Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral sem uplne vsechny tituly RaC na ps2 i ps3 ale nedokazu pochopit jak mohli ratcheta takhle doje*at. Byl sem tak znechucen ze sem demo ani nedohral. myslel sem ze nebuze bejt nic horsiho nez gladiator. to sem se myli.l tenhle dil teda vynechavam a doufam ze se insomniac vrati k osvedceny klasice. tohle je hruza
  • Amylee.Anderson
    Já jsem vklidu!!!!! :D Píšu snad, že "dnešní FPS mainstream" je lepší?
  • Tahle "hloupá dětská hopsačka" je 10x inteligentnější než dnešní FPS mainstream kde se jen přesunuješ od krytu ke krytu a střílíš tupý panáky tak se uklidni!!!
  • Co tam po strdí, ale jmelí.
  • Co vidíš na strdí? Vždyť to jsou takové šlupky od medu. *1*
  • To jsem asi žena. :-)
  • Cosi
    Což o to, medu je vždy nedostatek, ale strdí. *2*
  • Zayl
    Děláš závěry bez toho, abys pro ně měl nějaký podklad a používas nevhodná slovní spojení. Promiň, opravdu asi tvoji genialitu přehlížím.

    Rozepsal bych to, ale nemá to cenu. Pokud sis neuvědomil že ten post není úplně košer, neuvědomíš si to ani po mé snaze. Pěkný večer.
  • Ringwraith
    No jo, omlouvám se, že píšu věty a výrazy u kterých je potřeba přemýšlet a domýšlet význam. Přístě všechno jasně hned vysvětlím jako bych byl s malými dětmi ve školce a budu používat výrazy jako "vole SKYRIM JE NELEPŠÍ", "BF3 ratatatat" a další podobné výrazy blízké většině uživatelů Games. Přijmi tedy mou omluvu za to, že jsem tebe a ostatní považoval za myslící jedince, kterým i něco dojde samotným. Už jsem se poučil a nebude se to opakovat.

    Jakého neduhu myslíš? Averzi vůči hlastým PC hráčům? Ne, to není stejné. Mám totiž acerzi i vůči hlasitým konzolistům. Nejradši bych, aby lidi hodnotili hry podle jejich kvalit a ne platforem.

    A ano, je možné, že to byl troll. Ale možná taky ne. Viz EuroSamurai.
    I když trolling zabil určitou možnost se vyjadřovat, protože dnes se na skoro všechno někdo naštve a brečí, že jde o trolling.
  • EuroSamurai
    Tak může to být troll ale to pak nechápu čeho chce dosáhnout v diskuzi o konzolový hře.
    Každopádně já to tak dělal jako mladší kdy sem napsal na youtube at žije PC čimž sem chtěl vyjádřit svojí spokojenost s titulama jako sou baldurs gate apod. který jinde nejsou.
  • Zayl
    No možná máš pravdu a anonymní autor chtěl pouze vyběhnout na ulici a zakřičet z plných plic svoji lásku ke konzolím.

    Mě osobně ten post přijde stupidní a nesmyslný (krom účelu který jsem předtím zmiňoval).

    Je poměrně jedno jestli objekt našeho zkoumání proklamuje lásku ke konzolím, PC, zmrzlině nebo chlebu.
  • EuroSamurai
    Já nevim neřeknu kdyby to byla diskuze k pc či multiplatformní hře tak bych to nazýval trollem ale tohle ne .
  • EuroSamurai
    Že, mě to vůbec překvapuje že takhle mluvíš o věcích o kterých víš kulový.
  • Zayl
    Nevím co se ti nelíbí. Tvůj post byl víceméně stejně stupidní, jako ten jeho(dannyho).

    Termín "policejní stát" nemá jakoukoliv souvislost s tématem nebo jeho postem.

    A ne, tím na nic nenarážíš. Možná to byl záměr, ale nikam si ho nedotáhnul. Prostě suše konstatuješ větu, která je mimo a zamýšlený smysl jí musíš dodat vysvětlivkou z tvého druhého postu.

    Mimochodem nedoupouštíš se v tom druhém postu stejného neduhu který se ti nelíbí?

    A nakonec věřím, že původní komentář, na který všichni nepřímo reagujeme, byl skutečně formulován pouze pro účely vyvolání flamewaru.
  • Tak ona ráda hraje hry a celkem o tom umí i hezky napsat. Podle mě Cosi trpíš nedostatkem medu a rád do lidí šťoucháš co ? *2*
  • Amylee.Anderson
    Ženský jsou chronicky známý tim, že si pletou strany :D
  • Cosi
    Ad věta, pusť si dnešní livestream podcastu a hned to bude jasné.
  • Amylee.Anderson
    Upřímně ne, protože na topinkovačích nehraju :D Ale starý titulky na PS1 jsou dobrý :D
  • EuroSamurai
    Tady si na tiscali tak co jinýho čekáš(elitáři,ignoranti,rádoby znalci,pokrytci apod.)
    Jinak já osobně furt preferuju pc hry ale nechápu co je špatnýho na tom když někdo napíše do diskuze ke hře na ps3 "at žije PS3" a je mi jasný že kdyby si napsal např. do HF diskuze "at žije PC" tak máš samý plusy.
  • EuroSamurai
    Hmmm hmmm a důvod?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit