Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ponechám stranou poněkud old school grafiku ale nelze nevidět ten příšerný destrukční model. Vypadá to že místo municí 9 mm po sobě střílí tenisáky nebo granáty do M203. Co se týče PC verze ani za mák nevěřím že Ubisoft zajístí kvalitní technické zázemí MP.
  • Když jsem viděl prezentační video tak mě byla jasná jedna věc. Takhle to fungovat nebude. Prostě ne! Na to nejsou hráči "cvičení" aby spolupracovali. Holt uvidíme až tenhle jejich koncept narazí na realitu.
    • Na public serverech to tak určitě fungovat nebude. Ale věřím, že se najdou klany, co to takhle hrát budou. Stejně jako se tak děje u Army... pro zajímavost můžeš mrknout na nějakou organizovanější akci od Shac tactical :-)
    • Miserius
      Taky jsem si to myslel, ale před rokem jsme tady 4 z games.cz zacali spolu hrat coop hry na ps3 a paradne jsme se sehrali a verim ze tohle nam pujde taky :)
    • Dolero
      Pokud hra bude provedená a dala by se hrát "profesionálně", tak myslím, že vzít dva týmy o 5 lidech, jenž tu hru hrát umí, by nebyl takový problém... *4*
  • "Ubisoft", "Filmové", "Vývojářský deníček". Tahle slova jsou záruka pořádného hejtu. Něco jako Kalousek na Novinkách
  • Jako těším se ale co je to za novinku s tím vykláněním? Pokud vím tak to má spousta FPS
    • Předpokládal bych, že to bude možnost kontrolovat přímo míru vyklánění, stejně jako třeba v R6 3 Raven Shield.
  • jindra.veliky
    Zatim se celkem tesim. Doufam, ze se to problizi spis ke SWATu 4 nez, aby to bylo jen dalsi SaD v CoD nebo Counter Strike.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit