Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si plánuji pořídit obě hry nicméně CoD si nepořídím při vydání z jednoho prostého důvodu. Koukněte se kolik problémů měla při lunchi PC verze Black Ops i MW2 a jelikož tohle pofachtí i společně s novým systémem CoD: Elite, tak to bude na PC fakt něco :D Jelikož veřejná beta CoD: Elite na PC ani nebude.
  • Odulin
    No konečně rozumná řeč. Samozřejmě, že pořídím obě. Obě to budou dobrý a zábavný hry...a tom to přeci je.
  • Chci vedet jak to dopadne se Soapem, Pricem a Makarovem ale nechci se snizit k warezu takze si pockam az bude MW3 mozno poridit za pro me prijatelnou cenu to jest cca. 599,- pak si ho koupim. *5*
    • tak to se pěkných pár let načekáš )))
  • Stixxy
    IW i DICE říkají, že se neperou. A že nejdou do souboje s tím druhým *3* Ale vydavatelé, to je něco jiného, Aci vs EA, jako kohouti v ringu, ti se perou furt *1*
  • ja som vzdy preferoval BF ale BC bol konzolovy port a nebol to uz ten pravy battlefield a uz to pre mna nebolo ono (stale to bola ale dobra hra) pokial bude BF 3 naozaj BF a nie BC nie je nad cim rozmyslat CoD som mal rad po CoD WaW ale ked zmensili pocet hracov a aj mapy a DLC boli platene atp. tak to uz tiez nie je ono ale 100 ludi 100 chuti
    • Ja mam prave obavy,ze to bude spis BC3 nez BF3.A co vic,z doposud vidanych videii to na me pusobi snad jeste jako vetsi priklon ke cod hratelnosti pricemz me uz ten BC nebral,natoz cod.
      Obavam se,ze klasicke BF skoncilo s BF2.
  • MF3 nezostava nic ine ako mavat bielou vlajkou, pretoze by boj prehrali, Call of Duty zaspal pokrok...
    • Blbče, co by krucinál prohráli pořád. Fakt jedinci co melou takové kraviny jsou už trapní. Dyt CoD je nejúspěšnější fps v dějinách. MW3 už má zase rekordní předobjednávky a bude to ještě větší úspěch než MW2 a Black Ops tak prosím tě táhni s takovými kecy.
      • Bohužel máš pravdu...ale ani jedna z těch her, a v žádném případě Black Ops, si to nezasloužily, takže se nediv, že už to někomu leze na nervy. DICE přidává zdarma mapy, neustále aktualizace, umožňuje privátní servery, brání se cheaterům a snaží se vylaďovat hru. Ani jedno z toho Inifnity Ward ani Treyarch neudělal, a proto mi přijde BC II oproti MW 2 mnohem sympatičtější...vezmi si že datadisk Vietnam, což je v podstatě úplně nová hra, je LEVNĚJŠÍ než pack 5 map (z nichž jsou 2 z Modern Warfare 1) od Infinity Ward a ty packy jsou 2...to je vyloženě výsměch.
        • Na tom je krasne videt ten pristup Activisionu k hracum.Naprosty nezajem,jenom zdimat prachy.EA sice taky neni zadnej svatousek,ale prece jen to neni tak strasny.
          A pak se najdou lidi,co Activision jeste brani.To vazne nepochopim,kdyz jim vylozene se*ou na hlavu.
          • Tak samozřejmě, oběma jde o peníze, třeba to co provedli EA s Mass Effectem, nebo prostě celkově s hrama od Bioware s těma jejich po******* DLC čkama, je taky neomluvitelné, ale zrovna u BC II musím pochválit.
            Naproti tomu Activsion na hráče vyloženě se**, přesně jak píšeš, a žije vyloženě jen z komerce, což mi přijde dost zarážející.
  • Naprosto osuhlasím, dle mého je hloupost říkat na druhou stranu tábora nějaký věci, jako že ta naše je lepší, je to jak pískoviště. Já mám předobjednané obě hry a neřeším to, jelikož obě jsou odlišné, příběhově, graficky, hrdiny a celkovým pojetím. Druhým bodem je to, že už mám předešlé díly a nemám rád neúplnost, takže Battlefield 3 a Call of Duty MW 3, jasná volba!
  • Osobně se pořádně bavím u MW 2, takže MW3 asi kupovat nebudu, zas tolik novýho to dle mě nepřinese a BF 3 už mám objednáno....
  • Mám všechny díly Call of Duty a vždy jsem se u nich skvěle bavil. Stejně tak mám všechny díly Battlefildů a také jsem se u nich bavil. Takže si koupím oboje přesně jak pan Bowling říká. Nemám problém jak někteří retardování jedinci tady, co musí neustále plivat bud na CoD (převážně) nebo na BF. Momentálně hraji Black Ops od listopadového vydání, v Mp mám nahráno přes 700 hodin a s kamarády se skvěle bavíme. Až bude MW3 a BF3 tak přejdeme a věřím, že se opět budeme dobře bavit u obou her.
    • Ctrl+V z Eurogameru? *1*
      • Nejdříve CTRL + C a pak ctrl + V :D
  • Icoboss
    Objednány obe dve ...a budou i dalsi *5* .Kazda hra je o necem jinem a to jsou dva herni zazitky, hlavne ze je co smažit *1*
    • chtel sem napsat proc tady vsichni v diskuzich tak souperi stejne budou hrat oboje a meli by bejt radi ze maji na vyber
      • Mluv za sebe,cod hrat nebudu a bf3 se jeste uvidi,zatim me nepresvedcilo o koupi a o predobjednavani ani nemluve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit