Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako vždy si koupím obě hry :-) Každá má svoje kouzlo a i když je MP u Battlefieldu pro mě dlouhodobě zajímavější, rozhodně věnuju pár desítek hodin i MP v Modern Warfare *3*
  • PS: tkh koupim jen Battlefield 3 a take ho uz mam predobjednany;) nemuzu se dockat:)

    (okr pro zajemce vyslo demo battlefield 3: najdete ho napr zde http://torrentbay.cz/ )
  • Tak to nevim nevim.. podle toho co sem si precet tak se v infinity ward zacinaj bat o to kdyby slo hlavne o 1.misto tak neuspejou, a proto najednou rikaj ze obe hry sou dost odlisne a ze nejde mezi nimi vybirat.
    Ale muj osobni nazor je ze Battlefield 3 bude co se tyce zazitku, hry samotne, multiplayeru, grafiky, mene scriptu nez v mw3,atd. atd. MNOHEM LEPSI
    A ja si nastopro koupim jen Battlefield 3
    (mw3 mozna sosnu pres torrenty ale urcite za naskriptovanou hru nebudu utracet dalsich patnacet, ikdyz battlefielde ma take hodne naskriptovanych scen ale urcite ne tolik jako v koridovce mw3:))
  • Já si koupím jen BF3, už ho mám předobjednaný. Je to přesně tak, mě se prostě Call of Duty nelíbí, dřív to bylo obráceně, bavilo mě víc hrát CoD než BF1942, ale CoD mě nějak časem omrzelo
  • Mam nahratych 2400+ hodin BF2. BF3 je to co by si fanusikovia COD serie predstavili ako VYSNIVANE idealne COD. Tymto tento produkt generuje zaujem hracov z oboch skupin - fanusikov BF serie aj COD serie. Bohuzial BF3 nebude skutocnym a adekvatnym nasledovnikom BF2. Je to ovela viac nextgen COD. Takze fanusikovia BF2 sice noveho battlefielda kupia ale to ze to bude arcade konzole cod fail nikto nevyvrati. Bohuzial.
    • ber to tak, ze vyjdou dve hry kterych SP da dokopy treba 10-12h a MP taky zabavi, u kterych nelze cekat, ze by dopadnou vyrazne spatne, proste prumer .. a necim musime vyplnit to cekani na studio, ktere si rekne "A dost!" a jeste k tomu najde vydavatele, ktery rekne "OK" ...
  • BF3 mam predobjednany a rusit objednavku urcite nebudu. Prijemnym bonusem je slibena ocelova krabicka i kdyz kvalita hry samozrejme nelezi v jejim obalu.
    Novy COD si mozna koupim taky,ale jedine v nejake sleve,tak jako Blackops za 500Kc a leda pokud nabidne odlisny zazitek v multiplayeru, nez mel prave BlackOps.
  • NO je to zase žabomyší válka a jediný hráč to zase odskáče na plno,jen doufám že horší už to nemůže bejt .
    *10*
  • a potom príde COD elite a assasins creed a... ja sa asi radšej stanem alkoholikom lebo tolko penez nemám :P...

    konzoly o 10 € drahšie ceny? WTF? kôli čomu? aby som si ešte kupoval online pass alebo DLC lebo ma vyhodí do lobby každú sekundu lebo nevlastním nový map pack? už len kôli tomu zážitku rozmýšľam iba nad battlefield 3jkou a assasinom... alebo rovno že s hrami seknem :D
    • na konzolích není takové pirátství, tak si chtějí namastit kapsy *1*
      ...já osobně si jednu koupím a jednu stáhnu, taky nejsem milionář *16*
      • no kedže ja si kupujem na konzolu veci čo moja mašina už neutiahne aj to ešte občas zasponzorujem steam... ale aj tak tie ceny sú naozaj zdieračské... presviedča ma o tom aj pohľad na ich honosné akcie v L.A. atď atď...
  • pri zaberech bf3 sem si vsiml chyby ktera je v bc2, za se kavani o schody nebo teren
  • Já si zase naopak nekoupím ani jednu z her. Původně jsem cítil lehké hype na BF3, ale videa z multiplayeru to spolehlivě rozbila. Chápu, že je to alfa verze, ale i tak tam jde jasně cítit směr, kterým tvůrci chtějí jít. Takže BF3 pro mě zatím zůstává jen zvukařským uměleckým dílem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit