Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V BF3 me dost zklamal zpusob jakym se postavy pohybuji, sice se ohaneli vymozenostmi od EA Sports ale vysledek nula. Napr. zalehnuti a vztyk jako by s oka vypadnul CoD. Postava sebou v mziku placne rovnou do streleckeho postaveni a nasledne vyskoci jako nic. Rychlost behu je konstatni bez ohledu na profil terenu (schody atd.) navic delka behu je neomezena. Zadna setrvacnost, nulova hmotnost. Proste akrada jako vysita. *13*
    • Tak serie BF si nikdy ani na nic jineho nehrala.BF1942 byla ciste arkadova hra,ale mela svou uroven.BF2 slo v jejich slepejich,zatimco BC a zrejme i BF3 se cim dal vice blizi spise tomu cod.
      • Necekal jsem konkurenta pro ArmU ale doufal jsem ze zanr FPS posunovou o level dale ale zatim to vypada ze hra bude diktovat standarty po strance technologicke ale herne nas inovace necekaji. A to se teprve uvidi jak bude fungovat umela inteligence protivniku v SP, ze by ani tady nevystoupily z rady?! Doufam ze se jim ta ocividna snaha zalibit se fandum CoD vyplati. *5*
        • u UI zázraky opravdu nečekám. V sérii BF nikdy nebyla kvalitní a vojáky šlo střílet jak slepice na statku.
  • Mě osobně fascinuje.. jak většina lidí říká " Cod je ...... atd atd" .... ale celý cod je na houbic? vždyt 1 a 2 byla naprosto bombastická... 1 a 2 MP hraju do dnes,občas si zahraju i 4.. horší díly byly ty od treyachu... black ops mě vůbec nebavilo a 5 byla průměrná,ale to neznamená že celý Cod je na pytel,jak většina říká
    osobně se těším na BF 3 a na MW3 taky
    • Uplne s tebou souhlasim. MW2 hraju taky dodnes a da se rici ze kazdy den se svym klanem. BO bylo celkem o nicem. Ale rozhodne si koupim jak MW3 tak i BF3
      • MW2 byl taky dobrý díl.... SP si ještě zahraju i dneska jako odreagování.. furt mě to baví,i 1,2 a 4.. prostě CoD je dobrý od IF
        BF2 hraju neustále taky.těším se na BF 3 hlavně kvůli MP
  • Mám rád CoD a co jsem se ho nahrál,, modern warfare - dokonalost(super multák), MW2 - bezva(zase o něco lepší - přesto už to tady jednou bylo), MW3 co to je? vždyt to na videích vypadá ja MW2??!!- singl mě už apsolutně nezajimá a nudim se u videí, ve kterých jako statečný američan zničíte celou ruskou flotilu jedním čudlíkem(samozřejmě opět pohledy na roztrhanou americkou vlajku), jediný co mě osobně aspoň trochu zajimá v singlu je Praha a Karlův most - multák: co na tom můžou vymyslet novýho?? nový zbraně? perky? mapy?- to je snad samozřejmostí...
    Battlefield3. myslím si, že MW bude sesazeno z trůnu. singl - úchvatná tanková bitva nebo válka ve městě. Mulťák?? battlefield je přeci jen trochu víc zaběhlejší mult. akce než CoD. 64hráčů na mapě, zničitelnost prostředí, super grafika, možnost ovládat vozidla - stíhačky, tanky, vrtulníky!! S čim chce konkurovat MW3?? B3 pro mě jasná volba.
  • zx_spektrum
    Koho volíš? Losnu nebo Mažňáka?
    Ále, třeba Bahňáka!
    • ales.smutny
      !!! Pardon, nedalo mi to, neocenit klasickou odpověď :))
    • Mirek D. to tímto po*sral..
  • Tak když srovnám singleplayer MW II a BC II, tak BF je o něco realističtější, atmosféričtější, je tam větší počet zbraní, přítomnost vozdiel a obrovské plus je zničitelné prostředí. MW II má zase lepší příběh, mi osobně sympatičtější grafiku a postavy, a engine (ale zase je to střílení mnohem méně realistické).
    Když srovnám multiplayer, tak MW 2 je lepší ze začátku, protože je jakž takž vyrovnané pro všechny hráče, ale pokud dotyčný hráč je veterán FPS a aspoň trochu přemýšlí, během chvilky se stává TOP playerem v podstatě v každé mapě a killstreak 25+ není problém (bez kempení), takže hra docela dost rychle omrzí. Taky je tam nehratelný hardcore, který se stal rájem kemperů.
    BF je naopak ze začátku dost velký opruz, neznáte mapy, máte na pošahané zbraně, jste neustále zabíjení a ani nevíte odkud...ale když to překousnete, časem se prostě adoptujete, naučíte se využívat vozidla, taktizovat, spolupracovat se squadou atd., a to už jen tak neomrzí...Hardcore je pak příjemný bonus, ale taky se dá u toho pěkně nervnout...proto mi přijde osobně BC II mnohem lepší, ale srovnával jsem čistě hry...kdybych do toho přidal ještě podporu vývojářů, aktualizace, problémy s lagy atd., prohrálo by MW II na celé čáře...
    • Co se týče SP, tak máš pravdu.
      Ale když to vemu podle sebe, tak SP u BC2 sem dohrál první dvě mise a potom mě to přestalo bavit, dál sem se radši soustředil na MP, kvůli kterému sem si hru koupil.
      U CoD sem SP sice dohrál, ale pořád nějak nemůžu přijít na chuť příběhu. Kdyby se něco podobného stalo v současnej době, tak by se nejpíš navzájem obě strany zničili jadernýma bombama.
      Co se týká MP, tak BF je dobrej jen když člověk narazí na lidi, kteří jsou schopni spolupráce, když to každej bere "rambo" stylem, tak to člověka rychle omrzí.
      Zatímco u CoD člověk spolupráci nepotřebuje, hraje si na vlastní pěst, o to je to možná zábavnější, že se na nikoho nemusí spolíhat. Ale co mě na MP hrozně vadí sou všelijaký perky, nálety, vrtulníky, radary.... Měl sem rád první CoD, kde opravdu záleželo na tom, jak to člověk umí a navíc se každá rána počítala, tam nikdo nic nerozdejchal.
      • Tak já jsem třeba MW 2 dohrál spíše z povinnosti, vůbec mě to nechytlo (MW 1 jo, ale zase je tu fakt, že jsem mezi dobou vydání MW 1 a MW 2 hrál jen multiplayer, takže Single byl takový nudnější nezvyk). BC II přineslo to zničitelné prostředí a s tím mě si bavilo hrát. A ano, příběh u CoD je trochu překombinovaný, ale v BF je to vážně ještě horši (ale spíše až ke konci)
        A co se týče MP - tak už tak měl ten můj příspěvek až nesmyslnou délku, nechtěl jsem do toho zapojovat úplně vše, ale víceméně souhlasím, snad jen že teď když už jsou privátní servery, tak i na MW 2 už záleží, jak to člověk umí (třeba já mám nastavené killstreaky 7 9 a 11, takže do 7 jedu víceméně za sebe, ale zase jakmile dám těch 7 a vyhodím Harriery, tak se z toho už stává masakr, to je pravda), a na hardcore stačí jedna rána s pistolkou s tlumičem na zabití, takže tak...
        A BC II je prostě nejlepší, když znáte další 3 lidi, kteří ho mají koupené taky, hodíte si full Squad, Mumble a jedete...když ne, pak to samozřejmě může omrzet také...
      • Bohuzel casy prvniho Cod jsou nenavratne pryc.To sme s kamarady casto hravali a melo to neco do sebe.
        Kdyz jsem zkousel MW2 ve free weekendu na steamu,tak to byl celkem trapas,tolik headshotu jsem behem jedine hry neudelal v zadne jine hre a to nejsem zadnej extra hrac.Zbrane se tam chovaji jak nejake spuntovky.
        BC je na tom o neco lip,ale taky me to nevzalo.
        Zlaty BF1942 a BF2.
    • BF1942 a BF2 jsou stejne lepsi.
    • Takhle nějak by měla vypadat recenze. Je to rozhodně smysluplnější zhodnocení, než officálně prezentované bulvární žvásty, co si na recenzi jen hrají.
  • Keby stal MW3 okolo 20Eur. tak si to kupim ale takto je jasna volba na BF3. Konecne to aj trosku vystavi moj komp. Ale dat plnu cenu za MW3 co je vlastne iba pre mna Multiplayer Datadisk stareho CoD lebo Singlac bude total ...... *11* urcite nieje fer.
    • zx_spektrum
      Starého CoD? Co má staré CoD společného s Modern Warfare? Staré CoD mělo alespoň fajn multiplayer, který nestavěl na totální zběsilosti...
  • Ja som len rád, že sa medzi sebou žerú a predbiehajú vo vyhláseniach kto je v čom lepší. Aspoň to bude mať pozitívny vplyv na kvalitu obidvoch hier pre nás zákazníkov hlavne čo sa týka doladenosti a prepracovateľnosti prostredia a bugov. Takže žerte sa žerte vývojári a vydavatelia až sú tie hry dokonalé a my nekupujeme len polovičatý produkt. *3*
    • tak hlavnym dosledkom tejto konkurencie zatial je, ze BF sa v tuzbe priblizit sa predajnosti CODu, priblizuje CODu i hratelnostou .. co teda je pozitivne skor pre fandov CODu nez BF .. ale sak uvidime .. chce to poriadny reality mod na to urobit
      • To ale bez moddařských nástrojů nepůjde...
        • ty podle me uvolni az vytahaji nejake penize skrz DLC ... kecy o slozitosti enginu pro moddery nezeru ..
  • nebudu urazet toho pana :D ale 2 rozdilne zazitky ???nic proti COD ale ten styl hrani je uz v kazde dnesni hre diky bohu za BF :)
    • sry ale BF a COD jsou jako bratricci .. akorat tam kde COD vytvari cloveku na tvari usmev, to BF zachranuje alespon dobrou atmosferou .. jinak skriptovana arkada jedna ako druha .. teda podle videi .. rad se necham prekvapit
    • Aby jsi nebyl pak zklamany,az se z BF3 vyklube COD s vozitkama a hezkym audiovizualem.
    • Díky bohu za BF, který je taky úplně stejný...
      • XD dobře...
      • di se lecit E´T bud si to nikdy nehral nebo ti to vubec neslo a rozdilu je fakt hodne a to nemluvim o tom tupem strileni v COD z tezkych zbrani ktere se ani nehnout a stili uplne presne
  • Damarus
    Nikoho sice urážet nechci a doufám že ani neurazím... ale už podle videí atd bude MW3 stejné jako MW 2 jen jiné mapy
  • Přesně tak já mam BF a CoD hrozně rád a přeju jim aby se jim to povedlo a taky že povede ja si zaručeně koupiím oboje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit