Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sleepless
    Omlouvam se za momentální výpadky některých prvků. Kdybychom pouze vyměnili frontend, tak už si troufnu říci, by bylo vše odladěné. Měnili jsme zároveň i backend, čili administrační systém, což se v našich podmínkách dopředu, při napojení na ostrá data, skutečně otestovat a odladit k bezchybnosti nedalo. Kluci ale jedou naplno, takže ještě pár dní a všechno by mělo běžet bez chyb. Díky za trpělivost.
  • x_ander
    Tohle mě docela dost zajímá. Ve své době mě Outcast minul, ale tenhle rest jsem chtěl napravit skrz GoG verzi. Bohužel jsem se hře během asi tří hodin, co jsem ji zkoušel, nedostal pod kůži. Stará grafika by mi až tak nevadila (hodil jsem tam mod na vysoké rozlišení a dobrý), ale přes to prapodivné ovládání jsem se prostě nedokázal přenést. Rozhodně jsem kvůli tomu na Outcast nezanevřel a mám v plánu si dát někdy druhé kolo, ale pokud by mezitím vyšel HD remake, který by to ovládání zlidštil, tak půjdu určitě do něj. Ale o příspěvku na KS zatím rozhodnutý nejsem.
  • PS GAMES, chapem ze prechod na novy system/web je vzdy pain in the ass, ale uz je to tyzden a tu je furt kazdy den nieco rozdrbane a nefunkcne. To ste to vobec netestovali ? A teraz nemam na mysli ze niekde vypadne nejaky text ale skor ze nefunguje samotne funkcne prvky stranky (momentalne sa neda prihlasit)
  • Outcas som nehral aj ked si pametam jeho vydanie. Jedna z mala hier ktora pouzivala Voxely. Ale skor k niecomu inemu by som sa vyjadril. Mam rad stare hry, niektore hram dodnes a dost vela a mnohe su aj lepsie ako dnes vydavane tituly. Iste kazdy ma svojho favorita. Ale co ukazuje tragediu dnesneho stavu v hrach je prave vydavanie tychto HD reamkov. To uz je invencia na tom fakt tak biedne ze este par rokov do zadu boli najpopularnejsie xte pokracovania zabehnutych znaciek. Dnes sa asi uz blizia v cislovani k 10tke tak PR si zacina uvedomovat ze to uz nebude tak lahke predat , x krat prevarenu hru. Takze teraz nastupi moda remakov a HD rebootov alebo ako to este PR obchodnici nazvu.
    Iste by som si kopec starych hier zahral na novom PC bez potreby roznych hackov a emulatorov, dokonca mozno aj v trochu lepsej grafike ale zasa na to vyberat stotisice na KS mi pride ujete. A zvlast ked KS by mal skor motivovat na produkciu novych zaujimavych veci a nie omielanie toho isteho. Ovela radsej by som bol keby vypustili zdrojaky a fanusikovia by to prerobili.
  • God-of-War
    A pokud se vybere přes milion, tak bude i konzolová verze.
  • Tuhle hru jsem kdysi dostal ke grafické kartě. Škoda, že mi bylo tak 10, vůbec jsem nevěděl, jak to mám hrát. HD verzi si určitě zahraju.
  • OUTCAST!!! 10/10.
  • Ferdis2
    Backnuté za 20$. Tento klenot si HD remake rozhodne zaslúži.
  • jedna z najlepsich hier z minulosti. nikdy sa mi ju nepodarilo dohrat kvoli bugom
    15e za HD remake? no problem
  • Ja tu hru osobne nikdy nedohral.. je fakt ze jsem to od te doby moc nezkousel. Ale mela sem tam dulezite chyby (bugy), ktere me tenkrat zabranili v postupu hrou. Hra je to suprova a rozhodne bych takovyhle remake s opravou chyb a vylepsenim uvital a pokud by to pomohlo k rozvoji Outcastu 2, tak jedine dobre.
  • Robotron3
    Outcast je jedna z mých nejoblíbenějších her, ale absolutně nevidím smysl, proč bych měl dávat paníze na něco co si můžu zahrát už v původní verzi, kde si dám jen mod na vysoké rozlišení.
  • C-BEAM
    skvelá správa, Kickstarter bude pre PC platformu asi fakt vykúpením.

    Spomínam si keď som hral demo niekedy v dobe vrcholu PC hier (1999-2000) a hra ma v momente pohltila. Dodnes patrí Outcast k tomu najlepšiemu čo som v živote hral a fantastický soundtrack tu naozaj tvorí možno až polovicu atmosféry hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit