Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • martyEF
    po úspěšném QTE, Checkpoint :D to je mega lol, tu hru snad budou dávat k musli, nebo fakt si ji někdo koupí ??
    • lol ta diakritika. Nebýt pána pod tebou, tak si myslím, že mluvíš o mušli :D
    • Ještě jsem neviděl, že by k musli (neumim přehlásku) dávali hry. A myslím si, že spoustě lidí by připadalo normálnějši hrát tohle, než ty indie hry z best článku.
      • Tak se dnes podivej do regalu "zdrave vyzivy" kazde druhe baleni ciniminis,chocopic apod. ma dnes misto plastove hracky DVD s hrou snad si nemyslis ze by dnesni male deti zaujal plastovy vojacek??? *1*
        • Jenže tvoje ciniminis, chocopic má s musli společny jen to, že si to lidi dávaj do mlíka.

          A myslim, že by dnešni děcka vojáček klidně zaujal, ale ti jsou dnes daleko dražší než Cd s jednoduchou hrou.
        • Pořád lepší bejt hloupej, než se narodit jako boží omyl (Slovák).
          • Schlaď si hllavu kyblom hnoja, ty K O K O T !
          • davidBray
            myslím, že nejsi "hloupej" jsi prostě viz tvůj nick
  • smejki
    Práva na značku Rambo nyní ke každému Happy Meal.
    • Chlape,ty jsi mě pobavil *15* *15*
  • Tak tohle je ten nextgen? *1*
  • Pořád lepší než Call of Duty :D
  • Tuhle hru nejlíp charakterizují tyto tři znaky: :'D
  • Ten Rambo moc polygonů nepobral.
  • jak v tom videu pichne toho šerifa... přitom v prvnim filmu nikoho nezabil :-(
    • Ale jo.. v prvním filmu umřel jedinej policajt - byl to ten, kterej střílel z vrtulníku, Rambo hodil na vrtulník šutr a frajer vypadl a zabil se.. Ale rozhodně se nezabíjelo nožem..
    • Přesně toho jsem si taky všiml *4*
  • Tuhle hru budou hrat miliony, protoze takovy fail si bude chtit vyzkouset kazdy.
    Hraci se budou bavit: Uz jsi hral Ramba? NE ??? To je tedy MEGAFAIL.
    Tohle proste bude muset prejit kazdej spravnej paran.
    Dobre na to jdou kluci usati.
  • Skoro celý trailer sem byl přesvedcený o tom, že je to hra na mobil :D
  • A já si řikám, jako proč ne :D jako oddychovka večer po práci :) nemusí to být zas tak špatná "automatovka" ... když za to nebudou chtít 40€ :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit