Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrozná série a tahle série mi jen potvrdila, že už se nikdy nedočkáme od Bioware něčeho jako KOTOR, které bylo naprosto revoluční a příběhově naprosto precizní. Mass Effect je jen taková levná nahrážka.
    • KOTOR? Uz vtedy to nebolo to prave Bioware ,ktore stvorilo legendy ako Baldur's Gate a Neverwinter Nights. Niecoho takeho uz sa asi nedockame.
      • NWN v základu byla dost nepodařená hra, která jen ukazovala možnosti editoru. Až datadisky spravily tu pachuť nepovedené hry.
        • nwn byl takový, jaký ho udělal dungeon master, já hrál jen základní singl a ten mě pochopitelně zklamal a koho ne tak nemá vkus, ale co mi říkal kamarád tak hrál s jedním maníkem, co pro ně vymýšlel skvělé questy třeba i s odměnou(unikátní vybavení) pro konkrétní postavu a to mohlo být skvělé, ale kdo se s tím chce dělat dneska *9*
      • neni ani potreba
    • Krásná náhoda, že máš 16 like a anonym 11 má 16 dislike, přitom ještě před chvíli neměl ani jeden... Oh well...
    • ArnyKasha
      silný tvrzení říkat NIKDY *7* ....asi ti moc nesednou hry s dospělejším scénářem a taky ti je nikdo nenutil hrát
    • Tak to jsi ho asi nehrál *1*
      • Ano omezený fanboy nemá nic jiného jako argument, že jsem to nehrál, hrál jsem všechny hry od téhle firmy....víc slyšet nepotřebuješ
        • i shattered steel? Nevím co máš proti mass effectu, ale stejně nic nemá na baldury, KOTOR po 7mi dohráních omrzí, baldury už ani neodinstalovávám
  • mass effect jasná koupě, ale když říkal "with the power of new consoles..." tak jsem vyprsknul smíchy
  • Jack1947
    Jsem moc rád že bylo potvrzeno vůbec že další Mass effect bude, těším se na to dost takže určitě budu sledovat každé info. Tahle hra musí být pecka.
  • michaliuz18
    uff tretie zimomriavky po tele z tohto videa, predtym z traileru witchera, z gameplayu .. a z mgs 5 noveho traileru
    • Inquisitor
      Zimomriavky, moje oblíbený slovenský slovo :)
      • michaliuz18
        ako je to u vas? :D mne se taky libi par vasich slov ,hlavne kdyz nevite vubec mluvit :D
  • Blue.Shark
    Doufám, že Krogani nebudou řvát tak, jak je ve videu ukázáno. Koncept každopádně vypadá hezky a docela mi udělalo radost, že nějaký další Mass Effect opravdu bude, i když za dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit