Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kam nám to Rainbow Six dopracoval. Se slzou v oku vzpomínám na Rogue Spear :(
    • u mně vyhrál Raven Shield...škoda že v té době jsem neměl internet....nedovedu si vůbec představit, jaký by to bylo plnit mise jenom s živýma lidma na VOIP

      a že byla hra za nejvytšší obtížnost nervák
      • Tak na tohle mám hrozně nostalgické vzpomínky. Pamatuji si, jak jsem se hrozně snažil dostat do jednoho českého "klanu" :)
      • USER47
        Na těch klasickejch taktickejch střílečkách od Red Stormu (první díly GR a R6 sérií) mě strašně se*e jedna věc. Autoři se je snažili udělat tak moc hardcore, že z toho nakonec vyšlo spíš cvičení paměti, než taktická hra.

        Správná taktická hra by měla jít naplánovat a projít na první sezení, pokud hráč využije všechny prostředky, kvalitní taktiku a nedělá chyby. V reálu ty jednotky taky nemaj nekonečno pokusů na načerpání informací. Například SWAT 3/4 tohle měly vyřešený poměrně slušně a při metodickým postupu se to dalo normálně hrát. Oproti tomu GR a R6 stojej na nekonečným opakování celej pasáží, memorování pozic nepřátel, různejch nefér triggerů atd. Člověk je schopen misi dohrát až tehdy, když přesně zná, kde kdo stojí a jak reaguje. Tak by to prostě fungovat nemělo...

        Ghost Recon je oproti R6 ještě extrasviňskej v tom, že se neštítí spouštět skriptovaný poplachy z neznámejch důvodů, spawnovat nepřátele dvacet metrů za hráče (do vyčištěný oblasti) a podobně. Aspoň tam ale jde savovat, bez toho by to hrát vůbec nešlo.
        • u R6 to spíš byl problém AI, jinak SWAT 3 je u mně jedna z nej hre právě protože dokázala respownovat nepřátele pokaždý na jinejch pozicích. Ale AI tam pokulhávala taky.

          Ale kam se na tehdejší AI hrabe ta dneší (že CoD masteři)
          • Jo, něco na tom bude, Swat se skutečně dal projet čistě hned na první sezení. Je neuvěřitelné, že jen málo misí trvalo déle než 15 minut, ale v podstatě to byl nejnervnějších a nejnapínavějších 15 minut v jakékoliv hře - protože krása těch her je v i tom, že člověku absolutně nic neodpustí, takže i ten nejposlednější blbeček vám mohl složit celou jednotku - zvlášť pokud měl AK.
            • Přesně. Ty nervy byly dooost velký. A nejlepší bylo jet na čisto, tzn. bez žádnýho úmrtí jak protivníků, tak spoluhráčů...prostě pecka ten SWAT 4...jen mě tam občas štvalo, že i když byl terorista odzbrojen, tak ne a ne dát ruce tak, aby šel zatknout a nahlásit...
          • USER47
            Randomizovat pozice nepřátel uměla i SWAT 4 a částečně i ty Rainbow Six - ačkoli do menší míry.
      • Jako vždycky jsem byl spíš swatovec, ale dneska bych si už zahrál jakoukoliv taktickou střílečku... žánr mrtvější než HC letecké simulátory nebo krokovací dungeony.
  • rancor1223
    Delší vývoj nemůže být na škodu. Ale beztak si myslím, že to bude mít jednu zajímavou fičuru - morální rozhodování - a tím to končí, další tuctová střílečka.
    Nějak už Ubisoftu nevěřím po tom co provedli Ghost Reconu.
  • velebnosti, jdu blejt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit