Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, pro mě je rambo srdcovka :D, ale tohle je dost pochybný.

    Jo kdyby to měla být automatovka typu time crysis s pistolkou (přesně tak působí ty "shootout" sekvence) tak bych řekl super...
  • dalsi argument preco si nikdy nekupit ziadnu konzolu.
    • Další argument proč nechtít Maďary...pardon Slováky na českých stránkách...
      • má pravdu ty pyčo
      • Ďaľší dvaja Ynteligenti z čiech a slovenska. :)
  • martyEF
    po úspěšném QTE, Checkpoint :D to je mega lol, tu hru snad budou dávat k musli, nebo fakt si ji někdo koupí ??
    • lol ta diakritika. Nebýt pána pod tebou, tak si myslím, že mluvíš o mušli :D
    • Ještě jsem neviděl, že by k musli (neumim přehlásku) dávali hry. A myslím si, že spoustě lidí by připadalo normálnějši hrát tohle, než ty indie hry z best článku.
      • Tak se dnes podivej do regalu "zdrave vyzivy" kazde druhe baleni ciniminis,chocopic apod. ma dnes misto plastove hracky DVD s hrou snad si nemyslis ze by dnesni male deti zaujal plastovy vojacek??? *1*
        • Jenže tvoje ciniminis, chocopic má s musli společny jen to, že si to lidi dávaj do mlíka.

          A myslim, že by dnešni děcka vojáček klidně zaujal, ale ti jsou dnes daleko dražší než Cd s jednoduchou hrou.
        • Pořád lepší bejt hloupej, než se narodit jako boží omyl (Slovák).
          • Schlaď si hllavu kyblom hnoja, ty K O K O T !
          • davidBray
            myslím, že nejsi "hloupej" jsi prostě viz tvůj nick
  • Tak tohle je ten nextgen? *1*
  • hlavne ta zizala na rameni ! rambo je proste klada !
  • Tak podle videa to vypadá jako on-rail shooter což už je dnes dost zapomenutý žánr a já se na Ramba vůbec nezlobím, třeba to nakonec opravdu bude zábava.
    • Zfetovat se a pak by to mohla být zábava
  • Tuhle hru nejlíp charakterizují tyto tři znaky: :'D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit