Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč CryEngine 3 vypadá hůř než CryEngine 2?... a vydávat jedničku po dvojce, je z příběhového hlediska podezřelé *1*.
  • CRYTEK se letos pekne nabalikuje vydanim obou dilu :-)
  • Dobreee, rad si zahraju (fakt a z gauce:)
  • LOOOOOL, trapne tech demo pre konzoly.
  • Já vím. Chlastat a kouřit je správné nebo špatné? Bez benzínu se nedá jezdit. Masáže jsou velice dobré na stres, který každým rokem exponenciálně narůstá na člověka. Myslíte že takovej AIDS je velkej problém? Stres je mnohem horší. Jen se na něj neumírá. Tedy jak kdy a nese sebou mnoho jiných příčin či následků k onemocněních nebo životního stylu.
    • Však hry jsou dobrý stress-relief... ne? Aspoň pro mě to je jeden z hlavních důvodů, proč hraju *4*
      • Jasný. Taky víceméně hraji kvůli tomu. Ale prostě žijeme v Česku, kde prej je průměrná mzda přes 23 000Kč. Což je jen způsobeno tím že je u nás tolik milionářů. Jinak normální lide jsou rádi že nějak vyjdou. Rvat prachy dneska do PC a do her je drahý a navíc se to nevyplatí, když se náročnost her zvedá nepřímo-úměrně s kvalitou grafiky. Odfláklé porty z konzol nebo odfláklé DX11 efekty či PhysX. např.: Brink hnusnej jak řid a náročnej jak Crysis 1 na ULTRA.
        • Cajk
          nevim, mám obyč čtyřjádro, mainstream grafiku a jede to nádherně, ale asi je to klika.
          • V tím případě máš vyplej Ambient occlusion.
    • oj tohle je reakce na : Aoyagi (skrytá identita)
      líbí nelíbí vlákno reagovat
      Cože? Já jen poukazoval na to, že si lidi stěžují, jak nemají na hry peníze, přitom si užívají výše zmíněné (nebo něco jiného).
  • Konzolistům přeju ať si to zapaří. Aspoň uvidí jaká je Crysis 2 pikačovina a nemá s jedničkou nic společného.
    Smutné je, že i 4 roky stará hra se na dnešní konzole musí hodně optimalizovat aby vůbec jela a HW to stíhal.
    "Pokrok nezastavíš" je v případě konzolí bohužel obrovská lež.
    • Shchválně by mě zajímalo jestli stíny budou opravdu 100% dynamické a ne ve většině případů předkreslené. *3*
      • Hlavně ty výbuchy byli před-vypočítané. Vegetace (listy nereaguji na zásah). Jinak nic dalšího nejde zjistit z toho videa.
  • nejdriv vyjde crysis 2 a pak crysis jedna *1*
  • Jak mě jednička bavila ,tak mě dvojka strašně zklamala .Stejně jako Mafia. Jak graficky ,tak hlavně příběhově ( vůbec nechápu co měl ten příběh za návaznost na jedničku( hlavně po tom co bylo na konci ) ,až na proroka teda .
  • No konzolsti určitě nepohrdnou, ale už to nebude ono, kvůli osekání a kompromisům aby grafické nedokonalosti nebyly příliš nápadné bude hře scházet část, která v ní má velký podíl na skvělé atmosféře a to je úroveň grafiky. Příběh byl celkem poutavý a jednotlivé mise nikdy neomrzely. V každé jste většinou dělali něco nového. Ale že by Crysis byla hra která "navždy změnila herní svět" to tedy ne. Upřímně - jediná hra která by si zasloužila takové ocenění je série Splinter Cell, to je série her která je pro mně pořád to nejlepší co nikdy nezapomenu (kromě 5. dílu - ten nebyl nic moc), i přestože jsem hrál mnoho velmi chválených her.
  • Crysis byla slusna hra s fajn filmovou atmosferou u ktere jsem se bavil.Ale ze by to bylo neco extra ,aby byly reci typu "crysis zmenil herni svet" opravnene?To opravdu ne.
    Cryteku narostl hrebinek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit