Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    "že o mém projektu a byl by rád,"
    Zajimava pasaz ;-)
  • " Prý je to ale ve firmě pobavilo,"

    "jojo, nás taky pobavilo, jak jste utopili miliony z rozpočtu za známou herečku a pak vyrobili hru co je totální propadák a stojí za starou belu, jó, to jsme se nasmáli jaká jste banda diletantů"
    • Vojta_Ilavsky
      Soudím že jsi to nehrál. *5* Quantic Dream jsou jedni z mála co si drží laťku vysoko a každá jejich hra byla vynikajicí. *3*
      • hrál? co na tom chceš proboha hrát? vždyt je to interaktivní film, který se dohraje i bez tvojí pomoci
        • Beru že se někomu tenhle styl hraní nelíbí :) ale co četl jsem už i horší :) například že The Last of Us byl taky interaktivní film :D
        • dekujeme za potvrzeni, ze jsi to opravdu nehral
          • jasně že nehrál, vždyt na tom neni co hrát, to nehrál nikdo, ale dost lidí si to koupilo a pak to odkoukali a jednou za hodnu občas zmáčkli tlačítko (a když to neudělali, nevadí, hra běžela i tak dál)
            • Majkl
              dost lidí by ti řeklo, že si poslední album od One Direction zaslouží 10/10, přesto to neznamená, že to je pravda.. *3*
            • No vidis, a pak tomu tech dost lidi dalo 8.1/10 :)
            • Vojta_Ilavsky
              Trollit můžeš i na sectoru.sk kdyby něco. *3*
          • Vojta_Ilavsky
            Kamaráde, radši nic nepiš. Je mi blbě z tebe. *11* To je na Majktrolla
            • Majkl
              ...
            • odlišný vlastní názor neni trolling
        • táhni do hnoje, tam patříš hnojaři.
          • ale ale, tady se nám někdo rozčilánkuje *1*
            • trolík ztratil nervík, máš se ještě hodně co učit chlapče *3*
    • tak dle hráču je to fajn hra, recenze jsou od lidi pozitvní, takže kde máš ten propadák???
      • přímo tady, Beyond: Two souls je špatná hra, mizerný scénář, nulová hratelnost
        • Vojta_Ilavsky
          Řekni mi prosim tě definici hry? Nějak nežeru že to není hra, ta tě má v 1. řadě bavit, jestli se nepletu, a hry od Quantic Dream tohle splňují na výbornou.
          • definice hry je interaktivní zábava.. tuto Beyond: Two Souls takřka nesplňuje
            • btw, většina hráčů z mého okolí si myslí že Beyond je blbost, tolik k obecnému názoru většiny *3*
            • jak píšeš, jestli to někoho baví je subjektivní, stejně tak pojem "většina hráčů", protože jsem si skoro jistý, že se s většinou hráčů neznáš.. co ovšem neni subjektivní je fakt, že je to víc film na koukání než hra, někomu se to líbí, někomu ne, ale pokud to mám hodnotit čistě jako hru, je to propadák
            • Na tom si klidne trvej. Vetsina hracu si mysli, ze nemas pravdu, ale je to zcela subjektivni vec.
            • Mikek: super, jediná rozumná cesta je tedy si těch 15 konců pustit na Youtube a vynechat tu nudu před tim *1*
            • ano, a taky jsem řekl že je to ŠPATNÁ hra, a na tom trvám
            • Vojta_Ilavsky
              Sám jsi řekl že je to INTERAKTIVNÍ film.
            • Ma to cca. 15 ruznych koncu, takze na tom rozhodnuti docela zalezi. Mozna by pomohlo, kdyby ses nevyjadroval k necemu, o cem nevis zhola nic.
            • nikoliv, to že hraní rovná se interaktivní zábava neni subjektivní názor, ale definice
            • myslim tu část s "interaktivní" , je to prostě film, který tě čas od času nechá zřídka udělat rozhodnutí, na kterém ale nezáleží, protože hra běží dál ať se rozhodneš jakkoliv, tuto "hru" by dokázal dohrát i můj fikus, kdybych mu dal ovladač na den do květináče
            • Vojta_Ilavsky
              Subjektivní názor, pro mě to splňuje a přidává hraní úplně jinej rozměr, stejně jako v Indigo Prophecy.
        • dle tebe, ale spoustě lidem se to líbilo, takže za propadák bych to neoznačoval hnojaři. Jen v Lednu 2014 se toho prodalo 1milion kusů. Takže nevím, propadák vypadá jinak..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit