Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sipecka
    Ano, Nový Mass Effect!!! Konečně budu mít, co recenzovat, moc se těším.
  • Krásná náhoda, že máš 16 like a anonym 11 má 16 dislike, přitom ještě před chvíli neměl ani jeden... Oh well...
  • ArnyKasha
    silný tvrzení říkat NIKDY *7* ....asi ti moc nesednou hry s dospělejším scénářem a taky ti je nikdo nenutil hrát
  • tomocz
    Přiznám se, že jsem se nejdřív lekl, když bylo v bleskovkých psáno, že ME4 dělá EA Montreal, který zatim dělali skoro jen samý paskvily. Když jsem si pak pustil video a zjistil, že to nedělá EA Montreal ale Bioware Montreal, tak jsem docela uklidnil. I když rozdíl EA/Bioware už je dneska skoro nulový, ale přesto je dobrý slyšet, že na tom dělaj alespoň tvůrci Dragon Age a Neverwinter Nights a ne tvůrci FIFA World Cup a Sims datadisků...
  • ArnyKasha
    ...takovejch haterů už bylo *6* ...nikdy to není o společnosti, ale o hrách a hráčích, kkterým hra buď sedne, nebo ne ...taky mě dřív štvalo UBI a teď si celkem užívám WatchDogs a čekám netrpělivě na The Division *7*
  • Ano omezený fanboy nemá nic jiného jako argument, že jsem to nehrál, hrál jsem všechny hry od téhle firmy....víc slyšet nepotřebuješ
  • Není dobré plivat na Bioware, Bioware už dávnou neexistují, tohle je úplně jiná firma. Hlavní představitelé úspěchu KOTOR apod. už tam dávnou nejsou nebo z nich zbyl jen stín.
  • ArnyKasha
    Ještě teď se z toho videa klepu, ale velká škoda, že toho neukázali nebo neřekli víc... žádný jiný svět mě neuchvátil víc jak Mass Effect a fakt se nemůžu dočkat dalšího infa... už by mohli zahájit předobjednávky *7* *15*
  • Tak to jsi ho asi nehrál *1*
  • Po DA2 a ME3 dávám Bioware poslední šanci v DA3, jinak s nima na delší dobu končim
  • Hrozná série a tahle série mi jen potvrdila, že už se nikdy nedočkáme od Bioware něčeho jako KOTOR, které bylo naprosto revoluční a příběhově naprosto precizní. Mass Effect je jen taková levná nahrážka.
  • Inquisitor
    Zimomriavky, moje oblíbený slovenský slovo :)
  • mass effect jasná koupě, ale když říkal "with the power of new consoles..." tak jsem vyprsknul smíchy
  • Jack1947
    Jsem moc rád že bylo potvrzeno vůbec že další Mass effect bude, těším se na to dost takže určitě budu sledovat každé info. Tahle hra musí být pecka.
  • michaliuz18
    uff tretie zimomriavky po tele z tohto videa, predtym z traileru witchera, z gameplayu .. a z mgs 5 noveho traileru
  • Blue.Shark
    Doufám, že Krogani nebudou řvát tak, jak je ve videu ukázáno. Koncept každopádně vypadá hezky a docela mi udělalo radost, že nějaký další Mass Effect opravdu bude, i když za dlouho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit