle textura nemůže být ostřejší." Ano hratelnost je základ, ale špatná rafika narušuje ucelený dojem ze hry. Tím ovšem nechci říci, že Bannerlord je nějak ošklivý. Jeho grafiku považuji za dostačující. *1*
  • Počkej až se do toho pustí modderská komunita. *3* Bannerlord by měl být mnohonásobně přívětivější k modderům než Warband. *1*
  • Já se až bojím to pořizovat, když si vzpomenu kolik času jsem strávil ve Warbandu. *1*
    Konec roku je fajn, příští rok by byl lepší to už budou na trhu i nové procesory.Alespoň by člověk hned otestoval nový hardware.
  • kdo byli ti první dva, co ukazovali v character editoru před Einsteinem?
  • Tohle je zrovna typ hry, u který grafika nikoho nezajímá. Koupil bych to, i kdyby to mělo stejnou grafiku jako Warband.
  • a technická - grafická stránka jako z roku 1,2,3
  • Souboje jak panáci ze dřeva. Přesně jako v minulém díle.
    Ale dobře, že to je otevřené a na příběh je zde KC.
  • Sem si asi ucvrnknul... Manželka zas bude nadávat, že pořád hraju a nevěnuju se rodině... Hra vypadá bobmasticky, moje nejočekávanější hra vůbec... S prvním MaB jsem strávil snad nejvíc herního času vůbec... A až se do toho pustí modeři.... Těším se na nějaký povedený mod z doby Antického Říma, nebo Napoleonské války...
  • Nechapem co ti na tom vadi? Ked to ma dobru hratelnost tak dokonala grafika nieje podstatna. Stale lepsie ako tie vga blbosti co sa tu sale objavuju...
  • A hele zrzavej Bach

    Hra vypadá úžasně, už se nemůžu dočkat
  • Marrtor
    Sakra to se těším!
  • OPenetrator
    I tak mi to prijde graficky skvely, kdyz beru v potaz to, ze proti sobě stojí treba dve stovky vojaku najednou. To v KC nejspíš nebude a stejne tak nároky budou uplne jiny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit