Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klid tomu kdo nekdo nasadil na krk misto hlavy kokosovej orech to nevysvetlis.
  • Moje top 3 tenhle rok Alien(to uz nic neprekona) Legend of grimrock 2, a Wolf! Vsechny Assasiny, COD, Mordory, Evil Within dou mimo me. Jinak hraju hodne onlajnovky.
  • Ses dobrej kluk a ty to vis
  • Co treba AC Unity? Co treba Watch Dogs? Tebou zmineny FC4. Na dalsi rok se mohu tesit na novy koncept The Division a novy R6 a konverze AC Rogue; the crew. Prumerny hry jsou treba pro tebe a dalsi; kteri porad hledaji smysl ve hrach a neco vic nez hra vlastne ma byt. Kdyz bude clovek porad neco ve hrach hledat bude vzdy nespokojeny stejne jako lide hledajici v zivote stale nejaky smysl. Nerikam; ze watch dogs byla uplne super; ale tvrdim; ze Ubi prinasi nove znacky a prubezne prinasi kazdy rok hry a prichazi s novymi a tohle zadna vetsi firma uz dlouho nedela. Ubisoft prinesl nove znacky jako Watch Dogs; The Division a The Crew mozna i dalsi nesleduji to tolik; ale rozhodne vim; ze tohle vypovida o kvalitach a uspechu firmy
  • Mato1987
    Tak jedine bethesda s ich novým wolfensteinom a the evil within. Jedná sa v podstate a dve nové ip.
    ale ubisoft zatial vedie, čo sa teda týka vydavateľa, tento rok vydali south park, watch dogs a ešte výjdú dve ac hry a far cry.
  • Ubisoft novinky HAHAHA
    ubisoft kopiruje stejne mechaniky do vsech svych her a jedine co vydava je pokracovani serii.
    Bych cekal ze takovej dospelak jako ty co hraje jenom debilni hry, protoze nema cas po praci premyslet, bude vyuzivat svuj volnej cas v nedeli jinak nez se hadat s detma tady.
    Nemel bys radsi travit cas s detma hmm ? Zena ti nestoji za zadama a neuhani te ?

    Kdyby ubisoft nedzel tolik kreativnich mozku na voditku tak by byli desitky originalnich her, vyzyvat k tomu tady v diskuzi je jenom dalsi znamka infantilnosti pane dospelaku.
  • To je tady porad dokola. Ja uz nechapu co nekteri ve hrach hledaji? Realitu? Hrat si na realne vojacky? Ja mam zkratka rad akcni hry a rad si sednu a zahraji treba COD. Mam rad akcni sceny; libi se mi efekty a beru to jako akcni jizdu u ktere vypnu a uziji si ji. Nehledam v tom zadny smysl a lidi by meli celkove hledat smysl ve vsem i zivota; protoze zadny neni a jen si tak usetri vredy z nervu
  • Far Cry 4, uz blbnu
  • A kolik kvalitnich her si letos od Ubi hral, nebo budes hrat? Napada me fakt leda ten Far Cry 3 . Se na me nezlob ale jinak jsou to vsechno prumerny hry.
  • Tak pravda je ze Ubisoft kopiruje jeden system na vsechny hry, to nikdo nemuze poprit. pak to dopada tak ze ve WD je steja animace behu jako v AC, a herni redaktori to jeste oslavuji ze je to odkaz Assasina, pritom je to lenost Ubi. To stejny ty veze, fakt nejde vymyslet neco novyho? Me Far Cry 3 fakt bavil, ale bude me bavit podruhy akorat z Himalaji a s buzerantem v hlavni roli, nevim nevim
  • To nejsi; ale za to tupec vygumovanej si povedenej. Nedivim se; ze svet je dnes takovej jakej je; verim ze takovych jako ty je bohuzel cim dal vic
  • cumpi3
    díky za potvrzení :)
  • nechápu zdejší kritiku, hra s nadhernou grafikou, spoustou možností a aktivit, co víc chcete? zdá se mi že dnešní hráči jsou moc rozmazleni
  • nj trojce se rikalo skyrim s puškami, nevim co na tom bylo pravdy ale mne to spíš odradilo, že bych musel sbírat kvetiny, vyrabet predmety, plnit questy atd. strilečky se kvuli tomu nehraji.
  • Je to zajimave pocteni opet na Ubisoft. Netvrdim; ze jednani a postup firmy je vzdy dobry; na druhou stranu i kdyz na kazdou jejich hru nadavate je to momentalne jedina firma na herni scene prinasejici hry; novinky; zajimave napady a prostredi. Nebyt Ubisoft na pc scene se skoro nic nedeje. Kolik velkych firem prislo tento rok s hrami? Kolik velkych firem prineslo nove znacky? Kdo vydal tento rok nejvice AAA her? Prestante uz ze sebe delat naprosty pitomce a pokud mate tolik kritiky rad si pockam kdyz mi zde napisete vase napady na hry a jak mate vymyslenou nejvetsi pecku; ktera bude nejlepsi co jsme kdy hrali. Jinak; prostredi ve far cry 4 je neco tak noveho; ze nikdo neprisel s takovym zijicim svetem. Zacnete myslet hlavou a ne kdo vi cim
  • S tim se neda nez souhlasit je videt ze tady kolega vi o cem mluvi. *1*
  • Blablabla ani kdybych se nepodival na video tak vim ze to bude kopirka jako vsechny ubi hry.
    A ano narozdil od tebe jsem obeznamen jak s vyrobou priboru tak s vyvojem her.
    Ale proc te vubec resim, ty si jedna z ovci ktere oskubavaji a ona se jich jeste zastava *1*
  • problem je že to jsou vetšinou americke firmy nebo firmy s americkym kapitalem a ty jak vime ridi negri, co jsou defacto polointeligentni opice. vubec konzole miri na tenhle negerskej trh pro černy huby co jsou nezamestnani (politika jiz se stareho Rima kdy dali lidem hry, aby neresili verejne zalezitosti). jakmile je neco z evropy hned vidíš že to ma vetší hodnotu
    p.s. nejsem rasista nebo tak
  • Mato1987
    Presne tak, súhlasím s koblížkom *15* Hry sa majú hrať hlavne pre zábavu a tento štvrtý far cry vyzerá byť, že to bude naozaj slušná porcia zábavy a možno si ho celý prejdem v coope s kolegom z práce :D
  • Mato1987
    Michael Mando v FC3 Vaasa daboval a aj hral a tie krátke epizódové scénky boli parádne :) Mne sa tiež lúbili, ale aj toto sa mi páči, je tu väčšia možnosť interakcie ako pri tých scénkach z promo videí k FC3 *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit