Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rudysakal

    Tak hodně štěstí, do dneška se jim nepovedlo překonat ani Kotor 😀

    • Derp_1337

      To není moc dobrý argument. KOTOR byla vyjímečně povedená hra. Byla to hra z dob zlaté éry RPG her. To se jen tak už nebude opakovat.


      Teď je bohužel éra naředěných open world multiplayer her, které jsou prošpikované mikrotransakcemi.

  • Jack1947

    Hezkej trailr mohlo by to být interaktivní film těžko říct... což by ale z hlediska sw nebylo tak marné ☺🙂👌

    • Na 99% to bude interaktivní film. Tímto žánrem studio proslulo a pochybuji že bude zkoušet něco jiného.

      • A zrovna já četl, že právě u téhle hry chtějí otestovat i jak zvládnou udělat normální akci (a ne jen QTE)

        A jako narovinu, pokud by zvládli dějovou strukturu jako v Detroit (což je snad jediná hra, kde rozhodnutí mají opravdu dopad a konce můžou být fakt zásadně jiné) a bylo to součástí normální hry, tak za mě by to bylo fakt super.

        • Jack1947

          Detroit jsem si dal 2x abych měl stoprocentní konec ale stejně jsem to podělal  při útěku lodí. Zajímavá hra to bezesporu mě by podobná hratelnost u sw nevadila.

        • PLuto.petr

          Mě by nevadilo, kdyby zvládli udělat hru bez QTE. Ale radši bych něco, co bude bližší adventuře než akce. I když ve světě Star Wars se akci asi nevyhneme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit